Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

20 października 2021

BuzzCast zabezpiecza rundę o wartości 4,35 mln USD, aby zintegrować NFT z wirtualnymi wydarzeniami premium

BuzzCast, platforma wydarzeń wirtualnych premium, ogłosiła dzisiaj, że zamknęła rundę seed o wartości 4,35 miliona dolarów, którą wykorzysta do integracji NFT z wydarzeniami wirtualnymi premium. Rundę poprowadziła firma Ayre Ventures z udziałem The Syndicate, grupy ponad 9000 akredytowanych inwestorów pod przewodnictwem Jasona Calacanisa.

BuzzCast niedawno wyszedł z trybu ukrycia jako uznany gracz w high-endowym krajobrazie wirtualnych i hybrydowych wydarzeń. Platforma jest wyjątkowa, ponieważ zapewnia jakość transmisji, może być skalowana do obsługi setek tysięcy uczestników bez przestojów oraz obsługuje złożone ścieżki i formaty z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi. Klientami BuzzCast są globalne marki i organizacje, w tym Anthem, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Światowa Rada Handlu i Turystyki, Just for Laughs i Uber.

„Produkujemy głośne konferencje i wydarzenia branżowe, w których interakcje między uczestnikami mogą zmienić świat lub poruszyć rynki” – powiedział Ryan Byrne, współzałożyciel i dyrektor generalny BuzzCast. „Naszą wizją jest zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa i niewymienialności biletów i transakcji, dzięki czemu istnieje wyraźny zapis wszystkich osób, które uczestniczyły w wydarzeniu BuzzCast oraz interakcji cyfrowych, które miały miejsce. Blockchain korporacyjny BSV jest znany ze swojego bezpieczeństwa, niskich kosztów transakcji i zdolności do skalowania, co czyni go naturalnym wyborem dla tego, co chcemy zbudować jako następną generację naszej platformy.”

BuzzCast pozwoli również organizatorom i sponsorom wydarzeń na gamifikację doświadczenia uczestników zarówno w wydarzeniach wirtualnych, jak i hybrydowych, umożliwiając im kierowanie zachowaniem, nagradzanie odwiedzających nagrodami i zachętami oraz rozszerzanie interakcji z gośćmi przed, w trakcie i po wydarzeniu, wszystko oparte na BSV. Niska cena transakcji i duży rozmiar bloku umożliwią nam przekształcenie treści, nagród i informacji kontaktowych w mikro-NFT, które odwiedzający mogą zbierać i handlować do woli.

Założyciel Ayre Ventures, Calvin Ayre, powiedział: „BuzzCast odkrył ekscytującą okazję rynkową, która może zmienić sposób produkcji wirtualnych i hybrydowych wydarzeń, ustanawiając nowy standard jakości dla sponsorów i uczestników. BuzzCast ucieleśnia możliwości, jakie nieskończona zdolność skalowania BSV oferuje przedsiębiorstwom patrzącym w przyszłość”.

Powiedział Jason Calacanis z The Syndicate: „Jesteśmy podekscytowani wczesnymi postępami BuzzCast i podekscytowani, widząc, dokąd zaprowadzi ich to finansowanie”.

Aby dowiedzieć się więcej o BuzzCast, weź udział (osobiście lub wirtualnie) w konferencji CoinGeek New York, największym w roku wydarzeniu blockchainowym BSV (5-7 października 2021), w hotelu Sheraton New York Times Square. Dyrektor generalny BuzzCast, Ryan Byrne, weźmie udział w panelu A Better Internet Experience using Blockchain w czwartek, 7 października.

Informacje o BuzzCast

BuzzCast to najwyższej jakości platforma wydarzeń wirtualnych, która napędza najbardziej budzące zainteresowanie wydarzenia na świecie. BuzzCast, któremu zaufały globalne marki, w tym Anthem, Fundacja Billa i Melindy Gates, Światowa Rada Handlu i Turystyki oraz Uber, zapewnia jakość transmisji bez przestojów – przez 100% czasu. BuzzCast oferuje zaawansowane możliwości sieciowe i obsługuje złożony dostęp, ścieżki i formaty biletów, dzięki czemu jest idealną platformą dla globalnych szczytów, konferencji inwestorów i głośnych wydarzeń branżowych.

BuzzCast niedawno zdobył nagrodę Gold Stevie Award® za start-up roku 2021 podczas 18th Annual International Business Awards®. Nagroda jest przyznawana najlepszym w swojej klasie wirtualnym wydarzeniom, które odbyły się w 2020 roku, kiedy branża eventowa została zmuszona do szybkich innowacji w odpowiedzi na globalną pandemię. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź BuzzCast.com lub przeczytaj pięciogwiazdkowe recenzje klientów BuzzCast na temat G2.

O BSV

Sieć BSV to publiczny blockchain klasy korporacyjnej, który korzysta ze swojej zdolności do nieograniczonego skalowania, oferując większą pojemność i funkcjonalność danych, a także bardzo niskie opłaty transakcyjne (mediana opłaty transakcyjnej w sieci BSV w 2020 r. była mniejsza niż 1/ 100 centów amerykańskich), dzięki czemu może służyć jako potężna globalna księga danych dla biznesu, a także jako szybki i wydajny elektroniczny system gotówkowy peer-to-peer.

O Ayre Ventures

Ayre Ventures, założona przez znanego przedsiębiorcę i filantropa Calvina Ayre, zapewnia kapitał skalowalnym, szybko rozwijającym się firmom w ramach ekosystemu blockchain BSV, jedynego nieskończenie skalującego się publicznego blockchaina dla przedsiębiorstw. Grupa ukierunkowana jest na inwestycje w innowacyjne pomysły i ambitne projekty, które są „pozytywnie przełomowe”, wspierając ich ekspansję z rozległą siecią i partnerami branżowymi Grupy.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BuzzCast Secures $4.35M Seed Round to Integrate NFTs into Premium Virtual Events – CoinGeek