Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

20 października 2021

Osobisty blog Kurta: Dojazd do Nowego Jorku i CoinGeek Cocktail Party

Przekroczyłem próg zapomnienia, w ilu konferencjach CoinGeek byłem zaangażowany. To ekscytujące, ponieważ chociaż Nowy Jork jest jednym z najtrudniejszych miejsc na świecie do zorganizowania imprezy, setki ludzi przybyły, aby zobaczyć prezentacje.

Dla mnie jednak podróż zaczęła się dzień wcześniej. Po raz pierwszy mój 2-letni syn Ronin zdał sobie sprawę, że przed wyjazdem wyjeżdżam w podróż służbową. Choć mgliście pamiętam tęsknię za tatą, kiedy każdego ranka szedł do pracy, wyraz twarzy mojego syna, kiedy musiałam się z nim pożegnać, na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Praca w domu od jego narodzin oznacza, że ​​spędzam z nim więcej czasu niż typowy ojciec spędziłby z dziećmi całe pokolenie temu. Dla nas oznacza to, że mój dzień zaczyna się od Ronina każdego ranka i mamy razem około godziny, zanim moja żona i córka obudzą się rano.

Zawsze macha do mnie, kiedy muszę wyjść, ale kiedy powiedziałam mu: „Muszę wyjechać na kilka dni”, jego promienny uśmiech zniknął i zaczął płakać. Jest mistrzem w napadach złości, ale to nie było to. Uświadomienie sobie, że mnie tam nie będzie, złamało mu serce. Mój też złamał. Ale powiedziałem mu, że wrócę i że musi zaopiekować się mamą, siostrą i babcią. Niewiele jeszcze mówi, ale pociągnął nosem, trochę oczyścił oczy i podniósł brodę, jak zawsze, gdy jest zdeterminowany. Jestem dumnym tatą i też trochę płakałem…

Przyjazd

Od czasu, gdy wylądowałem na LaGuardia, to był trąba powietrzna. Mój taksówkarz był aspirującym piosenkarzem bachaty, który zagrał mi swoje pięć najlepszych piosenek. Nie jestem pewien, gdzie każdy z nich zaczął i kończył, ale i tak był to dobry czas. Po przyjeździe połączyłem się z uroczą Alex Moon, aby rozpocząć planowanie, jak oznaczyć drużynę wydarzeniem, i zabraliśmy się do pracy. Zaplanowaliśmy krótki CoinGeek Weekly Livestream – który dałem w garniturze na środku Times Square. Redaktor naczelny CoinGeek pomógł mi z moimi spinkami do mankietów i wyszedłem.

Impreza koktailowa

Jak zwykle na otwarcie imprezy odbyła się impreza na światowym poziomie. Obecni byli Adrian Grenier i Emily Ratajkowski wraz z prasą celebrytów, która ich śledzi. Jako ktoś, kogo tak naprawdę nie obchodzi popkultura, prawdziwą zabawą było dyskutowanie o przyszłości Bitcoina z Calvinem Ayre, spotykanie się ze starymi przyjaciółmi i poznawanie nowych wśród przepychu i okoliczności! Punktem kulminacyjnym była osobista praca z Jomem i Stephanie podczas tego wydarzenia. Podsłuchiwali mnie i udzieliłem kilku wywiadów, pijąc jedne z najlepszych win, jakie kiedykolwiek jadłem w życiu.

Rozmawialiśmy o technologii NFT podczas premiery FabriikX i aukcja przebiegła w większości bez żadnych problemów. Potem trafiliśmy do irlandzkiego baru i dzieliliśmy się historiami, zanim położyliśmy się spać więcej niż trochę za późno!

Więcej już wkrótce™.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Kurt’s personal blog: Getting to New York and CoinGeek Cocktail Party – CoinGeek