CryptoFights i Zenescope wyposażają fanów w grywalne NFT w grze i cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie we współpracy z firmą Epik

W ekscytującej premierze nowego produktu i crossovera, wydawca komiksów i powieści graficznych, Zenescope Entertainment i CryptoFights, bijatyka oparta na blockchainie Bitcoin SV (BSV), ustanowiła kamień milowy w branży, wybijając pierwszą w historii licencjonowaną własność intelektualną (IP). na łańcuchu bloków Bitcoin SV. Cyfrowe kolekcje to grywalne, niewymienne tokeny (NFT) w grze zawierające postacie Zenescope, których użytkownicy mogą używać na swoich awatarach i wymieniać się na platformie lub poza nią. Na czele partnerstwa stoi Epik, globalna agencja licencyjna łącząca marki z grami wideo.

Data pierwszego dropu jest ustalona na listopad, kiedy postacie Zenescope pojawią się jako dostępne do kupienia dla graczy w wieku 18 lat i starszych w grach kolekcjonerskich oferowanych na rynku platformy FYX i będą mogły być używane w CryptoFights jako „Iluzja” dla graczy postacie na zamówienie. Oznacza to, że gracze mogą zmienić swoją zwykłą postać w postać z uniwersum Zenescope, po prostu posiadając NFT na swoim koncie platformy FYX.

„Epik z dumą łączy niesamowitą, najnowocześniejszą markę, taką jak Zenescope, z grą nr 1 na blockchainie BSV – CryptoFights” – powiedział Victor David, współzałożyciel i dyrektor generalny Epik. „Mocno wierzymy w to partnerstwo i nie możemy się doczekać, aby projekt ożył”

„Grimm Fairy Tales to najdłużej wydawany niezależny komiks, który został opublikowany w dzisiejszych czasach, a Grimm Universe może pochwalić się biblioteką ponad 400 postaci, które pojawiły się w setkach fabuł” – powiedział dyrektor generalny Zenescope, Joe Brusha. „To ekskluzywne partnerstwo jest dla nas szansą na dotarcie do nowych klientów na niewykorzystanym rynku. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasz Grimm Universe o przestrzeń blockchain i NFT”.

„Epik jest idealnym partnerem dla tej jedynej w swoim rodzaju współpracy, a ich zespół jest tak innowacyjny – od pomysłu nowej, odważnej współpracy z artystami i ich ekskluzywnymi NFT Zenescope” – powiedział dyrektor generalny FYX, Adam King. „To partnerstwo pomaga rozszerzyć zasięg CryptoFights o nowych odbiorców w sposób, o którym nigdy nie myśleliśmy, że jest możliwy”.

Zenescope NFT na platformie FYX będzie mieć rzeczywiste zasoby NFT przechowywane w łańcuchu, a nie hostowane w chmurze, jak wiele innych platform NFT. Specjalne kolekcjonerskie NFT będą oferować elementy podpisane przez pisarzy i twórców Zenescope.

CryptoFights, oparte wyłącznie na blockchainie BSV, daje użytkownikom i kolekcjonerom wyjątkowe korzyści, ponieważ zawartość adresu IP jest przechowywana w łańcuchu bloków w samym tokenie. FYX Gaming zdecydowało się na wykorzystanie łańcucha BSV do CryptoFights z kilku kluczowych powodów: Łańcuch BSV umożliwia bardziej wydajne i wydajne transakcje i możliwości NFT, przy średniej opłacie transakcyjnej wynoszącej 0,0011 USD. Co więcej, BSV jest szybki, przyjazny dla środowiska i prawie natychmiastowy w przetwarzaniu w porównaniu z innymi popularnymi walutami cyfrowymi. Od czasu ponownego uruchomienia z nową infrastrukturą w sierpniu, CryptoFights przeprowadzało średnio ponad 1 000 000 transakcji dziennie na blockchainie BSV, a 23 sierpnia CryptoFights przetworzyło 1 960 354 transakcje na blockchainie BSV w ciągu jednej doby – więcej transakcji niż przetworzono całą sieć BTC w tym samym okresie [dane z bsvdata.com].

Aby dowiedzieć się więcej o CryptoFights i jego kolekcjach NFT z postaciami Zenescope, zarejestruj się, aby wziąć udział w CoinGeek New York, 5-7 października 2021 r., osobiście lub online na coingeekconference.com. Dyrektor generalny FYX Gaming, Adam Kling, będzie przemawiał na wydarzeniu wraz z Joe Brushą, dyrektorem generalnym Zenescope i Garym Ma, dyrektorem operacyjnym firmy Epik.

O CryptoFights

CryptoFights, od FYX Gaming, to turowa gra walki RPG 3D wykorzystująca technologię blockchain. Gracze odkrywają światy i biorą udział w bitwach 1 na 1 z innymi. Każda runda kończy się, gdy postać jednego gracza osiągnie zero punktów wytrzymałości. W CryptoFights można obecnie grać na Androidzie, Windowsie i emulatorze Androida Bluestacks.

O grach FYX

FYX Gaming to dostawca infrastruktury i technologii eSports, który opracowuje i wdraża technologie blockchain. FYX wykorzystuje łańcuch bloków Bitcoin SV (BSV) do zapisów gier graczy i nagród pieniężnych i twierdzi, że stworzył wyjątkowe wrażenia z korzyściami zarówno dla graczy, jak i programistów.

O Epiku

Z ponad 300 klientami gier wideo AAA, Epik jest wiodącą globalną agencją licencyjną, która wprowadza marki do gier wideo, aby produkować cyfrowe przedmioty i doświadczenia premium dla ponad miliarda graczy na całym świecie, z największym ekosystemem cyfrowym z setkami najpopularniejszych marek rozrywkowych na świecie. Epik jest powszechnie uważany za lidera branży blockchain, który tworzy współpracę w zakresie licencjonowanych cyfrowych kolekcji premium, NFT i ekskluzywnych doświadczeń opartych na interoperacyjnej zastrzeżonej technologii cross-chain. Natywny token kryptograficzny firmy Epik, token $EPIK Prime, obsługuje unikalny program lojalnościowy, który zapewnia członkom wyjątkowe korzyści i nagrody NFT. Epik jest pierwszą agencją licencyjną, która wprowadza marki do gier AAA za pomocą NFT i cyfrowych towarów. Klientami są ViacomCBS, Warner Music, Garena, Tencent i Universal Music Group.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CryptoFights and Zenescope equip fans with playable, in-game NFTs and digital collectibles in partnership with Epik – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO