FYX Gaming ogłasza kolejne finansowanie rundy seed

FYX Gaming, dostawca infrastruktury i technologii e-sportowych z siedzibą w Raleigh, stojący za popularną strategiczną grą walki opartą na umiejętnościach CryptoFights, ogłosił kolejne finansowanie rundy zalążkowej. FYX przyciągnął zobowiązania od kilku znanych inwestorów w ramach trwającej rundy finansowania, w tym Ventek Ventures i Ayre Ventures, z możliwościami dołączenia do rundy dla nowych uczestników.

CryptoFights, który pozwala graczom uczestniczyć w turniejach na prawdziwe pieniądze przy użyciu ich rodzimej gotówki na blockchainie BSV, przyciągnął już ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników. Użytkownicy ci generują obecnie setki tysięcy transakcji każdego dnia, co jest możliwe dzięki nieograniczonej zdolności skalowania łańcucha bloków BSV.

Ta najnowsza runda finansowania obejmuje mieszankę nowych i istniejących inwestorów, z których pierwszymi kieruje Ventek Ventures z siedzibą w Los Angeles, transgraniczny fundusz venture capital na wczesnym etapie rozwoju, skupiający się na Stanach Zjednoczonych, Chinach i Azji Południowo-Wschodniej.

Partner założyciel firmy Ventek, Tony Zhang, powiedział: „Obecnie wokół Metaverse i NFT jest dużo szumu, ale jest też kilka innowacyjnych firm Play to Earn, które tworzą rzeczywistą wartość dla użytkowników. FYX jest jednym z nich. Łącząc najlepszą w swojej klasie rozgrywkę z wyrafinowaną wirtualną ekonomią opartą na wieloletnim doświadczeniu w grach, FYX znalazł sposób, aby gry były zarówno zabawne, jak i lukratywne. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z FYX, ponieważ nadal nagradza graczy, budując potężną, integracyjną platformę, którą gracze mogą wykorzystać do generowania większych dochodów.

Wśród dotychczasowych inwestorów zwiększających swój udział jest Ayre Ventures, którego założyciel Calvin Ayre wyraził zadowolenie z odnowienia swojego wsparcia dla FYX. Ayre nazwał dzienny wolumen transakcji CryptoFights „dobitnym dowodem na możliwości, które można osiągnąć tylko na BSV Enterprise Blockchain. CryptoFights to angażujący produkt o nieograniczonym potencjale wzrostu dzięki BSV i zaangażowaniu zespołu FYX.”

Prezes FYX Adam Kling powiedział, że cieszy się, że jego firma „dołączyła do rosnących szeregów firm z branży gier, w tym Mythical Games i Sky Mavis, które wzbudzają zainteresowanie inwestorów”. Kling dodał, że FYX nie może się doczekać zamknięcia finansowania serii A w przyszłym roku.

Kling mówi, że FYX wykorzysta kapitał pozyskany w ramach bieżącej rundy finansowania na nowych pracowników, aby rozwinąć swoją infrastrukturę i zwiększyć zdolność CryptoFights do obsługi milionów użytkowników. Platforma FYX niedawno rozszerzyła opcje finansowania graczy poprzez dodanie Simplex dla transakcji fiat-to-BSV i wkrótce uruchomi Fabriik’s Weave API dla transakcji kryptowalutowych-BSV. Umożliwi to graczom łatwiejsze finansowanie swojej gry oraz kupowanie i sprzedawanie non-fungable tokenów (NFT) na rynku FYX. Trwają prace nad dodatkowymi możliwościami umożliwiającymi użytkownikom tworzenie własnych NFT.

Aby dowiedzieć się więcej o FYX, weź udział (osobiście lub wirtualnie) na konferencji CoinGeek New York, największym w roku wydarzeniu blockchain BSV (5-7 października 2021), w hotelu Sheraton New York Times Square. Prezes FYX, Adam Kling, weźmie udział w panelu Licensing IP for NFT: Graphic Novels, Comic Books & Brands w środę, 6 października.

O FYX

FYX Gaming to dostawca infrastruktury i technologii e-sportowych, specjalizujący się w opracowywaniu i wdrażaniu technologii blockchain. Firma oferuje pełen pakiet specjalistycznych produktów i usług e-sportowych, z innowacyjnymi rozwiązaniami obejmującymi monetyzację gier, integralność, dane i analizy. W 2020 roku FYX został przyjęty jako członek esports Integrity Commission (ESIC).

O firmie Ventek Ventures

Ventek Ventures to transgraniczny fundusz venture capital na wczesnym etapie rozwoju, skupiający się na firmach dysponujących technologią, zespołem i wyczuciem czasu, aby zdobyć zrównoważone rynki w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Azji Południowo-Wschodniej.

O Ayre Ventures

Ayre Ventures, założona przez znanego przedsiębiorcę i filantropa Calvina Ayre, zapewnia kapitał skalowalnym, szybko rozwijającym się firmom w ramach ekosystemu blockchain BSV, jedynego nieskończenie skalującego się publicznego blockchaina dla przedsiębiorstw. Grupa ukierunkowana jest na inwestycje w innowacyjne pomysły i ambitne projekty, które są „pozytywnie przełomowe”, wspierając ich ekspansję z rozległą siecią i partnerami branżowymi Grupy.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : FYX Gaming announces follow-on seed round financing – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO