Blarecast Systems ogłasza finansowanie rundy początkowej

Blarecast Systems, brytyjski startup, którego celem jest zapewnienie eleganckiego i sprawiedliwego rozwiązania dla przemysłu muzycznego z technologią blockchain BSV, zamknął rundę finansowania zalążkowego prowadzoną przez Ayre Ventures, wspieraną przez wielu innych inwestorów o wysokiej wartości netto.

Wykorzystując unikalną technologię zgłoszoną do opatentowania, Blarecast to innowacyjna platforma dystrybucji muzyki stworzona dla artystów przez artystów. Projekt, który trwał ponad dwa lata, Blarecast jest teraz gotowy do wykorzystania mocy blockchain BSV – w tym jego wydajnych możliwości mikropłatności – w celu usprawnienia szeregu przypadków użycia nowej generacji.

Dystrybucja muzyki oparta na Blockchain nie jest nowa, ale poprzednie projekty były nękane problemami ekonomicznymi i technicznymi z powodu nieprawidłowych metod płatności za pomocą tokenów inflacyjnych i wstępnie wykopanych. Platforma BSV firmy Blarecast umożliwia artystom przesyłanie, publikowanie, rozpowszechnianie i sprzedawanie swoim fanom ekskluzywnych treści cyfrowych i fizycznych towarów po cenie ustalonej przez twórców treści, którzy otrzymują płatności natychmiast (nawet w formie mikropłatności), a nie miesiące (a nawet lata). ) po fakcie.

Komentując rundę finansowania, współzałożyciel i dyrektor generalny Shem Booth-Spain powiedział: „Zaufanie, wsparcie i kierunek tych partnerstw zapewni platformie Blarecast dostęp do dalszych technologii i wiedzy z korzyścią dla artystów na całym świecie”.

Współzałożyciel i dyrektor operacyjny Luke Mayernik dodał, że „Blarecast pozwala wszystkim posiadaczom praw (artystom, zespołom i wytwórniom płytowym) wykorzystać moc blockchain BSV do bezpiecznego zarabiania na swoich treściach w naprawdę innowacyjnej, prostej, ale eleganckiej aplikacji”.

Założyciel Ayre Ventures, Calvin Ayre, powiedział, że platforma Blarecast „to muzyka dla uszu tych, którzy wierzą w zdolność korporacyjnego łańcucha bloków BSV do przekształcania branż dzięki nieskończonej możliwości skalowania, niezrównanemu przechowywaniu danych i opłacalnym mikrotransakcjom. Z BSV jako fundamentem, Blarecast jest gotowy do przekształcenia branży muzycznej w sposób, który stawia twórców nad strażnikami.

Aby dowiedzieć się więcej o Blarecast, weź udział (osobiście lub wirtualnie) na konferencji CoinGeek New York, największym w roku wydarzeniu blockchain BSV (5-7 października 2021), w hotelu Sheraton New York Times Square. Shem Booth-Spain z Blarecast i Luke Wenceslas Mayernik przedstawią w środę, 6 października prezentację na temat swoich planów ponownego wynalezienia przemysłu muzycznego z BSV Blockchain.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Blarecast Systems announces seed round financing – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO