Bitcoin BSV przetrwa wszystkie zakazy i regulacje rządowe — oto dlaczego

W zeszłym tygodniu CoinGeek omówił, w jaki sposób Chiny zakazały Bitcoina – tym razem jeszcze bardziej – i omówił niektóre konsekwencji, jakie miałby ten zakaz.

Niepopełnić błędu; ten zakaz jest znacznie bardziej rygorystyczny niż poprzednie ograniczenia w Chinach. Oświadcza, że wszystkie transakcje w walucie cyfrowej są nielegalne i całkowicie zakazuje transakcji na giełdach zagranicznych. To nie jest zwykły zakaz górników ani nowe ograniczenia na giełdach; czyni to aktem zawierania transakcji w tak zwanych kryptowalutach przestępstwem. Duże giełdy, takie jak Binance i Huobi, szybko zareagowały, zakazując chińskim traderom wstępu na ich giełdy.

W oświadczeniu wyjaśniającym zakaz, LBCh powiedział:

W ostatnich latach Bitcoin i inne transakcje w wirtualnej walucie stały się powszechne, zakłócając porządek gospodarczy i finansowy, powodując pranie pieniędzy, nielegalne zbieranie funduszy, oszustwa, marketing i inne nielegalne i przestępcze działania, poważnie zagrażając bezpieczeństwu mienia ludzi.

To sentyment powtarzany przez wiele rządów i organów ścigania na całym świecie. Niedawno przewodniczący SEC Gary Gensler porównał obecną branżę walut wirtualnych do „Dzikiego Zachodu” i obiecał dostosować go do porządku.

Jak rynek zareagował na chiński zakaz?

Co może być oznaką tego, co nadejdzie, ceny niektórych z najpopularniejszych tokenów, takich jak BTC i Ethereum, spadły, gdy zostało to ogłoszone.

Mimo to zwykła maksyma BTC przeniosła się do mediów społecznościowych, ogłaszając „Bitcoin zakazuje Chin” i że Salwador, niewielka gospodarka, jeśli można ją tak nazwać, odziedziczy ziemię, ponieważ przyjęła BTC.

Jak zwykle, zamiast przedstawiać przekonujące, dobrze uzasadnione argumenty za tym, dlaczego druga co do wielkości gospodarka na świecie zakazująca walut cyfrowych nie ma znaczenia, wszystko to zostało odrzucone jako FUD przez wpływowe osoby i osobowości mediów społecznościowych.

BSV przetrwa i będzie się rozwijać w erze regulacji

W CoinGeek od lat mówimy, że szydzenie z rządów i mówienie im, że nie mogą powstrzymać Bitcoina, jest strategią przegrywającą. Konsekwentnie opowiadamy się za tym, że dużo mądrzej jest współpracować z rządami, wyjaśniać im, w jaki sposób blockchain Bitcoina może im przynieść korzyści i pomóc im wyeliminować przestępczość oraz przestrzegać przepisów finansowych.

Z każdym mijającym dniem staje się coraz bardziej oczywiste, że było to właściwe, długoterminowe podejście. Chiny mogły najmocniej i najszybciej walczyć z „krypto”, ale inne przepisy w Unii Europejskiej i poza nią doprowadzą do końca epokę przestępczości i anarchii. W nowej erze rozwiązywania problemów przez wielkie firmy, usługi użyteczności publicznej i w świecie rzeczywistym, przetrwają tylko skalowalne łańcuchy bloków, które oferują rozwiązania.

BSV został zaprojektowany, aby dobrze prosperować w takim środowisku. Dzięki nieskończonej skalowalności, silnemu zaangażowaniu w prawo i porządek oraz chęci współpracy z rządami w celu zapewnienia przestrzegania przepisów, przetrwa, a nawet będzie prosperować w nadchodzącym ataku. Jak dobrze wiedzą ci, którzy go badali, został wydany w taki sposób, że nie można go uznać za nielegalne zabezpieczenie, jego duże bloki oznaczają, że górnicy będą identyfikowalni i w razie potrzeby będą mogli otrzymać nakazy prawne, a jego niezmienna księga transakcje łańcuchowe mogą pomóc w zapobieganiu i rozwiązywaniu przestępstw finansowych.

To prawie tak, jakby ktoś przemyślał to wszystko bardzo szczegółowo przed wypuszczeniem Bitcoina, prawda? To prowadzi nas ładnie do następnego punktu.

Czas wyjść poza wizję Satoshiego

Dlaczego BSV przetrwa nadchodzące rządowe represje i jak postrzegała ich nadejście? Dzieje się tak głównie dlatego, że pomimo tego, co jego przeciwnicy i wrogowie mogą powiedzieć w mediach społecznościowych i w swoich stronniczych publikacjach, dr Craig Wright to Satoshi Nakamoto i myślał o tym wszystkim, zanim opublikował protokół Bitcoin. Zrobił nawet swój LLM (Master of Laws) w 2008 roku, aby upewnić się, że Bitcoin jest zgodny z prawem.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do twierdzeń dr Wrighta, w porządku. Obserwuj, czekaj i przekonaj się sam. Fakty te zostaną bezsprzecznie ustalone w ciągu nadchodzących miesięcy i lat, gdy dr Wright zdobywa kolejne zwycięstwo w sądzie i ponad wszelką wątpliwość udowadnia, że ​​jest wynalazcą Bitcoina.

Nie musisz jednak czekać na potwierdzenie wyższości technicznej BSV. Skaluje się już do ponad 50 000 transakcji na sekundę, opracowywane i publikowane są na nim setki fantastycznych aplikacji, a ostatnio odparł nielegalny atak reorg, postępując zgodnie z zasadami określonymi w białej księdze Bitcoin. Żaden inny blockchain nie jest tak blisko, a coraz więcej programistów zdaje sobie z tego sprawę.

Przyszłościowo myślący twórcy aplikacji i długoterminowi inwestorzy branżowi powinni zadać sobie pytanie, czy może nadszedł czas, aby stanąć za Satoshi Nakamoto, odłożyć na bok głupią politykę i osobiste zastrzeżenia do elementów jego osobowości i oprzeć się na oryginalnym protokole Bitcoin. W końcu, jeśli naprawdę jest wynalazcą, co wydaje się coraz bardziej oczywiste dla każdego, kto przeprowadził swoje badania, to może się to skończyć tylko w jeden sposób i prawdopodobnie dobrym pomysłem jest wysłuchanie tego, co ma do powiedzenia na temat Bitcoina.

Krypto to aberracja i odchodzi

Stany Zjednoczone i Chiny mogą nie zgadzać się na wiele, ale wraz z Unią Europejską, Indiami i wieloma innymi potężnymi rządami zgadzają się, że kradzieże, oszustwa, pranie pieniędzy i anarchia finansowa rozpętane przez tych, którzy porwali Bitcoin i narodzili niekończące się altcoiny nie mogą i nie będą mogli stać.

Co to oznacza dla branży walut cyfrowych? Oznacza to, że większość tego, co jest dziś promowane, zostanie uznane za nielegalne w wielu krajach i że oryginalny protokół Bitcoin będzie jednym z niewielu, które przetrwają.

Przemysł, jaki znamy, dobiega końca i będzie szybszy, niż wielu sobie wyobraża. To nie jest zła rzecz, a w nowej erze, która ma nadejść, zwycięzcami będą ci, którzy wyprzedzili krzywą i widzieli to wszystko.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin BSV will survive all government bans and regulation—here’s why – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO