Dlaczego zainwestowaliśmy w TAAL

Od lat patrzący w przyszłość zwolennicy Bitcoin wyobrażali sobie świat, w którym księga Bitcoin będzie służyć jako podstawowa warstwa nowego stosu internetowego umożliwiającego zmieniające zasady gry mikropłatności i inteligentną własność cyfrową, przetwarzając miliony, a ostatecznie miliardy transakcji na sekundę . Po odkryciu potencjału transformacyjnego nieograniczonego Bitcoina w 2019 roku, zespół Unbounded Capital poświęcił się pomocy w zapoczątkowaniu nowej ery komercyjnego Internetu. TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE:TAAL | FWB:9SQ1 | OTC:TAALF) podziela tę wizję i od kilku lat podejmuje niezbędne kroki, aby ją urzeczywistnić.

TAAL to wiodący na świecie procesor transakcyjny skupiający się na skalowaniu pojemności transakcyjnej księgi Bitcoin SV.

W ciągu ostatniego roku Bitcoin SV wykazał przepustowość transakcji wykraczającą poza to, co było uważane za możliwe przez wielu „liderów myśli” i „ekspertów” blockchain. Zamiast kontynuować debatę na temat skalowalności Bitcoina, TAAL odegrał kluczową rolę w demonstrowaniu tego, co jest możliwe. W maju 2020 r. TAAL wydobył rekord świata 369 MB w sieci głównej Bitcoin SV, w tym ponad 1 milion transakcji i pakując około 2,5 razy więcej danych w ten pojedynczy blok transakcji, niż sieć BTC jest w stanie przetworzyć w całym 24-godzinnym oknie transakcji. To był imponujący wyczyn, który szybko został przyćmiony, gdy TAAL przetworzył blok o wielkości 638 MB niecały rok później. Wcześniej tego lata TAAL ponownie przesunął granice przetwarzania transakcji i wydobył pierwszy na świecie blok o pojemności 1 GB (1000 MB), przetwarzając więcej danych w oknie ~10 minut, niż sieć BTC jest w stanie przetworzyć w ciągu prawie tygodnia. Dzisiaj, we wrześniu 2021 r., rzadko widzimy komunikaty prasowe dotyczące bloków tej wielkości, ponieważ są to stosunkowo rutynowe zdarzenia, z blokami o wielkości od 500 MB do 2 GB pojawiającymi się codziennie.

A visual representation of the last ~350 blocks mined on Bitcoin SV (at the time of writing - 9/15/21) (Source: BitcoinBlocks.live)
A visual representation of the last ~350 blocks mined on Bitcoin SV (at the time of writing – 9/15/21) (Source: BitcoinBlocks.live)

TAAL nie jest osamotniony w swojej zdolności do wydobywania dużych, nawet rekordowych na świecie bloków. W przyszłości wyobrażamy sobie, że wszystkie konkurencyjne procesory transakcyjne utrzymujące sieć Bitcoin SV spełniają tę rolę. To, co sprawia, że TAAL jest tak wyjątkowy, to fakt, że konsekwentnie przodują w popychaniu Bitcoina do realizacji wizji, którą podzielają zarówno TAAL, jak i Unbounded. Wykracza to poza proste przetwarzanie transakcji i obejmuje innowacyjne dziedziny, takie jak usługi danych i oprogramowanie dla przedsiębiorstw oparte na Bitcoin.

Cieszymy się, że możemy oficjalnie ogłosić naszą inwestycję w TAAL, spółkę notowaną na kanadyjskiej giełdzie papierów wartościowych. Aby dowiedzieć się więcej o TAAL i roli, jaką odgrywa w rozwoju przyszłości przetwarzania transakcji Bitcoin, usług danych i oprogramowania dla przedsiębiorstw opartego na bitcoinach, skontaktuj się z nami lub odwiedź ich na TAAL.com.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Why we invested in TAAL – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO