Wycofaj swoje BSV już teraz!

Ostrzegałem ludzi przed Górą Gox w grudniu 2013. Nie pamiętam, dlaczego myślałem, że coś jest nie tak na niesławnej giełdzie kryptowalut, ale coś nie przeszło testu zapachowego. Oczywiście w tym czasie też simpingowałem dla Coinbase, więc to nie było tylko słońce i róże. Oczywiście było to również zanim złamali swoją obietnicę „tylko bitcoin” i dołączyli do Digital Currency Group.

Withdraw your BSV now

Tak naprawdę nie ma znaczenia, na jakim portfelu wymiany możesz dziś trzymać swoje BSV, ponieważ jedną z rzeczy, które wynikły z upadku na Mt.Gox, było pojawienie się opiekunów. Powiernicy są zazwyczaj zarejestrowanymi, regulowanymi i zgodnymi partnerami, którzy istnieją jako rodzaj skarbca niskiego ryzyka dla użytkowników (zwykle firm), którzy nie chcą dodatkowego ryzyka związanego z utrzymaniem własnego bezpieczeństwa. Jest to powszechna praktyka w wielu branżach.

Fort Knox rzekomo posiada amerykańskie zapasy złota (jeśli ufasz audytom!), ponieważ złoto jest ciężkie, nieporęczne i drogie w przenoszeniu. Jest to również cel pułapki dla nieustraszonych złodziei, więc z oczywistych powodów utrzymanie dużego obiektu jest niewiarygodnie bezpieczne. Jednak opieka jest dziwną rzeczą w przestrzeni blockchain, gdzie pendrive w szufladzie biurka może zawierać klucze do bogactwa bilionów dolarów.

Gdzie dozorcy przechowują wszystkie te monety i jak duże fizyczne zagrożenie mogą odeprzeć, aby je chronić? Prawda prawie na pewno by cię przeraziła.

Więc co?

Kiedy wysyłasz pieniądze na giełdy kryptowalut lub gdziekolwiek indziej, prawdopodobnie nie znajdują się one w ich księgach lub w jakimkolwiek portfelu, który w ogóle kontrolujesz. Wysyłasz swoje środki do gorącego portfela kontrolowanego przez giełdę, zanim pracownik zazwyczaj wysyła je do swoich powierników i wydaje ci papierowe (czytaj: fałszywe) monety w celu handlu na ich wewnętrznych (czytaj: fałszywych) księgach zamówień przeciwko innym traderom i garstka zewnętrznych (czytaj: fałszywych) animatorów rynku.

Więc kiedy grasz z IOU przeciwko profesjonalnym złodziejom, twoje monety zwykle znajdują się w rękach BitGo, Fireblocks, CURV lub Coinbase Custody: cztery podmioty należące do grupy Digital Currency Group, która sama jest podmiotem parasolowym MasterCard Ventures, Nowość York Life, Bain Capital i kilku innych graczy. W ich portfolio znajdują się również gracze tacy jak Blockstream i Lightning Labs, które są podmiotami ściśle powiązanymi finansowo ze spółką macierzystą Bitfinex i Tether: iFinex Inc.

Wszystkie te podmioty mają wspólnych partnerów venture capital, kierownictwo firm i bliskie powiązania ze sobą, co oznacza, że wszystkie drogi prowadzą do MasterCard i ich partnerów oraz do giełd, na których dochodzi do drapieżnych zwarć.

Od dawna rozumiano, że BSV jest mocno skrócony na Bitfinex i innych giełdach marżowych, a ponieważ wiemy, że rynki są w ponad 90% napędzane przez Tether, możliwość otwarcia drapieżnych krótkich pozycji na wspomnianych wcześniej zamkniętych księgach oczywiście nie jest wykluczona. królestwo prawdopodobieństwa.

 Withdraw your BSV now

To właśnie oni na różne sposoby wykorzystują istnienie swoich gospodarstw. Jednym z tych sposobów jest umożliwienie partnerom wykorzystania środków jako zabezpieczenia do zapłaty odsetek w celu utrzymania otwartych pozycji krótkich depozytów zabezpieczających na giełdach. Jak więc usunąć paliwo, które finansuje nagie szorty na BSV?

WYCOFAĆ!

To nie jest dla wszystkich, ale jeśli masz możliwość trzymania BSV w portfelu, który kontrolujesz, powinieneś. Jeśli wycofasz swoje BSV z giełdy, będą musieli zamknąć wszystkie otwarte pozycje krótkie względem pary, odkupić BSV od swoich partnerów-powierników i wysłać swoje monety z rynku – osuszając płynność, której używają do obniżenia wartości rynkowej .

Jeśli zrobi to wystarczająca liczba użytkowników, handlowcy detaliczni, którym brakuje BSV, zaczną iść pod wodę, co będzie kosztować ich pieniądze. Gdy ci handlowcy zamkną swoje pozycje i uderzą w stop loss, zaczną pchać animatorów rynku i wewnętrzne konta wymiany pod wodę. Boty zaczną kompensować, grając w parę, tworząc zygzakowate wzory w cenie.

Withdraw your BSV now

Ale w pewnym momencie podwodne spodenki muszą skapitulować. Oczywiście zdrowy rynek ma pozycje długie i krótkie, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie powiedziałby, że rynki handlu kryptograficznego są zdrowe.

Ale jest to prosty sposób na pozytywny wpływ na akcję cenową BSV.

Dla tych z Was, którzy z różnych powodów chcą utrzymać pozycje zabezpieczone, macie do dyspozycji kilka świetnych opcji dostępnych na BSV. Pierwszy to TDXP. Dzięki TDXP możesz utrzymać otwartą długą pozycję depozytową na BTC, BCH lub cokolwiek innego, co wymieniają, aby zabezpieczyć się przed „koszykiem bitcoinów”, jak to niektórzy nazywają. Możesz także sam otworzyć małą krótką pozycję przeciwko BSV bez negatywnego wpływu na cenę BSV (ponieważ nie ma go powiernik). Jest to coś w rodzaju „transakcji dla biednych opcji”.

Inną opcją jest użycie TokenSwap na Tswap.io. Korzystając z nowego narzędzia DeFit, możesz wykorzystać swoje BSV, aby dodać płynność swoim automatycznym animatorom rynku (AMM) i uzyskać część zysku z opłat transakcyjnych na wielu parach zbudowanych na DEX – niektóre z nich oferują 1500% APY jako wprowadzenie do wymiany.

Wreszcie, przekopując się po gospodarce BSV, aby znaleźć partnera, który zarządza modelem samoopieki, Michael Hudson z Bitstocks and Gravity z przyjemnością poinformował nas, że zarządzają własnymi środkami klientów od 2014 r. i nigdy nie mieli naruszenia. W przypadku klientów z Wielkiej Brytanii i innych jurysdykcji, w których grawitacja jest opcją, możesz z nimi współpracować bez zapewniania płynności drapieżnym giełdom, które stosują podejrzane taktyki, aby skrócić BSV.

Dzięki tym opcjom posiadacze BSV mogą zaangażować się w przemyślane zarządzanie portfelem (PROSZĘ ZASIĘGNĄĆ PORADY DORADCY FINANSOWEGO) bez narażania swoich funduszy w rękach kontrahenta, jednocześnie wysuszając paliwo, które nasi przeciwnicy w małej gospodarce blokującej wykorzystują do tłumienia cena BSV. Wzrost handlu na BSV już się rozpoczął i wielu ludzi przeraża. Jeśli sprowadzimy ich do owczarni i przestaniemy całkowicie polegać na ich systemach, będziemy o krok bliżej wprowadzenia prawdziwej wolności finansowej na całym świecie dzięki mocy nieograniczonego protokołu bitcoin!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Withdraw your BSV now! – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO