Premiera TokenSwapCoin $TSC: FOMO, euforia i szum

Giełda zautomatyzowanego animatora rynku (AMM) TokenSwap uruchomiła swój natywny token giełdowy TSC 14 września po początkowej cenie 8000 satoshi.

Niemal natychmiast cena wzrosła sześciokrotnie, a łączna wartość zamknięta w puli płynności wzrosła do 5000 BSV. Działalność ta wzięła szturmem przestrzeń, ponieważ wielu przybyło na giełdę w nadziei na zarabianie pieniędzy na handlu, zapewnianiu płynności i uprawie plonów (lub wszystkich powyższych). Jeśli ktoś jest zdezorientowany, jak to wszystko działa, polecam zapoznanie się z dokumentacją TokenSwap i blogiem Angusa Adamsa aka Deadlocha, który napisał doskonałe posty na ten temat.

Można sprawdzić konto TokenSwap na Twitterze, a także grupę Telegram, gdzie atmosfera jest euforyczna, ponieważ cena TSC nadal rośnie do prawie 460 000 satoshi w momencie pisania tego artykułu 17 września, osiągając ponad 5500% zwrotu z Cena początkowa.

TSCBSV

Chociaż ta akcja cenowa jest świetna dla krótkoterminowych zysków i generowania podekscytowania, te absurdalne zwroty są wyraźnie nie do utrzymania. Cena nadal rośnie, ponieważ coraz więcej użytkowników „blokuje” (używam tego terminu luźno) ich BSV, aby zarabiać. Użytkownicy mogą hodować TSC w wysokości 1400%, co oznacza wypłatę każdego wykopanego bloku BSV. Oznacza to, że w przeciwieństwie do starszego systemu finansowego, w którym klienci otrzymują odsetki co miesiąc, sześć miesięcy lub rok, klienci TokenSwap zarabiają płynny token, którego cena rośnie co 10 minut.

Powodem, dla którego luźno używam „locka”, jest to, że ze względu na możliwość natychmiastowych transakcji Bitcoin, użytkownicy mogą natychmiast wypłacić swoje fundusze, zebrać zysk i zamienić token na BSV. Myślę, że implikacje takiej platformy są nadal rozumiane przez przestrzeń i rynek. Oczywiście aktywność ta wystartowała w innych sieciach, ale nieprzewidywalne opłaty i niestabilne warunki sieciowe nie świadczą o prawdziwej innowacyjności tego typu systemów.

Na przykład, sprawdzając stronę Farm w TokenSwap, możemy zobaczyć dwa dostępne tokeny, BOEX i TSC.

TSC Swap Pool

Kiedy klient porównuje te zyski, nie ma wątpliwości, który token zapewnić płynność. To powiedziawszy, te nieproporcjonalne liczby mogą się zmienić. Gdy ta zmiana nastąpi, użytkownicy mogą zdecydować się na natychmiastową zmianę! Innowacją tego typu wymiany nie są żetony wzrostu ceny tylko dlatego, ale płynny, pozbawiony tarcia ruch pomiędzy płynnymi aktywami.

Po obejrzeniu tych zmian należy zapytać, dlaczego i w jakim celu blokowanie środków (zwłaszcza waluty cyfrowej) na giełdzie na dowolny okres. Dla bardziej bezpośredniego porównania, giełda instrumentów pochodnych oparta na BSV TDXP wymaga, aby dostawcy płynności zablokowali swoje monety na określony czas, pod groźbą kary za wypłatę. Biorąc pod uwagę szybko zachodzące zmiany w przestrzeni kosmicznej, użytkownicy chcą mieć możliwość swobodnego przemieszczania i kierowania swoich środków pomiędzy aplikacjami bez konsekwencji.

Od 22 września TokenSwap rozpocznie rolnictwo dla pary USDT/BSV, która pierwotnie miała zostać uruchomiona 15 września, ale musiała zostać opóźniona z powodu problemów technicznych wynikających z ogromnego, nieoczekiwanego popytu. Aplikacje na szczycie BSV po raz kolejny demonstrują mantrę „szybko poruszaj się, niszcz rzeczy”, co jest świetne do zobaczenia.

Przed uruchomieniem TSC 2000 BSV zostało zdeponowanych na giełdzie w ramach przygotowań do hodowli USDT opartej na Tron. Pomijając dobrze znaną i zmęczoną krytykę Tethera, Tron Tether jest obsługiwany na większości giełd walut cyfrowych.

TRC

Ten wybór ma kilka implikacji:

Klienci nie mogą po prostu zdeponować Tethera, muszą także kupić BSV, aby zapewnić płynność i wydajność gospodarstwa
Klienci mogą natychmiast wpłacać swoje BSV i uzyskiwać dolary amerykańskie
Klienci mogą wymieniać swoje zyski bezpośrednio z TokenSwap na większość giełd w dolarach amerykańskich
Bardzo potrzebna płynność ma dużą motywację do kierowania na TokenSwap zamiast na tradycyjne giełdy ze względu na szybkość transakcji i niskie opłaty
Połączenie tych implikacji powinno skutkować…#niedoradztwem finansowym

https://twitter.com/coinyeezy/status/1437784155341926412?s=20

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : TokenSwapCoin $TSC launches: FOMO, euphoria and hype – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO