Distributed GorillaPool rozpoczyna wydobywanie bloków na blockchainie BSV

Blockchain korporacyjny BSV jest teraz pełen ekscytujących zmian. Dzieje się tak wiele, że trudno jest śledzić wszystkie nowe aplikacje, zespoły programistyczne i wydarzenia w ekosystemie.

W tym miesiącu pojawiła się nowa, rozproszona pula wydobywcza BSV. GorillaPool wykopał blok nr 704246 10 września. Był to jego pierwszy oficjalny blok, pokazujący światu, że blockchain BSV nie jest całkowicie zdominowany przez korporacyjnych górników, takich jak TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE:TAAL | FWB:9SQ1 | OTC:TAALF ) i SVPool, jak twierdzą niektórzy krytycy.

Co to jest GorillaPool i jak to się zaczęło?

GorillaPool jest członkiem projektu Gorilla DAO, pierwszej rozproszonej organizacji autonomicznej (DAO) BSV. To wysiłek, aby stworzyć prawdziwie rozproszoną pulę wydobywczą i dodać kolejny uczciwy węzeł do blockchainu BSV.

Chociaż pojawił się on online dopiero we wrześniu, to już był ekscytujący czas dla GorillaPool.

Wydobył swój pierwszy blok, 704246, z 4606 transakcjami 10 września.
Stanowi już 3% całkowitej mocy obliczeniowej BSV i szybko rośnie.
GorillaPool wypracował już dla siebie wyjątkową markę, nazywając bloki „bananami” i zdobywając duże zaangażowanie w mediach społecznościowych.
Tokeny APE dają posiadaczom prawa głosu na przyszłość puli i zdobywają nagrody w stosunku do tych posiadanych tokenów. W ten sposób GorillaPool jest naprawdę rozproszony i niezależny.

Wydobycie BSV — przyszłość zaczyna się teraz

GorillaPool drażnił się, że chociaż prosi użytkowników o przesłanie dziś swojej mocy mieszania, wkrótce będą błagać o dołączenie do puli. Dzieje się tak, ponieważ BSV ma niesamowicie ekscytującą przyszłość, a inteligentni górnicy zaczynają to robić.

Niedawno omówiliśmy, w jaki sposób pierwsze bloki zawierające głównie opłaty transakcyjne zostały wydobyte na BSV. Bloki te demonstrują zrównoważony model ekonomiczny Bitcoin SV; górnicy staną się przede wszystkim procesorami transakcji. To jest zawsze sposób, w jaki Satoshi Nakamoto chciał, aby Bitcoin był. Z jakiego innego powodu miałby założyć system z malejącą dotacją blokową, która skaluje się w nieskończoność?

A codzienne transakcje na BSV szybko rosną. Począwszy od lipca, transakcje on-chain eksplodowały wraz z wirusowym sukcesem CryptoFights i innych popularnych aplikacji BSV. Protokoły takie jak MetaID również tworzą wiele transakcji i generują opłaty w każdym bloku.

GorillaPool, podobnie jak inni górnicy, bardzo na tym skorzysta. Nietrudno przewidzieć, że w końcu doprowadzi to do tego, że wszyscy górnicy przejdą do najbardziej dochodowego łańcucha, który będzie miał najwięcej transakcji do przetworzenia.

https://twitter.com/blofeldbitcoin/status/1437810861268209669?s=20

Gratulacje, GorillaPool!

GorillaPool to prawdziwie rozproszona pula wydobywcza na BSV i dopiero się zaczyna. Nie tylko inni pójdą w jego ślady, ale dzięki swojemu modnemu brandingowi i wysokiej rentowności nadal będzie przyciągać większą moc haszowania i budować więcej bloków.

Gratulacje, GorillaPool. Zachowaj bloki konstrukcyjne na oryginalnym protokole Bitcoin!

Obejrzyj: panel CoinGeek Zurich, BSV to Green Bitcoin: zużycie energii i zrównoważony rozwój środowiska

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Distributed GorillaPool begins mining blocks on BSV blockchain – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO