Gry Blockchain na BSV: CryptoFights i nie tylko

Gry to globalna branża, której przychody szacuje się na 218,7 miliarda dolarów do 2024 roku i chociaż nie jest jeszcze w pełni zrozumiałe, przechodzi przez wczesne etapy rewolucji.

Czasy gier marketingowych w tradycyjny sposób już dawno minęły. Gracze wpadali do sklepu, kupowali kartridż lub dysk i grali w grę. Te czasy to już historia, zastąpiona przez bardziej społecznościowe i rozproszone modele z naciskiem na powtarzające się przychody (pomyśl o Fortnite) skupione na przychodach z gry.

Jednak drugi model jest w początkowej fazie, gdy staje się przestarzały, ponieważ gry oparte na technologii blockchain nabierają rozpędu. Gry typu „play-to-profits”, takie jak CryptoFights, pokazują, co jest możliwe, ponieważ zarówno wydawcy gier, jak i gracze mogą teraz zarabiać na grach.

To zrewolucjonizuje globalną branżę gier, a jak zobaczysz, jest tylko jeden blockchain, który sobie z tym poradzi: BSV enterprise blockchain. Zastanówmy się, dlaczego.

Jak gry oparte na technologii blockchain zmieniają rzeczy

Gry Blockchain zasadniczo różnią się od innych modeli gier. Zamiast kupować grę, subskrybować lub finansować ją poprzez zakupy w grze, gra w blockchain opiera się na koszcie transakcji. Na przykład w CryptoFights, jak dotąd najbardziej udanej grze blockchain, każdy ruch kosztuje mikrotransakcję. Gracze mogą również wygrać cenne NFT, takie jak broń i zbroje, a także wygrać prawdziwe pieniądze, zajmując miejsce w tabeli liderów w turniejach na żywo.

Jednak nie tylko gracze zarabiają na tych grach. Twórcy gier Blockchain zarabiają na mikrotransakcji z każdej interakcji w grze. Potencjał wzrostu jest tutaj nieograniczony i nie ma kosztownych kosztów ogólnych, takich jak opłaty dla procesorów płatności, zwroty za gry itp. To zupełnie nowy sposób dla przedsiębiorczych twórców gier na uzyskiwanie niekończących się przychodów płaconych i rozliczanych na podstawie transakcji. To są przychody w czasie rzeczywistym bez kosztów przetwarzania i zwrotów; im więcej grają, tym więcej zarabiają programiści.

CryptoFights jest już najpopularniejszą grą blockchain. Rutynowo tworzy ponad milion transakcji dziennie na korporacyjnym blockchainie BSV, a aktualizacje gier stale poprawiają jakość rozgrywki i wrażenia użytkownika oraz dodawane są nowe funkcje. Pewne jest, że CryptoFights wytyczy kierunek i pokaże światu, na czym polega gra blockchain.

Blockchain gaming on BSV: CryptoFights and beyond
Crypto Fights went viral in July and has been generating one million+ daily transactions since…

Oddalając się i myśląc o szerszym obrazie, oczywiste jest, że ten sposób tworzenia i wprowadzania gier na rynek to przyszłość. Przyszłościowo myślący twórcy gier już opracowują nowe gry typu blockchain BSV. Platformy takie jak Haste Arcade umożliwią graczom, którzy zajmą miejsca w tabeli liderów, zarabianie pieniędzy za każdym razem, gdy inny gracz nie pobije ich wysokiego wyniku. To rewolucyjny rozwój w grach.

Jest to możliwe tylko na blockchainie BSV Enterprise

Wciąż jesteśmy na wczesnym etapie rewolucji blockchain, a w branży jest mnóstwo dezinformacji, fałszywych obietnic, dymu i luster. Pomyśl o bańce internetowej Dot Com około 1999 r., a zrozumiesz, gdzie jesteśmy.

Jednak, gdy jesteśmy świadkami, jak blockchainy działają lub nie działają, zaczynamy dostrzegać prawdę o rzeczach:

Ethereum, reklamowane jako przyszłość internetu, dławi się za każdym razem, gdy jest testowane w jakikolwiek drobny sposób. Kasyna Ethereum rezygnują z frustracji, programiści są zmęczeni niekończącymi się fałszywymi obietnicami, a inteligentni programiści, tacy jak FYX Gaming, przechodzą na blockchainy, które skalują się dzisiaj.
Szaleństwa takie jak Solana są teraz gorące, ale one również napotkają swoje granice. Po pierwsze, powiązane z nimi tokeny są najprawdopodobniej nielegalnymi papierami wartościowymi, a po drugie, przyszłość łańcuchów bloków typu „proof-of-stake” jest zagrożona, ponieważ organy regulacyjne zaczynają zmagać się z problemami związanymi z identyfikacją węzłów i zgodnością z przepisami AML/KYC.
Tymczasem blockchain BSV Enterprise działa spektakularnie, obsługując codziennie miliony codziennych transakcji bez żadnych problemów. Obecnie obsługuje większy wolumen niż łącznie BTC, ETH i LTC i nie ma limitu skalowania. Deweloperzy nigdy nie muszą się martwić o zmiany w protokołach, a ten łańcuch został zaprojektowany od samego początku tak, aby był zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
Drugim elementem budowania skalowalnych gier blockchain są opłaty. Podczas gdy sieci takie jak Ethereum pobierają opłaty od 3 do 1500 USD w zależności od popytu, średnia opłata BSV pozostała na poziomie 0,0058 USD pomimo ogromnego wzrostu popytu. Twórcy gier na blockchain nie powinni dać się zwieść syrenym nawoływaniom sprzedawców oleju wężowego, promujących blockchainy, które nie skalują się (ale obiecują, że wkrótce będą).

Nie ma potrzeby brać na słowo ludzi, którzy wielokrotnie nie dotrzymywali obietnic, gdy istnieje obecnie dostępne działające rozwiązanie. Twórcy gier, którzy myślą za siebie i potrafią przejrzeć niekończącą się negatywną propagandę i ataki na blockchain przedsiębiorstwa BSV, zdają sobie sprawę, że wszystko, czego szukają, już tu jest i że ceny tokenów nie mają z tym nic wspólnego. Zapytaj Adama Klinga z FYX Gaming:

CryptoFights zasługuje na uznanie

Po kilku drobnych poprawkach i aktualizacji serwera, CryptoFights wspaniale nuci. To najlepsza gra typu blockchain, która ma najwięcej codziennych transakcji i wysyła najwięcej danych do największego na świecie łańcucha bloków użyteczności publicznej.

BSV jest oficjalnie największym na świecie publicznym blockchainem według wszystkich głównych wskaźników użyteczności; dzienny wolumen transakcji, przechowywanie danych, zdolność skalowania i średni rozmiar bloku. – Calvin Ayre

CryptoFights również zarabia mnóstwo pieniędzy dla graczy. Najlepsi zawodnicy zarabiają ponad 400 USD na opłatach, a nawet stosunkowo niskie pozycje w tabeli liderów (<50) przynoszą graczom ponad 8 USD. Ma aktywny rynek NFT, na którym gracze mogą handlować bronią, zbroją i innymi przedmiotami kolekcjonerskimi. Jednak media branżowe milczą o ogromnym sukcesie tej gry. Nie trzeba być geniuszem Mensy, aby dowiedzieć się, dlaczego.

Entuzjaści gier, dziennikarze i inni powinni wypróbować Crypto Fights i dać im trochę informacji. To najbardziej udany przykład gry opartej na technologii blockchain, która jest już dostępna i działa. Wraz z rozwojem stanie się coraz bardziej jasne, że przyszłość gier blockchain leży w BSV; oryginalny protokół Bitcoin zaprojektowany przez samego Satoshi Nakamoto.

To trzecia poważna rewolucja w grach, która na dobre zmieni sposób, w jaki się to robi. Deweloperzy powinni zadać sobie dwa proste pytania; czy to przyszłość? A jeśli chcę budować, jaki blockchain zapewnia najlepsze z technicznego punktu widzenia?

Obejrzyj: panel CoinGeek Zurich, gry casual i e-sport na Blockchain

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Blockchain gaming on BSV: CryptoFights and beyond – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO