„Signavera” firmy Elas umieszcza wszystkie funkcje Bitcoin w pakiecie dla profesjonalnych użytkowników

Firma Elas, zajmująca się inżynierią oprogramowania, oparta na Blockchain, twierdzi, że jej nowy pakiet produktywności zapewni firmom kompletny zestaw narzędzi do zarządzania bezpieczną komunikacją i funkcjonalnością Bitcoin. „Signavera” obejmuje wiele kont z wieloma podpisami, portfele funduszy i tokenów, łatwe podpisywanie i ułatwia księgowanie dzięki eksportowaniu zapisów w rozpoznawalnym formacie.

Signavera jest przeznaczona do hostowania we własnej domenie użytkownika, przy użyciu aliasów Paymail do kontrolowania i zarządzania jego funkcjami.

Ma również interesujący model subskrypcji, który wykorzystuje możliwości mikro-/nanotransakcji BSV. Zamiast płacić miesięczne opłaty, użytkownicy są obciążani niewielkimi kwotami za korzystanie z niektórych funkcji pakietu.

W rozmowie z CoinGeek, dyrektor generalny Elas, Brendan Lee, powiedział, że Signavera „w pełni wykorzystuje wszystkie supermoce Bitcoina, w tym super mocne szyfrowanie i nowatorskie skrypty multisygnaturowe do kontroli funduszy”.

„Sądzimy, że ludzie pokochają go używać — my to robimy”.

Firma poszukuje firm do udziału w programie pilotażowym pakietu. Idealnie byłyby to projekty, które już zarządzają wieloma transakcjami Bitcoin dziennie i szukają większej i łatwiejszej kontroli nad zarządzaniem swoimi funduszami.

„Sfederowany pakiet produktywności” dla profesjonalistów

Elas opisuje Signaverę jako „sfederowany pakiet produktywności” dla profesjonalistów, którzy mogą zarządzać wszystkimi swoimi sprawami biznesowymi. W momencie uruchomienia użytkownicy będą mieli możliwość założenia kont z maksymalnie 10 funduszami współpodpisywania oraz wbudowany komunikator internetowy w swojej domenie.

Signavera ma portfele nieobjęte ochroną (co oznacza, że ​​wszystkie zasoby są przechowywane lokalnie, a nie na serwerach Elas). Portfele multi-sig mają prosty proces wspólnego podpisywania, a środki na koncie mogą być bezpiecznie przechowywane, udostępniane i dystrybuowane między wieloma stronami. Wszystko to zostało zaprojektowane tak, aby było płynnym doświadczeniem, skierowanym nie tylko do firm zaznajomionych z Bitcoinem, ale nawet do tych, którzy mogą nie mieć wcześniejszego doświadczenia z technologią blockchain.

Płatności można proponować i zatwierdzać z progami podpisywania dla konkretnego konta oraz powiadomieniami w czasie rzeczywistym. Portfel został zaprojektowany tak, aby był gotowy na tokeny i będzie w stanie obsłużyć wszelkie nowe tokeny wydane za pomocą protokołu Elas.

Elas powiedział również, że ma „solidny zestaw dodatkowych funkcji” na swojej mapie drogowej Signavera. Obejmuje to pocztę e-mail do skrzynek odbiorczych Paymail (łączącą „skrzynkę odbiorczą Bitcoin” użytkowników z tradycyjną pocztą e-mail), bezpieczne przechowywanie i zarządzanie plikami, zagnieżdżone księgowość z widocznością i nadzorem oraz konta, które można udostępniać między organizacjami. Firma obiecała, że ​​wszyscy użytkownicy Signavera uzyskają dostęp do tej dodatkowej funkcjonalności w miarę jej udostępniania.

Signavera jest przykładem rodzaju funkcjonalności, która może istnieć tylko w blockchainie BSV. Chociaż jest przeznaczony dla firm o dowolnym poziomie przepustowości transakcji, to BSV umożliwia obsługę dużych ilości płatności, przelewów i tokenów o różnych funkcjonalnościach — a także model subskrypcji mikropłatności.

Inne łańcuchy bloków, niezależnie od tego, czy mają możliwości tokenów i kontraktów, czy nie, w końcu miałyby trudności z radzeniem sobie z szybkością i objętością niezbędną do działania czegoś takiego jak pakiet Signatura. BSV ma nieograniczoną zdolność skalowania, dzięki czemu jest szybki i nie ma niebezpieczeństwa, że ​​opłaty sieciowe nagle wzrosną do punktu bezużyteczności. Paymail i funkcje bezpiecznego przesyłania wiadomości, wraz z powiadomieniami w czasie rzeczywistym, sprawiają, że jest to przydatny zestaw narzędzi dla każdej firmy, która chce skorzystać z gospodarki cyfrowej / blockchain – i przechowywać bezpieczną ewidencję wszystkiego.

Obejrzyj: panel CoinGeek Zurich, Blockchain as a Service (BaaS): Łatwa infrastruktura dla aplikacji BSV klasy korporacyjnej

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : ‘Signavera’ from Elas places all Bitcoin activities into suite for professional users – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO