Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

23 września 2021

Blockchain BSV jest teraz dwa razy większy niż BTC

Ostatnio dla tych, którzy to rozumieją, stało się jasne, że BSV wygrywa bitwę o Bitcoin. Podczas gdy obecna cena rynkowa różnych tokenów może sugerować coś innego, neutralna analiza danych pokazuje, że BSV wygrywa pod względem liczby codziennych transakcji, wielkości bloków i często rentowności górników.

3 września blockchain BSV oficjalnie osiągnął dwukrotnie większy rozmiar niż BTC. Odtąd będzie rósł. Przyjrzyjmy się, dlaczego BSV rośnie i co to oznacza.

Dlaczego blockchain BSV rośnie?

Jeśli nie znasz różnicy w podejściu między BSV a BTC i dlaczego rozwój blockchainu BSV jest dobry, rozważ następujące kwestie:

BSV podąża za oryginalną białą księgą Bitcoin i skaluje się bez ograniczeń. Pozwala to na przechowywanie danych w blockchainie BSV.
Twórcy BTC celowo ograniczyli rozmiary bloków i usunęli jak najwięcej danych, w tym podpisy cyfrowe, dzięki którym transakcje Bitcoin są legalne.
Podejście BSV pochodzi z fundamentalnego zrozumienia, czym jest Bitcoin; system zarządzania danymi i stabilny protokół, na którym programiści mogą budować, podczas gdy twórcy scentralizowanych protokołów BTC nadal promują i żyją fałszywą narracją o cyfrowym złocie/magazynie wartości.

Na dzień 3 września całkowita ilość danych przechowywanych w blockchainie BSV wynosiła 711,17 GB, podczas gdy dane przechowywane w BTC 368,14 GB. Ta luka będzie się powiększać wraz z rozwojem przyszłości i kształtowaniem się modelu biznesowego BSV.

https://twitter.com/BSVINTNATIONAL/status/1433801144489365508?s=20

Co dane mają wspólnego z Bitcoinem?

Jeśli poświęcisz czas na wysłuchanie wynalazcy Bitcoina, dr Craiga Wrighta, dowiesz się wiele o tym, czym naprawdę jest Bitcoin: połączeniem danych i pieniędzy.

Bitcoin pozwala użytkownikom płacić za przechowywanie danych w niezmiennej księdze. Ponieważ BSV nie ma ograniczeń co do rozmiaru bloku, nie ma ograniczeń co do ilości danych, które mogą być zawarte w każdym bloku, a ponieważ ludzie płacą za wysyłanie tych danych, zapewnia stałe dochody górników długo po wygaśnięciu dotacji blokowej. Ten ostatni punkt jest ważny, ponieważ to on sprawia, że ​​Bitcoin jest ekonomicznie zrównoważony.

Patrząc z szerszej perspektywy, zapewnia to praktycznie nieograniczoną liczbę zastosowań dla firm i innowatorów z różnych branż. Obejmują one płatności, przechowywanie danych, przesyłanie treści multimedialnych, tworzenie rekordów ze znacznikiem czasu i wiele innych. Dr Wright wielokrotnie wyjaśniał, że zamierzał, aby Bitcoin był niczym innym jak komercyjnym zamiennikiem Internetu opartego na mikropłatnościach, lub w jego niesławnych słowach „Internet staje się łańcuchem bocznym”.

Uchwycenie tego szerszego obrazu jest ważne, jeśli chcesz zrozumieć, czym ostatecznie jest Bitcoin, w jaki sposób rynek walut cyfrowych będzie kształtował się w przyszłości i dlaczego BSV będzie się rozwijać w przyszłości, gdy obecne szaleństwo spekulacyjne ustępuje miejsca użyteczności. W tej chwili bardzo niewielu uczestników branży walut cyfrowych rozumie, czym naprawdę jest Bitcoin, więc warto poświęcić czas na naukę.

Bitcoin skaluje się i zawsze tak było

Podwojenie wielkości sieci BSV w porównaniu z BTC, ostatnie bloki 2 GB + z nagrodami dla górników składały się głównie z opłat, a sama liczba transakcji na blockchainie BSV, gdy aplikacje takie jak CryptoFights startują, udowadniają, że Bitcoin skaluje się i zawsze robił .

Od lat obóz BTC mówi światu, że Bitcoin nie skaluje się w łańcuchu, że wymaga złożonych rozwiązań pozałańcuchowych, takich jak Lightning, i że jego użycie powinno ograniczać się do przechowywania wartości.

BSV udowadnia, że ​​to wszystko jest błędne. I musisz się zastanowić… jeśli promotorzy BTC mylili się co do tego, w czym jeszcze się mylą?

Oto kilka implikacji tego wszystkiego:

W końcu transakcje BSV będą tak liczne, a opłaty tak obfite, że górnicy zmienią łańcuchy, gdy dotacja blokowa BTC się zmniejszy. Robi już ponad milion transakcji dziennie i rośnie.
BSV będzie jedyną wersją Bitcoina zgodną z prawem, biorąc pod uwagę, że jako jedyna zawiera niezbędne podpisy cyfrowe, które zostały usunięte z BTC za pośrednictwem SegWit.
Jak powiedział Satoshi, węzły połączą się w centra danych. Oznacza to, że będą musieli przestrzegać przepisów ustawowych i wykonawczych, takich jak kontrole AML/KYC i będą mieli możliwość zamrażania portfeli, zajmowania środków, odwracania transakcji itp.
BSV stanie się protokołem warstwy podstawowej dla całkowicie nowego Internetu. W rzeczywistości to już jeden, ale tworzenie aplikacji dopiero się rozpoczęło, a ogólny obraz staje się jasny dopiero teraz, gdy programiści zdają sobie sprawę, że konkurencyjne blockchainy nie skalują się.
Jako jedyny blockchain użyteczności publicznej, który skaluje się w nieskończoność, firmy zaczną marzyć i budować nowe przypadki użycia na BSV. Na początku będą to oczywiste gry, takie jak gry blockchain, takie jak CryptoFights, ale później będą obejmować wszystko, od aplikacji do zarządzania łańcuchem dostaw po systemy integralności danych.

Dokąd zmierza BSV i Bitcoin

BSV rozpala moc danych i zagraża obecnym pośrednikom, którzy je zbierają, manipulują nimi i sprzedają z zyskiem. Po pełnym zrozumieniu jego implikacje są oszałamiające i zmienią prawie każdy element społeczeństwa.

Blockchain korporacyjny BSV, który staje się dwukrotnie większy od BTC, to dopiero początek. Z czasem będzie znacznie, znacznie większy. Obecny wzrost tylko zarysowuje powierzchnię świata Bitcoina, który jest przed nami.

Obejrzyj: Demo na żywo Teranode pokazujące 50 000 TPS na BSV Blockchain

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV blockchain now twice as large as BTC – CoinGeek