Osobisty blog Kurta: Dalé Miami!

Stowarzyszenie Bitcoin było mądre, organizując jednodniowe wydarzenie w Miami w zeszłym tygodniu. Elegancko nazwana „Konferencją BSV Blockchain”, sprawy stały się ostre w SLS Brickell od samego początku. Jimmy Nguyen był jak zwykle „zawsze na”; pełen wigoru, gdy rozpoczął poranek, dając widok na gospodarkę BSV z wysokości 30 000 stóp ze sceny pokoju o dużej pojemności.

To, co najbardziej się wyróżniało, to intymność otoczenia, która doprowadziła do niesamowitych możliwości nawiązywania kontaktów. Prezentacje, choć same w sobie fantastyczne, wydawały się być podekscytowanymi boiskami dla ludzi takich jak ja, aby móc wyskoczyć z parku podczas przerw z ciekawskimi uczestnikami. Nie mogło być lepszego środowiska do rozwoju biznesu!

Na początku był Phil Runyan z Veridat, który występował na scenie jako doświadczony komik stand-up. W jakiś sposób uczynił „integralność danych” tematem tego, co było porywającą prezentacją, i był w stanie wywołać więcej śmiechu, niż ktokolwiek by się spodziewał, prowadząc do domu kilka kluczowych punktów dotyczących mocy wiarygodnych danych w biznesie. Jego styl prezentacji i jakość treści były świetnym sposobem na przybliżenie w dużej mierze nowicjuszom informacji o tym, jak BSV rozwinęło się w ciągu ostatnich trzech lat.

A to był dopiero początek!

W środku dnia miałem zaszczyt spotkać się z lokalnymi przedsiębiorcami, CTO, entuzjastami i programistami z innych ekosystemów z Miami, którzy byli wyraźnie wstrząśnięci tym, co widzieli. Straciłem rachubę, ile razy ktoś powiedział jakąś odmianę „poczekaj, czy powiedziałeś miliony transakcji dziennie? Nie sądziłem, że blockchain może to zrobić!”

Bryan Daugherty, ja i kilka innych osób byliśmy bardzo zajęci przyjmowaniem nazwisk i informacji osób, które chciały przenieść swój biznes do BSV, przenieść swoją moc hashowania do BSV lub przenieść swoje aplikacje „zbyt duże, aby skalować” z Ethereum do BSV. Możliwość odpowiadania na pytania w intymnej atmosferze i podawania piłki ekspertom w tej dziedzinie była tak odświeżająca. Na przykład Xiaohui Liu z sCrypt z przyjemnością odpowiedział na pytania dotyczące inteligentnych umów. Lub Joe DePinto z Haste na temat korzystania z infrastruktury takiej jak HandCash Connect. Podekscytowanie tłumu było namacalne.

Po południu najbardziej ekscytował mnie panel do gier. Fantastyczne prezentacje od Haste, FYX Gaming i ekscytującego nowicjusza: Built By Gamers. „BBG” poinformował publiczność, że ich profesjonalne zespoły Call of Duty, Fortnite i Valorant będą używać BSV do swoich strumieniowych transmisji na Twitchu opartych na blockchain, merchandisingu i innych doświadczeń fanów prowadzonych przez influencerów. Ich prezentacja była równie ekscytująca, co profesjonalna, a Tyler Farnsworth wyróżniał się nawet w dzień wypełniony solidnymi prezenterami. Z liczbami i budżetami większymi niż SuperBowl, jestem podekscytowany widząc wolumen e-sportów na jedynym blockchainie, który się skaluje! I wydaje się, że mają większe wiadomości do ogłoszenia na konferencji CoinGeek w Nowym Jorku w październiku.

Przechodząc do wieczoru, kolacja po wydarzeniu była świetna. Spędziłem czas z Zackiem Weinerem z VXPASS i wszyscy podzieliliśmy się historiami przy stole z fajnymi ludźmi, którzy pomogli w wydarzeniu. Gość z Miami pomyślał, że fajnie byłoby przyprowadzić do naszego stołu kilka osób ze sponsorowanego przez Coinbase spotkania „Miami Blockchain Builders”, które spotkało się na ulicy. Mogli być najlepszymi ludźmi do zamknięcia dnia!

Skupiając się przede wszystkim na Ethereum, pierwszy z nich zapytał „dlaczego potrzebujemy kolejnego forka Bitcoina? Bitcoin nie potrafi nawet robić inteligentnych kontraktów?” Kiedy odpowiedziałem, że „BSV wybija około 2 milionów NFT dziennie z jednej aplikacji”, wszyscy zatrzymali się i zwrócili uwagę. Odpowiadając na temat windy z CryptoFights, gdzie każdy ruch jest transakcją, a wszystkie przedmioty i gracze to NFT, były pełne pytań. Po spędzeniu około 20 minut na wyjaśnianiu wszystkich sposobów, w jakie BSV jest odpowiedzią na wszystkie ich problemy, było całkiem jasne, że wszyscy zostaliśmy przyjaciółmi.

Kiedy spakowałam się, żeby udać się na noc do mojego pokoju, jeden z nich złapał mnie za ramię i zapytał „…Craig Wright nie jest jednak Satoshi, prawda?”

Odpowiedziałem tylko: „Zachowamy tę historię na następne spotkanie” i wyszedłem.

Podsumowując, wydarzenie było ogromnym sukcesem i moim zdaniem powinno służyć jako szablon dla wielu wydarzeń z intymną oprawą, skupieniem lasera i celem wchłonięcia dobrych ludzi do gospodarki blockchain BSV.

Dale, Miami!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Kurt’s personal blog: Dalé Miami! – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO