Wygraj BSV w 30-dniowym wyzwaniu blogowym Bitpost

Bitpost daje Ci możliwość wygrania pieniędzy dzięki 30-dniowemu wyzwaniu blogowemu. Każdy, kto weźmie udział w wyzwaniu Bitpost i opublikuje jeden post na blogu dziennie od 1 do 30 września, otrzyma procent $BSV z puli nagród Bitpost, a także rzadki NFT.

Aby wziąć udział w 30-dniowym wyzwaniu blogowym Bitpost:

Publicznie powiedz, że jesteś, komentując ten wątek na Twitterze: https://twitter.com/_bitpost/status/1425504166382866437?s=20, a następnie
Wysyłaj do Bitpost codziennie od 1 września do 30 września.
W chwili publikacji do konkursu wzięło udział 50 osób, a pula nagród wynosi 4.032 BSV.

Nawet osoby, które przegapią 1 lub 2 dni blogowania, zostaną nagrodzeni rzadkim NFT za przekroczenie linii mety, z wyjątkiem 2 pominiętych dni publikacji.

„To trudne wyzwanie. Czasami coś szaleje i przegapiasz jeden. Jeśli to wszystko albo nic, zrezygnujesz. Ale lepiej nie oglądać się za siebie, tylko patrzeć w przyszłość! Chcemy zachęcić ludzi do podniesienia się, nawet jeśli upadną raz lub dwa razy – powiedział Isaac Moorehouse, który współpracował z Aaronem Russellem (Libs na Twitterze) w Chronos Labs, aby wprowadzić na rynek produkty takie jak Bitpost.

Dlaczego wyzwanie blogowe?

„Największym wąskim gardłem nie tylko w BSV, ale ogólnie w świecie, są ludzie, którzy chcą się pokazać i realizować swoje pomysły. W Bitpost chcemy pomóc ludziom wyrwać się z trybu tylko dla konsumentów i aktywować kreatywność, która czyni ludzi ludźmi! To 30-dniowe wyzwanie to mały sposób na rozkręcenie piłki” – powiedział Moorehouse.

Moorehouse mocno wspiera codzienne blogowanie i mówi, że codzienne blogowanie zmieniło jego życie. Chciałby, aby inni doświadczyli życiowych korzyści związanych z codziennym blogowaniem, więc pomógł laboratoriom Chronos uruchomić wyzwanie Bitpost Blogging Challenge, aby katalizować i zachęcać innych do przyjęcia dobrego nawyku.

„Tworzenie rodzi kreatywność. Przekształcenie blogowania w codzienną dyscyplinę zaczyna przynosić więcej pomysłów! Robienie jednej rzeczy każdego dnia sprawia, że ​​czujesz się świetnie! Nawet jeśli masz zły dzień, przynajmniej wiesz, że wysłałeś wiadomość i coś zrobiłeś. [Codzienne blogowanie] zmusza cię do lepszego poznania własnych myśli. W erze ciągłego przewijania kanałów wyjaśnianie i wyrażanie własnych myśli jest cenną rzeczą” – powiedział Moorehouse, gdy zapytałem go, jakie są trzy najważniejsze korzyści z codziennego blogowania.

Jest jeszcze czas, aby dołączyć!

30-dniowe wyzwanie blogowe Bitpost rozpoczyna się dziś (1 września), co oznacza, że wciąż jest czas, aby dołączyć!

Jest też czas na dodanie do puli nagród; wysyłając BSV na adres bitpost@relayx.io, zachęcisz siebie i innych do ukończenia wyzwania. Zespół Bitpost myśli nawet o przyznaniu największemu darczyńcy ekskluzywnego NFT za jego wkład w pulę.

Biorąc udział w 30-dniowym wyzwaniu blogowym Bitpost, można więcej zyskać niż stracić. Przystąpienie do wyzwania prawdopodobnie przyniesie Ci korzyści, które przeniosą się na inne obszary Twojego życia; jedyną dyskusyjną wadą jest to, że musisz poświęcić kilka minut swojego dnia na stworzenie wpisu na blogu – czy to takie trudne? Dowiemy się 30 września, kiedy zobaczymy, ilu uczestników ukończy wyzwanie, a ilu odpadło.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Win BSV via Bitpost’s 30 Day Blog Challenge – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO