Blockchain BSV zmienia sektor gier online: John Brackens na CoinGeek Backstage

Blockchain i gry idealnie do siebie pasują, a podczas CoinGeek Zurich odbyło się wiele dyskusji na temat tego, jak się łączą. Jednym z tych, którzy przedstawili swoją perspektywę, jest John Brackens, który dołączył do Becky Liggero w tym odcinku CoinGeek Backstage, aby porozmawiać o tym, dlaczego blockchain BSV jest idealny dla branży gier online. Brackens jest CTO notowanej na Nasdaq Esports Entertainment Group (NASDAQ: GMBL), firmy zajmującej się hazardem online z siedzibą na Malcie. W swojej karierze w tym sektorze kierował operacjami sieciowymi w amerykańskim gigantze gier wideo Activision Blizzard. Dołączył do panelu CoinGeek Zurich moderowanego przez Becky Liggero na temat eSports na blockchain, a na marginesie wydarzenia rozmawiał z CoinGeek Backstage o tym, jak jego firma bada tę technologię. „Mój zespół przygląda się blockchainowi od wielu miesięcy i zdecydowanie dostrzegamy nieodłączne korzyści płynące z tego, co blockchain ma do zaoferowania w naszej branży” – powiedział CoinGeek. „Możliwość korzystania z systemu [blockchain] i przenoszenia tych wewnętrznych korzyści z tego systemu na to, co robimy, oraz podnoszenie poziomu zaufania do naszej społeczności, naszych klientów i organów regulacyjnych, to dla nas sytuacja, w której wszyscy wygrywają”. Mając to na uwadze, wybór blockchain BSV był oczywisty dla Brackens. Powiedział, że patrząc na ekosystem blockchain, jasne jest, który projekt koncentruje się na korzyściach masowo skalowalnego, stabilnego i bezpiecznego blockchaina „w przeciwieństwie do tych, które koncentrują się na korzyściach finansowych”.

Brackens zauważył, że jednym z największych problemów w branży hazardu online jest zapewnienie zgodności z przepisami, a technologia blockchain pomaga rozwiązać ten problem. Będąc niezmienną, przejrzystą i publicznie dostępną księgą, umożliwia organom regulacyjnym łatwe monitorowanie operacji. „Posiadanie przejrzystego sposobu na przekazanie im tych informacji w sposób bezproblemowy, który minimalizuje rzeczywistą pracę, którą musimy wykonać i zmniejsza nasze koszty… to panaceum na to, dokąd chcemy dotrzeć”. EEG bada również szybko rozwijający się świat NFT. Brackens zauważył, że chociaż NFT stały się dość popularne, to najczęściej postrzegano je jako sposób na zarabianie pieniędzy na platformach takich jak OpenSea. Jednak EEG stara się tworzyć przedmioty NFT, które są częścią ekosystemu gier. „Chcemy robić NFT w sposób, który faktycznie dodaje im więcej znaczenia i wartości” – zauważył.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV blockchain is changing online gaming sector: John Brackens on CoinGeek Backstage – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO