Repliki reklam GPS poszukiwania skarbów do aplikacji do udostępniania obrazów

Czy pomysł ze zdjęciami z dołączonymi poszukiwaniami skarbów brzmi jak zabawa? Aplikacja do udostępniania obrazów Relica oficjalnie uruchomiła szereg funkcji obsługujących GPS, w tym poszukiwanie skarbów z wartością Bitcoin dołączoną do obrazów. Relica ogłosiła funkcję geolokalizacji w poście na blogu pod koniec czerwca 2021 r., mówiąc, że „dosłownie umieszcza Bitcoin na mapie”. Będzie odblokowywać główne miasta na całym świecie jeden po drugim, w oparciu o zapotrzebowanie w tych obszarach.

Firma będzie również współpracować z innymi w systemie BSV, zaczynając od tokenizowanych przedmiotów kolekcjonerskich i postaci „Zatoshi”. Zatoshi pozostawi niewielkie kwoty bitcoinów w różnych lokalizacjach GPS. Użytkownicy będą musieli fizycznie odwiedzić te miejsca, aby zebrać i odblokować zrzuty. W ramach „Globalnego poszukiwania skarbów” firmy Relica użytkownicy są proszeni o szukanie obrazów run – każdy z dołączonym do obrazu bitcoinem. Gra polega na zebraniu trzech obrazów biegu i opublikowaniu swojej kolekcji na Twitterze. Zwycięzcy otrzymają pierwszy NFT Relica. W najbliższych tygodniach planują opublikować więcej szczegółów konkursu.

Grywalizacja i udostępnianie obrazów

Nowe funkcje oparte na GPS sygnalizują przeniesienie Relica na terytorium „grywalizacji”, wykorzystując funkcje BSV, takie jak tokenizacja. Rozszerza swoją atrakcyjność poza udostępnianie obrazów i zarabianie na postach, zachęcając użytkowników do bardziej kreatywnego korzystania z usługi. W przyszłości Relica może dodać tę funkcję również dla innych użytkowników. Użytkownicy mogą dołączać Bitcoin lub inne tokeny do przesyłanych obrazów. Firmy mogą również wykorzystywać te funkcje do celów reklamowych i promocyjnych, publikując obraz związany z wydarzeniem lub firmą i zapraszając ludzi do odwiedzenia go w celu zebrania czegoś wartościowego, takiego jak rabat lub jednorazowy przedmiot kolekcjonerski.

https://twitter.com/BSVBoom/status/1427303563252862981?s=20

Relica została uruchomiona na początku 2021 r. z prostą aplikacją mobilną do udostępniania obrazów/zdjęć (z której można również korzystać za pośrednictwem przeglądarki na komputerze). Łącząc go z portfelem BSV, użytkownicy dokonywali mikropłatności w wysokości od 1 do 10 centów, aby przesyłać obrazy oraz polubić lub skomentować posty innych osób. Dzięki temu konta twórców mogły zarabiać na swoich postach, otrzymując dużą część tych płatności. W czerwcu 2021 r. uruchomiła również funkcję „płatności za oglądanie”, umożliwiając popularnym twórcom umieszczanie swoich postów za zaporą i zapraszanie innych do zapłaty przed ich wyświetleniem.

Ta funkcja, jak powiedzieli twórcy Relica, zachęcałaby do tworzenia bardziej wartościowych treści, takich jak promocje, przepisy, profesjonalne zdjęcia, wskazówki i przydatne porady, a także wszelkie inne kreatywne plakaty, które mogą wymyślić plakaty – jednak Relica nie zezwala na nagość ani materiały wulgarne. Zarabianie pieniędzy w mediach społecznościowych było oczywistym przypadkiem użycia Bitcoina od samego początku, zwłaszcza że jego wzrost był podobny do zjawiska sieci społecznościowych. Jednak celowo ograniczone rozmiary bloków w BTC sparaliżowały rozwój płatnych sieci, które w dużej mierze opierają się na małych, szybkich i dużych transakcjach. Te aplikacje ponownie rozkwitają na blockchainie BSV.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Relica adds GPS treasure hunts to image-sharing app – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO