Mijem znalezienie sposobów komunikacji z systemem lojalnościowym BSV

Patrick Thompson z CoinGeek spotkał się z Phuong Dinh z Mijem za kulisami w CoinGeek Zurich, świeżo po dyskusji panelowej na temat płatności, zachęt i nagród na blockchainie BSV. W tym odcinku CoinGeek Backstage zaczął od poproszenia Dinha o wiadomość na wynos na panelu i o to, co ludzie powinni wiedzieć o blockchainie BSV. Dinh powiedział, że wierzy, że BSV jest bardzo obiecującą technologią. Wraz z rosnącym rozmiarem konferencji i większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej, prognozuje bardzo obiecującą przyszłość dla BSV i blockchainu BSV. W sprawie Mijem i decyzji o budowie na BSV Dinh wskazał na niepowodzenie BTC jako narzędzia funkcjonalnego – mówiąc, że BTC jest bardzo nieefektywny w przypadku płatności, co pozwala na użycie zbyt małej liczby transakcji na sekundę na dużą skalę.

Negatywnie wypowiadał się również o energochłonności wydobycia BTC, co czyni go po prostu nieodpowiednim wyborem dla współczesnego świata. Kiedy Dinh i zespół spojrzeli na BSV jako alternatywę, powiedział, że uznali ją za lepszą technologicznie, a także bardziej przyjazną dla środowiska. Dinh opisał Mijem jako platformę internetową służącą do budowania społeczności dla pokolenia Z. Powiedział, że celem było zbudowanie platformy, która umożliwiłaby osobom w tym przedziale wiekowym korzystanie z Internetu, łączenie się z innymi i angażowanie się w handel międzyludzki. Platforma obejmuje wszystko, co ludzie mogą chcieć robić wśród rówieśników w podobnym wieku, z dodatkową zaletą opracowywanego systemu lojalnościowego opartego na BSV.

Opisał, jak system lojalnościowy wypłaca nagrody w BSV za każdą transakcję. Udane transakcje pozwalają na zwrot BSV za pośrednictwem systemu, jako formę zachęty, zapewniającą wartość użytkownikom platformy, a także demonstrując kolejny ważny komercyjny przypadek użycia tej technologii.

Dinh powiedział, że Mijem był zaangażowany w ciągłe powiększanie bazy użytkowników i znajdowanie nowych sposobów komunikacji wokół swojego ekscytującego systemu lojalnościowego BSV.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek Backstage with Phuong Dinh: Mijem finding ways to communicate with BSV loyalty system – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO