Pierwszy token charytatywny Bitcoina

Token $CUB to pierwszy token charytatywny BSV. Podczas gdy wielu entuzjastów blockchain to kapitaliści, którzy budują rozwiązania nastawione na zysk, które rozwiązują najpilniejsze problemy na świecie w nieefektywnych branżach, założyciele $CUB przyjęli nieco inne podejście i zdecydowali się przekazać większość swoich zysków na cele charytatywne. „Byliśmy zainspirowani do rozpoczęcia $CUB po obejrzeniu tych wszystkich monet na BSV, które tak naprawdę w żaden sposób nie oddały.

Chcieliśmy być pierwszą monetą na blockchainie, która przekaże większość naszych zarobków na cele charytatywne. 70% wszystkich zysków trafia na cele charytatywne” – powiedział @Bitcoinassassi7, współzałożyciel $CUB. „Chcieliśmy pomóc potrzebującym i być w 100% transparentnym, korzystając z blockchain BSV. Jeden z naszych założycieli jest sparaliżowany. Inny stracił dziecko we wczesnym okresie życia. Jestem weteranem armii amerykańskiej. Tak więc między makijażem wszystkich naszych osobowości. Wydawało się tylko słuszne, aby zrobić z tego monetę charytatywną. $CUB wykorzystuje korporacyjny blockchain BSV jako niezmienny mechanizm znacznika czasu do rejestrowania swoich darowizn i umożliwia ich weryfikację w łańcuchu.

Pomysł oddawania pieniędzy jest również zgodny z etyką trzech współzałożycieli $CUB i doświadczeniami życiowymi każdego z nich. Od 1 sierpnia zespół tokenów $CUB zebrał 23,86 BSV i przekazał łącznie 17,2 BSV trzem oddzielnym organizacjom charytatywnym; 3,8 BSV dla @GKTWVillage, ośrodka non-profit dla dzieci z krytycznymi chorobami, 2,3 BSV dla @DAVHQ, organizacji charytatywnej na rzecz weteranów i 11,1 BSV dla @hermansanchezg, oficjalnego partnera $CUB, który prowadzi działalność charytatywną w Wenezueli. Aby wesprzeć misję zespołu $CUB polegającą na dokonywaniu weryfikowalnych darowizn w sieci, możesz zostać posiadaczem tokena $CUB, który wyśle ​​BSV do skarbca zespołów $CUB.

$CUB został uruchomiony na zdecentralizowanej giełdzie RelayX (REX) pod symbolem $CUB 4 lipca – mniej więcej dwa tygodnie po uruchomieniu projektu $CUB. „Zawsze szukamy nowych organizacji charytatywnych, na które możemy przekazać darowizny. Chcielibyśmy zachować większość darowizn na cele charytatywne w społeczności BSV” – powiedział @Bitcoinassassi7. „Staramy się pomagać ludziom w potrzebie za pomocą BSV. Chcemy być w 100% transparentni i mamy nadzieję, że możemy być liderem organizacji charytatywnych blockchain i inspirować innych do tego samego.”

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin’s first charity token – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO