CryptoFights cieszy się wybuchowym sukcesem na blockchainie BSV

To tylko kwestia czasu, zanim pojawi się aplikacja, która zademonstruje prawdziwą moc blockchain BSV dla przedsiębiorstw. Wygląda na to, że nadszedł ten moment, a zabójcza aplikacja to popularna gra o nazwie CryptoFights autorstwa FYX Gaming. Obecnie odnotowuje wykładniczy wzrost z ponad pół miliona codziennych transakcji w łańcuchu i rośnie.

Jako jedyny blockchain typu proof-of-work, który się skaluje, CryptoFights nie działałoby na żadnym blockchainie innym niż BSV. Zagłębmy się w szczegóły i dowiedzmy się więcej o błyskawicznym rozwoju CryptoFights.

Co to są CryptoFights?

CryptoFights to gra fantasy RPG dla jednego gracza. Gracze odkrywają światy i biorą udział w bitwach 1 na 1 z innymi. Każda runda kończy się, gdy postać jednego gracza osiągnie zero punktów wytrzymałości. Oto jak przebiega typowa walka: Pierwszy krok obejmuje wybór gatunku i umiejętności. Krasnoludy, ludzkie zabójcy, elfy i inne gatunki to tylko niektóre z opcji. Następnie postacie odkrywają różne światy fantasy i walczą z innymi graczami. Istnieją różne poziomy, przez które awansują odnoszący sukcesy gracze. Doświadczeni gracze mogą grać na prawdziwe pieniądze, aby wygrać BSV i NFT o prawdziwej wartości. Można nimi swobodnie handlować na rynku. Pamiętaj, że kreacje postaci są bezpłatne. Gracze mogą tworzyć wiele postaci, aby je przetestować. W CryptoFights można obecnie grać na Androidzie, Windowsie i emulatorze Androida Bluestacks. Najwyraźniej ta gra oparta na BSV jest hitem wśród graczy. Dzienne transakcje CryptoFights na koniec czerwca wyniosły 42 265. W chwili pisania tego tekstu przekroczyli 545 000 na dziennym wykresie transakcji, który przebiega pionowo.

Source: BSVData.com

Statystyki sieci i rozwój gier Czego możemy się dowiedzieć o CryptoFights patrząc na dane?

Obecnie jest to najczęściej używana aplikacja na BSV. Popularne kasyno BSV Peergame zajęło drugie miejsce z 18 800 dziennymi transakcjami w porównaniu z 545 785 transakcjami CryptoFights 19 lipca, co oznacza również gwałtowny wzrost dla platformy kasyn online, ponieważ jest to ponad dwukrotnie większa liczba transakcji niż zwykle. CryptoFights wygenerowało 2434,05 $ w opłatach górniczych 19 lipca. Tydzień wcześniej wygenerował 204,92 USD. Pokazuje to zarówno wzrost wirusa, jak i długoterminowe utrzymanie BSV. Nie będzie polegać na malejącej nagrodzie za blok i kilku niebotycznych opłatach. Zamiast tego będzie generować opłaty górnicze za pomocą narzędzia aplikacji. I pomimo szybkiego wzrostu średnia opłata transakcyjna wyniosła zaledwie 0,00332 USD. 16 lipca CryptoFights ogłosiło na Twitterze, że w ciągu ostatnich 60 dni wygrano ponad 200 000 NFT. Było to przed wybuchem wirusowej gry, więc można śmiało powiedzieć, że ta liczba jest teraz znacznie wyższa.

https://twitter.com/CryptoFights/status/1416035152405442560?s=20

Gracze mają możliwość wygrywania prawdziwych pieniędzy grając w CryptoFights. Obecnie gracz numer jeden w tabeli liderów gry zarobił 146,70 $ w ciągu 24 godzin. Wzięli udział w 1186 walkach z 815 zwycięstwami. Tylko na BSV

Najbardziej ekscytującą rzeczą w CryptoFights jest to, że dopiero się zaczyna. Dane sieciowe pokazują, że gra zaczęła się rozprzestrzeniać w połowie lipca i odnotowała 5-krotny wzrost transakcji między 16 lipca a 19 lipca. Biorąc pod uwagę, że ta gra przyciąga uwagę, nie jest prawdopodobne, aby w najbliższym czasie ustabilizowała się. Ten szalony wzrost spowodowałby zatrzymanie gorszych blockchainów, ale jak jasno powiedział Satoshi Nakamoto w swoich wczesnych komunikatach, Bitcoin „nie ma prawdziwego pułapu skalowania”.

Ta nieograniczona zdolność skalowania została w końcu przywrócona na BSV. Jesteśmy świadkami niesamowitej mocy Bitcoina, nieograniczonej dzięki CryptoFights. To dopiero pierwszy rozdział w znacznie dłuższej historii, w której Bitcoin skaluje się do wymiarów globalnych z miliardami codziennych transakcji. Możesz wypróbować CryptoFights tutaj.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CryptoFights enjoys explosive success on BSV blockchain – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO