Binance jest usuwane przez banki?

Ponad dwa lata temu Binance wykonało spektakl na temat swojego ruchu „wycofywania BSV z listy giełdowej”. Wtedy wykrzykiwaliśmy kłamstwa stojące za tą kampanią. Spójrz na Binance w dzisiejszych czasach. Nawiedzany przez rosnącą presję regulacyjną. Wycofane z giełdy przez renomowane banki Barclays i Santander. Publiczne ostrzeżenia FCA i FSA dotyczące Binance Markets Limited i Grupy Binance. Jednak tym, co ostatnio naprawdę przykuło moją uwagę, był ten tweet prezesa Binance, Changpenga Zhao (CZ):

https://twitter.com/cz_binance/status/1395092412125433859?s=20

Ten krótki tweet ma w sobie wiele. Po pierwsze, była to przestrzeń blockchain BSV, która od pierwszego dnia miała mantrę „buduj” zamiast narracji „hodl”. W Bitcoin SV wcześnie ostrzegaliśmy naszych czytelników przed mentalnością hodl. Mówiąc dokładniej, to przede wszystkim dr Craig Wright wywołał nonsensowne podejście do hazardu w BTC i innych aktywach cyfrowych, wskazując, że Bitcoin ma być używany jako gotówka i do wartościowania danych:

Czyli CZ jest teraz mniej „hodl” i bardziej „buidl”? Jak przychodzi? Co jest następne? Dr Craig Wright to Satoshi Nakamoto? Po drugie, dlaczego CZ mówi „niepopularna opinia”? Budowanie rzeczy, tworzenie rzeczy, robienie czegoś z technologią kryjącą się za zasobami cyfrowymi nie jest niepopularne — po to jest przeznaczone. Publiczność CZ na Twitterze to prawdopodobnie 99% nieświadomych amatorskich „handlowców”, którzy próbują zrzucić swoje „torby z kryptowalutami” na większego głupca, a 1% może podążać za nim, mając nadzieję na rozdanie w BNB lub tym podobne. Tak więc w przypadku tego rodzaju ludzi zbudowanie czegoś wydaje się być kontrowersyjne. Mając to na uwadze, orzeźwiające jest ponowne obejrzenie konferencji CoinGeek Zurich i doświadczenie tego, do czego faktycznie wymyślono Bitcoin. W ramach Bitcoin SV omawiane są takie tematy, jak poprawa zrównoważonego rozwoju i oszczędzanie zasobów naturalnych za pomocą blockchain BSV lub e-administracja działająca na oryginalnym Bitcoinie, a wdrażane rozwiązania są już na żywo. Budować to niepopularna opinia? Nie w Bitcoin SV. Wycofanie z giełdy przez banki powinno być problemem dla Binance. Ale skreślenie z listy przez przyzwoitość, dojrzałość i brak szacunku dla własnej publiczności na Twitterze jest jednak większym problemem:

Jestem Binancianem? Cóż, na szczęście nie jestem. volume_upcontent_copyshare

https://twitter.com/cz_binance/status/1416029164965023744?s=20

Kup teraz Bitcoin, ale NFA (nie doradztwo finansowe)? Wydaje mi się, że to rzeczywiście udzielanie porad finansowych, a następnie mówienie „ale nie porady finansowe, kolego”. Żal mi ludzi, którzy go śledzą i ufają Binance. Jeśli czyta się tylko tweety Binance lub CZ, informacje o presji regulacyjnej i wycofaniu z giełdy przez banki tak naprawdę nie docierają do klienta. Oto, o czym Binance i CZ powinny teraz codziennie tweetować:

Niedługo wejdziemy w fazę, którą można by określić jako „usunięcie kryptowaluty z listy” jako całość. Lepiej poznaj kluczową różnicę między Bitcoinem a „krypto”, aby przejść przez następną fazę.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Is Binance being delisted by banks? – CoinGeek


Author: BitcoinSV.pl
CEO