Kurt Wuckert Jr zajmuje się „fałszywymi wiadomościami” Elon Musk, Dogecoin i Bitcoin Energy Digital Cash Rundown

Mieszkający w CoinGeek historyk Bitcoin, Kurt Wuckert Jr., pojawił się w Digital Cash Rundown z Joelem Valenzuelą, powracając, aby omówić Bitcoin, manipulacje i wybryki Elona Muska w przestrzeni kryptograficznej. Jak zawsze przemyślana dyskusja z Kurtem dotyczy efektywności energetycznej i wydobywania dowodów pracy, w porównaniu z zaletami i wadami dowodu stawki. Mówi się również o Dogecoin i czy kiedykolwiek będą jakieś znaczące prace rozwojowe z nową walutą cyfrową. Na Dogecoin Wuckert powiedział, że jest zaskoczony, widząc, że kryptowaluta memów zbiera się i znajduje nowe wsparcie. Pod każdym względem Doge jest martwym projektem od lat. Wuckert zauważa, że ​​w Doge istnieją dziury w zabezpieczeniach, które istniały od co najmniej pięciu lat, a niektóre dziury, które zostały załatane, pozostały nietknięte przez te wszystkie lata.

Zasugerował nawet, że on i jego przyjaciele żartowali o przejęciu Dogecoin i wdrożeniu lepszych technologii BSV, po prostu wykorzystując luki w Doge Core. Przy typowej opłacie za wysłanie Dogecoina z więcej niż jednym Dogecoinem, powiedział, że jest to po prostu niewykonalne w przypadku jakiejkolwiek użyteczności – jednak z wpływowymi osobami, takimi jak Elon Musk, rzucającymi się na rynek, Doge wciąż jest w stanie docenić wartość. Jeśli chodzi konkretnie o Muska i jego rolę w sektorze walut cyfrowych, Wuckert mówi, że wierzy, że Elon jest typem faceta od fałszywych wiadomości, opisując go i jego wybryki jako idealnego dla ludzi, którzy nie chcą lub nie chcą pracować. zrozumieć wartość. Wuckert wskazał na reputację Muska, który manipulował wartością swoich akcji, co od tego czasu kontynuowało jego opinie na temat Bitcoina i Dogecoina. Musk ma nawet czelność narzekać na wpływ wydobycia bitcoinów na zużycie energii — oszałamiającą hipokryzję, gdy rozważa się ją w świetle jego pracy ze SpaceX i jego przemysłowych kopalni litu. Rozmowa dotyczyła kwestii efektywności energetycznej oraz tego, czy kopanie kryptowalut nie nadmiernie obciążało środowisko.

Wuckert opisał BTC jako najbardziej nieefektywne wykorzystanie energii elektrycznej, jakie może sobie wyobrazić. BTC nic nie robi, ale zajmuje to dużo energii. Dzięki BSV jest to fantastyczne wykorzystanie tej samej energii elektrycznej – za 1% tego samego hashrate możesz wykonać dziesiątki tysięcy funkcji lub więcej. Mówi, że Elon Musk myli się co do Bitcoina jako technologii, ale ma rację co do problemów z BTC. Dla Wuckert dowód pracy jest najważniejszym aspektem przyszłości pieniądza, czymś, czego po prostu nie można ignorować. Wuckert powiedział, że częścią problemu jest to, że BTC potrzebuje mocy obliczeniowej i cen, aby stale rosły, aby były zrównoważone. W tej chwili trudność wydobycia BTC jest tak wysoka, że ​​gdyby nagle spadła, nie bylibyście w stanie znaleźć kolejnego bloku – sieć dosłownie by się zatrzymała i nikt nie byłby w stanie wysyłać ani odbierać BTC.

W BTC występuje problem z hashpowerem, napędzanym arbitralnym limitem bloków 1 MB, co sprawia, że ​​cała sieć jest niepewna. Kurt powiedział, że przydałoby się, aby BTC został wyrzucony o jeden lub dwa sloty, aby poczuć presję ze strony jakiejkolwiek innej monety. Jako społeczność programistów muszą się wiele nauczyć, ale wszystkie ich złe pomysły są nadal nagradzane przez rynek, który zniekształca projekt i jego cele na gorsze. Ponieważ BTC tak bardzo oddaliło się od pierwotnej wizji Bitcoina, Wuckert uważa, że ​​dostosowanie przyniosłoby korzyści całej społeczności walut cyfrowych.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Kurt Wuckert Jr tackles ‘fake news’ Elon Musk, Dogecoin and Bitcoin energy Digital Cash Rundown – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO