Argo Blockchain obecnie notowana w Londynie będzie wprowadzona na Nasdaq ?

Notowana na londyńskiej giełdzie Argo Blockchain PLC (LSE: ARB) planuje zbadać wtórne notowanie na giełdzie NASDAQ, ponieważ chce wykorzystać rosnące zainteresowanie inwestorów sektorem blockchain. Rozpatrzenie towarzyszyło aktualizacji wyników spółki za czerwiec. Brytyjska firma zajmująca się wydobyciem nagród blokowych, która wydobywa kontrowersyjną sieć BTC, zauważyła, że ​​decyzja o przejściu do przodu nadal podlega warunkom rynkowym i innym. Chociaż firma przygląda się rynkowi amerykańskiemu, nie podjęła żadnej decyzji dotyczącej terminu ani warunków potencjalnej drugiej listy.

Na poziomie makro, Argo chce wykorzystać ostatnie dramatyczne zmiany zachodzące w krajobrazie wydobywczym z nagrodami blokowymi, gdy maszyny górnicze przestają działać w Chinach w odpowiedzi na represje rządu centralnego wobec przemysłu wydobywczego BTC. „Widzieliśmy, że globalny współczynnik haszowania spadł z ponad 150 mln TH/s do zaledwie 90 mln TH/s w ciągu miesiąca, a trudność wydobycia została dostosowana w celu odzwierciedlenia tego spadku. Argo wykorzystało te giełdy, kontynuując dostarczanie wysokich przychodów z imponującą marżą. Z przyjemnością ogłaszamy również badanie potencjalnego wtórnego notowania na NASDAQ” – powiedział dyrektor generalny Argo Peter Wall w strategicznej aktualizacji. Argo ma już dużą flotę górników ASIC.

Firma ujawniła, że ​​w czerwcu wydobyła 167 tokenów cyfrowych BTC, co daje jej sumę od początku roku do 883. Szacuje, że całkowita wartość tokenów wydobytych w czerwcu wynosi 4,36 miliona funtów, a marża wydobywcza wynosi około 78%. Pod koniec czerwca Argo posiadało łącznie 1268 BTC (o wartości około 44 milionów dolarów) podczas ostatniej aktualizacji operacyjnej. Jak dotąd najnowsza aktualizacja spotkała się z mieszanymi reakcjami rynków kapitałowych. Akcje Argo ostatnio spadają; spadła o około 25% w ciągu ostatniego miesiąca. Ogólnie jej udziały wciąż wzrosły o ponad 140% od początku 2021 r. i wzrosły o 2700% w ciągu ostatniego roku.

W zeszłym miesiącu firma ujawniła, że ​​zabezpieczyła umowę pożyczki na 14 milionów funtów na sześć miesięcy z Galaxy Digital LP, wykorzystując jako zabezpieczenie część swoich udziałów w BTC. Wpływy z pożyczki zostaną przeznaczone na rozbudowę centrum danych w Zachodnim Teksasie. W wywiadzie Wall powiedział Amandzie Lang i Mattowi Millerowi z Bloomberg, że spodziewa się, że Ameryka Północna będzie od teraz większym graczem w branży wydobycia bloków.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : London-listed Argo Blockchain to explore secondary listing in US – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO