Podcast Bitstocks zagłębia się w „Inwestowanie w Bitcoin” z Zachem Resnickiem z Unbounded Capital

Venture Capitalists są ważnymi graczami na rynkach wschodzących, ale zazwyczaj nie słyszymy ich perspektyw, jeśli chodzi o BSV – przynajmniej do niedawna. W 50 odcinku podcastu Bitstocks Zach Resnick, założyciel i partner zarządzający Unbounded Capital, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat inwestowania w Bitcoin z publicznością oraz założycielem Bitstocks i gospodarzem podcastu Bitstocks Michaelem Hudsonem.

Unbounded Capital to firma venture capital, która koncentruje się na dokonywaniu inwestycji w ekosystemie blockchain przedsiębiorstwa BSV. Jednym z pierwszych pytań, jakie Hudson zadaje w tym odcinku, jest to, w jaki sposób Unbounded Capital postanowił skupić się na BSV, a nie na całym ekosystemie blockchain i walut cyfrowych. „Dlatego Dave Mullen-Muhr naprawdę powinien mieć tutaj duże zasługi, jeśli chodzi o założenie dla nas tej króliczej nory” – powiedział Resnick. „Ale w skrócie, udział w spotkaniu Bitcoin SV w San Francisco i obserwowanie jakości przedsiębiorców i programistów, którzy do tego doszli, a następnie ponowne przemyślenie niektórych naszych przekonań i nieporozumień na temat działania Bitcoina, a następnie doprowadziło do coś w rodzaju wielomiesięcznego głębokiego nurkowania pod względem tego, jak działa blockchain i gdzie powinniśmy poświęcać swój czas i kapitał.

Wyszliśmy z tego po drugiej stronie jako Unbounded Capital, koncentrując się na ekosystemie BSV, ponieważ czuliśmy się jak powiernicy, których nie moglibyśmy odpowiedzialnie inwestować na dłuższą metę w żadną inną sieć kryptograficzną lub blockchain. Resnick i Hudson rozmawiali następnie o zarządzaniu ryzykiem, podejściu, które Unbounded Capital przyjmuje jako inwestorzy w tej przestrzeni, oraz o niektórych elementach, na które zwracają uwagę przy ustalaniu, czy Unbounded Capital wypisze czek dla firmy, czy nie. „Mamy trzy fundusze, podczas gdy nasz główny fundusz inwestuje głównie w spółki na wczesnym etapie rozwoju oparte na Bitcoin SV, nasz główny fundusz faktycznie ma ekspozycję na BSV aktywa i instrumenty pochodne aktywów oraz kilka innych rzeczy po stronie płynnej. ”- powiedział Resnick. „Ale myślę, że długoterminowy Unbounded będzie nadal koncentrował się na sposobie inwestowania kapitału wysokiego ryzyka i uzyskiwaniu ekspozycji na blockchain, który, jak sądzę, w co oboje wierzymy, zmieni świat na pozytywne.”

Aby dowiedzieć się więcej o wizji Unbounded Capital i podejściu, jakie przyjmują, jeśli chodzi o inwestowanie w ekosystem Bitcoin, a także o spostrzeżeniach Resnicka na temat zarządzania ryzykiem, będziesz chciał obejrzeć najnowszy odcinek podcastu Bitstocks, „Inwestowanie w Bitcoin : Budowa kapitału wysokiego ryzyka (VC).”

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitstocks podcast dives into ‘Investing in Bitcoin’ with Unbounded Capital’s Zach Resnick – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO