CoinGeek Zurich podkreśla, w jaki sposób ekosystem BSV uruchamia moc danych

Zamykając konferencję CoinGeek w Zurychu, prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, wyszedł na scenę, aby zaprezentować „We Are BSV”, sesję panelową rozmawiającą z ludźmi budującymi na BSV. Nguyen rozpoczął segment od wprowadzenia krótkiego filmu, który dotyczył globalnego charakteru rozwijającego się ekosystemu BSV. Przyjrzano się wykładniczej eksplozji produktów i przedsiębiorczości BSV na całym świecie, nawet na tym wczesnym etapie rozwoju, który sprawia, że blockchain przedsiębiorstwa BSV staje się wiodącym na świecie blockchainem.

Nguyen powiedział, że zainspirowali go wszyscy ludzie zaangażowani w rozpalenie mocy danych za pomocą blockchain BSV i ci, którzy tak ciężko pracują, aby przeforsować BSV jako protokół, łącząc dane i pieniądze, aby dostarczyć potężną nową infrastrukturę dla przedsiębiorczości. Mówił o różnorodności przedsiębiorstw, aplikacji, startupów i pomysłów, które już wywodzą się z blockchain BSV, a także tych, które zostały zainspirowane technologią. Przeglądając panel, słyszy od Bernharda Müllera z Centi, który pochwalił demonstrację przepustowości transakcji na Teranodzie. Powiedział, że to znak, że jego firma może teraz tworzyć aplikacje jako przedsiębiorcy na BSV, bez ograniczania możliwości. Powiedział, że to pozwoliłoby na uruchomienie silników i kół zbudowanych z Centi.

Dyrektor generalny Bitstocks, Michael Hudson, powtórzył te myśli, mówiąc, że uwielbia dywersyfikację, która została już osiągnięta w kosmosie, a także rosnący poziom interakcji rządowych zachodzących wokół BSV. Opisując go jako „niesamowicie profesjonalny ekosystem”, powiedział, że przedsiębiorcy byli teraz w stanie przyspieszyć i dostarczyć blockchain BSV.

Muhammad Salman Anjum, szef InvoiceMate i szef BSV Hub na Bliski Wschód i Azję Południową, powiedział, że to pozytywne, że BSV zaakceptowała różnicę opinii, coś, co nie istnieje nigdzie indziej w świecie bitcoinów i walut cyfrowych. Powiedział, że jest to coś, co musi być kontynuowane, akceptacja innych rzeczywistości i punktów widzenia, aby zachować możliwie najsilniejszy ekosystem.

Dr Eva Porras powiedziała, że była pod wrażeniem liczby i jakości ludzi oraz projektów w sieci BSV, gdzie sektor rozwija się w niewiarygodnie szybkim tempie. Jako naukowiec powiedziała, że nie może się doczekać coraz większej pracy w kosmosie i pomocy w rozwoju blockchain BSV jako podmiotu w przyszłości. Steve Shadders z Komitetu Standardów Technicznych Bitcoin SV powiedział, że był pod wrażeniem, widząc, jak wielu spoza świata BSV zaczyna je otrzymywać, tym bardziej są narażeni na zalety blockchain BSV. Powiedział, że to zasługa ciężkiej pracy społeczności w tworzeniu aplikacji, z których ludzie chcą korzystać, a także dzięki cierpliwości i profesjonalizmowi wszystkich w pokoju, kontynuowanie budowania i podnoszenia świadomości i uwagi dla BSV.

CoinGeek Conference - Zurich

Dr Craig Wright powiedział, że etos blockchaina BSV dla przedsiębiorstw brzmi: „jeśli go zbudujesz, przyjdą”. Chciał jednak podkreślić, że nie był to tylko jakiś minimalny opłacalny produkt – powiedział, że jest zdeterminowany, aby właściwie zbudować BSV i nie spocząć na laurach przy obecnym poziomie sukcesu. Chociaż BSV ma już więcej możliwości transakcyjnych niż wszystkie inne blockchainy razem wzięte, nie jest to jeszcze wystarczająco dobre – żartował, że być może zespół może wziąć tydzień wolnego, gdy osiągnie bilion transakcji na sekundę. Do tego czasu dr Wright powiedział, że on i społeczność BSV będą nadal czynić protokół prostszym, szybszym i tańszym, tak aby ostatecznie każdy mógł pracować z interfejsami API bez konieczności rozumienia języków skryptowych. Dr Wright powiedział, że w przyszłości wszyscy będą mogli na tym bazować i że teraz potrzebują ludzi, którzy będą kontynuować tworzenie rzeczy, z których inni chcą korzystać. Prezentacja zakończyła się objawieniem, że kolejna konferencja CoinGeek odbędzie się osobiście w Nowym Jorku w październiku tego roku.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek Zurich highlights how BSV ecosystem is igniting the power of data – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO