Grupa „Women of BSV” dołącza do okrągłego stołu BSV na YouTube

Czy wiesz, że istnieje grupa Twetch o nazwie „Kobiety z BSV” składająca się z kobiet liderów cyfrowej waluty i przestrzeni blockchain? Jest i powinieneś posłuchać, co mają do powiedzenia. SirToshi niedawno dołączył do Shem Booth-Spain na swoim kanale BSV na YouTube, aby przeprowadzić wywiad z grupą na temat tego, jak zaczęli, a także masowego przyjęcia BSV i jak najlepiej przekazać właściwe przesłanie. Do okrągłego stołu BSV dołączyli Diddy Wheldon, River, Casey Hamilton, Rory Zimmerman, dr Eva Porras, Ruth Heasman i Meike Krautscheid.

Wheldon współpracowała z innymi podobnie myślącymi liderami branży i zorganizowała rozmowę, aby omówić wspólną wizję pomocy innym, zwłaszcza kobietom. Przedstawiając się, Diddy opisała swoje początkowe zaangażowanie w społeczność BSV jako „bardziej lurker”, która później stała się „prawdziwą osobą” w sektorze walut cyfrowych po wzięciu udziału w CoinGeek London Conference. Diddy poznała River i innych entuzjastów Bitcoina, którzy pomogli jej wejść w tę przestrzeń. Casey Hamilton z Be the Broadcast wspomniała, że ​​rozpoczęła swoją przygodę z ETH, ale porzuciła ją po tym, jak znajomy powiedział jej o protokole BSV. Opisała BSV jako „najbardziej wyzwalającą technologię” i podzieliła się tym, jak zdalnie pomaga ludziom zakładać konta na platformach BSV, takich jak Relica, Twetch itp. „Pomagam wszystkim, ale oferuję swoje usługi za darmo samotnym matkom. Loguję się na ich komputery przez TeamViewer i konfiguruję ich konta, aby mogli zarabiać BSV.” Dr Eva Porras, honorowa współpracowniczka naukowa na Uniwersytecie Rey Juan Carlos, zauważyła, że ​​odkryła protokół Bitcoin Satoshi Nakamoto w 2015 roku i od razu się w nim zakochała. Skupia się przede wszystkim na zastosowaniach biznesowych zamiast wahań cen monety. Ruth Heasman zetknęła się z BSV w 2018 roku i wkrótce potem zaczęła w nią inwestować. Podczas sesji wideo na żywo ogłosiła, że ​​pod koniec tego roku zostanie uruchomiona strona internetowa, która będzie otwarta dla wszystkich, którzy będą mogli wnosić wkład do przestrzeni BSV.

https://twitter.com/ruthheasman/status/1407441350769926144?s=20

Meike Krautscheid stwierdziła, że ​​w tym sektorze jest dużo męskiej energii, więc wspaniale jest mieć wyjątkową perspektywę kobiet. River, stały zwolennik i promotor BSV, nalegał, aby ludzie nie angażowali się w negatywne trollowanie w mediach społecznościowych. Mówiąc o możliwości, że niektóre kraje skłaniają się ku rozwijaniu walut w ramach protokołu BSV, Heasman zacytował, że wielu będzie świadkami niepowodzeń, zanim zda sobie sprawę, że BSV jest drogą do zrobienia. Porównując BSV do Internetu, Krautscheid zwrócił uwagę, że zaadoptowanie tego drugiego zajęło masom czas. Doceniając sposób, w jaki społeczność BSV działa zgodnie, dr Porras zauważył, że trudno jest znaleźć podobne środowisko współpracy w społecznościach akademickich i biznesowych. Panel mówił również o oporze ich rodziny i przyjaciół wobec BSV i o tym, jak często jest porównywany do BTC lub ETH, ponieważ są popularne. Powołując się na przykład Facebooka, River zwrócił uwagę, że ludzie początkowo niechętnie dołączali do platformy Zuckerberga. „Społeczność BSV może w końcu rozkwitnąć tak jak Facebook. Nie musimy więc być agresywni i powinniśmy zachęcać innych do bycia częścią tej społeczności” – powiedziała. Podsumowując, Krautscheid nalegał, aby ludzie wchodzili w tę przestrzeń teraz, a nie później. Hamilton dodał: „teraz jest czas akumulacji… jeszcze nie jest za późno, aby stać się częścią ruchu”. Wheldon wyraził pragnienie, aby wszyscy, w tym SirToshi, zorganizowali więcej sesji i zachęcali wynalazców na całym świecie do zwracania uwagi na mikropłatności, przytaczając je jako „znaczną część Twojej firmy”. Ruth powiedziała, że ​​grupa kobieca reprezentuje nie zastraszającą fazę BSV, a dr Porras zauważyła w swoim stylu edukacyjnym, przewidując, że BSV zmieni funkcjonowanie społeczeństwa tak, jak zrobił to Internet. Możesz skontaktować się z „Kobietami BSV” przez e-mail na adres womenofbsv@gmail.com

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : ‘Women of BSV’ group joins BSV Roundtable on YouTube – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO