Bitcoin ABC zmienia nazwę na eCash, stając się pierwszą siecią opartą na Bitcoinie oferującą Staking

Twórcy Bitcoin ABC ogłosili rozpoczęcie kampanii rebrandingowej, która ma zbiec się z uruchomieniem nowego projektu – eCash – mającego na celu przedefiniowanie cyfrowego pieniądza. Projekt Bitcoin ABC oficjalnie zmieni nazwę na eCash, a nazwa tokena zostanie zmieniona z BCHA na XEC 1 lipca o godzinie 12:00 czasu UTC. Jak stwierdzono w odnowionej witrynie internetowej, eCash jest naturalną kontynuacją projektu Bitcoin Cash, którym kieruje Amaury Sechet, były inżynier Facebooka i pionier Bitcoina, który miał znaczący wpływ na rozwój Bitcoina i jest twórcą Bitcoina. Gotówka. Sechet rozstał się z Rogerem Verem w 2020 roku i stworzył Bitcoin ABC, aby zrealizować pierwotny plan Nakamoto stworzenia kryptowaluty, która może być równie użyteczna jak gotówka.

Po ponad roku pracy nad projektem, Amaury ponownie uruchamia Bitcoin ABC jako eCash, który do tej pory jest jedynym projektem mającym na celu zbudowanie twardej cyfrowej gotówki, która skaluje się i jest bezpieczna z niskimi opóźnieniami. Realizując wizję amerykańskiego ekonomisty Miltona Friedmana, eCash spełnia kluczowe obietnice, takie jak innowacyjna warstwa konsensusu Avalanche, jednocześnie wprowadzając koncepcje, których nigdy wcześniej nie widziano w projekcie Bitcoin, takie jak staking, aktualizacje sieci bez wideł i podłańcuchy. „eCash otwiera drzwi do możliwości wcześniej nieosiągalnych, łącząc podstawową technologię stojącą za sukcesem Bitcoina – tę samą stałą podaż, harmonogram o połowę i blok genezy – z najnowszym konsensusem Proof of Stake i zarządzaniem protokołem”, jak stwierdził Amaury Sechet. Ponowne uruchomienie obejmie szereg ważnych ulepszeń, w tym Avalanche – rewolucyjny algorytm konsensusu, który skraca czas potwierdzenia transakcji do mniej niż 1 sekundy, jednocześnie czyniąc transakcje w pełni bezpiecznymi i natychmiastowymi. Podczas gdy inni konkurenci Bitcoin, tacy jak Bitcoin Cash, stracili znaczną wartość z powodu kontrowersyjnych i pozornie niekończących się forków, oczekuje się, że Avalanche wprowadzi technicznie rozsądne, politycznie zdecentralizowane zarządzanie protokołem eCash.

Użytkownicy będą mogli również skorzystać z korzystnych warunków obstawiania. eCash to jedyne krypto oparte na Bitcoinie o niskiej inflacji, które oferuje nagrody za stakowanie bez wysokich opłat transakcyjnych typowych dla obstawiania Ethereum. Do tej pory użytkownicy mogą korzystać z eCash z USDT na Coinex.com i zarabiać 400% APY. W niedalekiej przyszłości eCash umożliwi również postawienie eCash na natywne nagrody on-chain i pomoże zabezpieczyć sieć za pomocą Avalanche. Niskie opłaty sieciowe pozwolą deweloperom budować swoje projekty na blockchainie eCash, a także tworzyć i handlować nowymi monetami. W wyniku rebrandingu zmniejszy się liczba miejsc po przecinku z 8 do 2, co zdaniem Secheta zbliży walutę cyfrową do klasyki, a także uprości jej popularyzację. „Żadne inne pieniądze nie mają 8 miejsc po przecinku. Dlaczego krypto? Kryptowaluty o niższej cenie jednostkowej również cieszą się większą aprecjacją hossy. Ponieważ zespół eCash jest zachęcany zarówno do poprawy technologii, jak i cen, ta poprawa była oczywista” – zauważył Sechet. Giełda Binance wyraziła już poparcie dla kampanii rebrandingu, dodając, że wszystkie monety BCHA przechowywane na kontach użytkowników zostaną zamienione na monety XEC w stosunku wymiany 1:1 000 000 po rozpoczęciu planu. Posiadacze BCHA nie muszą podejmować żadnych działań, ponieważ rebranding nastąpi automatycznie. Twórcy eCash zalecają użytkownikom aktualizację portfeli BCHA, ponieważ oczekują, że większość portfeli i giełd będzie korzystać z eCash/XEC. Deweloperzy zauważyli również, że podane nie jest środkiem obowiązkowym.

Adres eCash portalu BitcoinSV.pl : qprwflqgs0pgreewwm4z3pttpe72dwuk5vv655c5p6

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin ABC Rebrands to eCash, Becomes the First Bitcoin-Based Network to Offer Staking | Bitcoinist.comAuthor: BitcoinSV.pl
CEO