Rekordowo wysoka nagroda za Slictionary za Fabriika

Pozostało tylko kilka dni, aby wziąć udział w nagrodzie słownej Fabriika w wysokości 20 USD w Slictionary. Osoba, która najlepiej zdefiniuje słowo/markę „Fabriik” w Slictionary, otrzyma 20 USD na koniec okresu głosowania. „Niedawno Roy Bernhard był w CoinGeek Weekly Livestream, opowiadając o wymowie Fabriika i czy jest to „tkanina” czy „fabreek” i to jest niezbędne, wiesz co, to jest to, co ludzie chcą, i nie ma właściwy sposób wymawiania nazwy” – powiedział Lior Cyngiser, szef ds. partnerstw strategicznych w dziale Digital Objects firmy Fabriik. „Wpadliśmy na pomysł, dlaczego nie wesprzeć jednego z naszych długoletnich partnerów (Slictionary) i wyrzucić termin Fabriik jako nagrodę za słowo, aby zobaczyć, co ludzie wymyślą i co to dla nich oznacza”. Slictionary można traktować jako nową i ulepszoną wersję słownika miejskiego, platformę, na której użytkownicy definiują słowa i terminy, a inni użytkownicy platformy głosują na definicje, aby zdecydować, która jest najlepsza, jednocześnie ucząc się więcej o słowie. Jednak w Slictionary użytkownicy mają możliwość czerpania korzyści ze swojej aktywności na platformie.

Jak polować na nagrody!

Fabriik ustanowił nowy rekord ze swoją nagrodą w wysokości 20 dolarów, do tej pory nie było nagrody z tak wysoką ceną; co oznacza, że ​​Fabriik ustanowił rekord w Slictionary. Aby mieć szansę na wygranie nagrody Fabriika w wysokości 20 USD, możesz udać się na stronę https://www.slictionary.com/WordBounty i kliknąć słowo „Fabriik”.Po utworzeniu definicji, a następnie przesuń przycisk MoneyButton, aby umieścić swoją definicję na- łańcuch, będziesz miał szansę wygrać nagrodę. „Nagroda kończy się 7 x 24 godziny po utworzeniu pierwszej definicji. Musiałbym sprawdzić, kiedy ktoś po raz pierwszy zdefiniował to w zeszłym tygodniu, ale myślę, że pozostały jeszcze 2-3 dni” – powiedział John Pitts (znany również jako Jack Pitts lub @EquityDiamonds na Twitterze), współzałożyciel Slictionary .

Wygrasz, jeśli twoja definicja otrzyma najwięcej głosów za, nawet jeśli nie jesteś zainteresowany polowaniem na nagrody, możesz być zainteresowany głosowaniem na zgłoszenia. „Word Bounty obejmuje głosowanie na najlepszą definicję” – powiedział Pitts. „1. przejdź do www.SLictionary.com/WordBounty 2. przesuń przycisk Pieniądze za 1 grosz, aby przejść do definicji Fabrik i zobaczyć wpisy 3. Możesz kliknąć pojedynczą „żarówkę” na stronie, co jest jak kciuk w górę na innych stronach w mediach społecznościowych, tylko nasza płaci WordSmithowi 70% opłaty za poszukiwanie grosza. Ale w tym przypadku poprawia to również ranking definicji i pomaga wepchnąć ją na szczyt stosu, aby była to NAJBARDZIEJ widoczna definicja na stronie”.

Wskazówki od zespołu

Kilka osób poluje na nagrodę w wysokości 20 USD, jednak żadne odpowiedzi nie zostały jeszcze wyróżnione przez zespół Fabriika. „Z odpowiedzi, które widzieliśmy, ludzie w zasadzie wzięli to, co jest na stronie, ale tak naprawdę szukamy nieco więcej kreatywności, pomysłowości, zobaczmy, co jeszcze wymyślą” – powiedział Cyngiser. „Mieliśmy nadzieję na odstające, lewe pole definicji tego, co ludzie mogą wymyślić. Na przykład otrzymujemy wiele pytań, takich jak dlaczego w nazwie Fabriik są dwa „i” i co to oznacza, i czy kryje się za tym rzeczywiste znaczenie i naprawdę otwieramy je na rynek, aby zobaczyć co reprezentuje Fabriik i jak żartobliwie i kreatywnie możemy uzyskać, jeśli chodzi o to, co rezonuje w ludziach, a wszystko to wynika z wymowy lub błędnej wymowy „czy to „materiał” czy „fabreek” i czy to zależy od gdzie jesteś na świecie?

Tak naprawdę nie ma właściwego sposobu na wymówienie tego, więc bawmy się z tym. Będziesz miał przewagę konkurencyjną, jeśli twoja definicja pochodzi bezpośrednio z twojego umysłu, bez zewnętrznych wpływów. Może nawet pomóc odpowiedzieć na pytanie przez pryzmat tego, co znaczy dla ciebie Fabriik lub co Fabriik dla ciebie zrobił. Jeśli z jakiegoś powodu nie udało ci się upolować tego zlecenia, nie martw się, jest duża szansa, że ​​Fabriik wykona kolejne zlecenie w Slictionary, jeśli zobaczy na to zapotrzebowanie. Poza tym Fabriik ustawił poprzeczkę w odniesieniu do nagród w Slictionary, a inne firmy mogą być teraz zachęcane do wskoczenia na Slictionary, umieszczenia nagrody w Internecie i podniesienia tego poprzeczki wyżej. „W tej chwili Word Bounty jest tylko dla sponsorów – a Fabriik wystawiając 20,00 $ na ludzi, aby zdefiniować „Fabriik” to sposób na reklamę bez rzucania się w twarz” – powiedział Pitts.

Co dalej z Slictionary?

Slictionary ma w przygotowaniu wiele nowych funkcji, „Pracujemy nad czymś, co nazywa się „patronatem”, w którym każda Bounty > 1,00 USD również umieści uchwyt MoneyButton wystawcy Bounty w rzeczywistych definicjach utworzonych przez Bounty. W ten sposób uzyskasz uznanie za same definicje, oprócz uznania tylko na stronie Word Bounty” – powiedział Pitts. „Do września dodamy do tego, że nagrody w wysokości 2,00 USD pozwolą wystawcy nagród stać się właścicielem definicji – w ten sposób otrzyma 100% przychodów z głosów w nieskończoność. Wtedy stanie się NAPRAWDĘ interesujące”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Fabriik’s record high Slictionary bounty – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO