Nowe nagrody punktowe w Peergame #BSV

Peergame, operator gier hazardowych online BSV, uruchomił nowy program nagród, dzięki któremu użytkownicy mogą zarobić BSV po prostu grając w swoje ulubione gry. Peergame ogłosił niedawno debiut Peergame Points (PGP), systemu zwrotu gotówki, nagród, prezentów i prezentów, który nagradza graczy za każdy postawiony przez nich zakład, niezależnie od tego, czy wynik tego zakładu jest wygraną, czy przegraną. Peergame oferuje obecnie różnorodne, tradycyjne (ruletka, bakarat, kości) produkty kasynowe, a także coraz większą liczbę nietradycyjnych tytułów (bitwy na monety, wyścigi żółwi, drabiny).

Wszystkie transakcje są rejestrowane w blockchain BSV, aby zademonstrować zaangażowanie Peergame w „udowodnione uczciwe” doświadczenie gracza. Program PGP, który oficjalnie zadebiutował w maju 2021 roku, działa w stosunku 1:1 z BSV. Zasadniczo 1 PGP = 1 BSV, a gracze mają możliwość obstawiania z BSV lub PGP, a wszystkie wygrane są wypłacane bezpośrednio do portfeli klientów w BSV. Gracze zdobywają PGP różnymi metodami, w tym różnymi prezentami, nagrodami rozdawanymi za pośrednictwem wydarzeń promocyjnych i pakietem powitalnym dla nowych graczy, który wkrótce uruchomi Peergame.

Ale najłatwiejszym sposobem na zdobycie PGP jest po prostu granie dalej. Wygrywając lub przegrywając, gracze otrzymają zwrot gotówki PGP na wszystkie swoje zakłady (według formuły zakładu x 1% przewagi kasyna x 3%). Peergame potajemnie uruchomiło swój program PGP od 10 marca, co pozwoliło mu zbudować tajną pamięć podręczną cashbacku dla wszystkich graczy, którzy postawili na stronie po tej dacie. Niezależnie od tego, kiedy użytkownik dołączył, Peergame obiecuje szybszą i płynniejszą rozgrywkę dzięki nowemu programowi PGP.

Peergame wystartowało w 2019 roku z loterią Bitto i szybko stało się jedną z najpopularniejszych witryn sieci BSV. Witryna czerpała inspirację z pionierskiej witryny hazardowej online sektora Bitcoin SatoshiDice, która ostatecznie stała się dysfunkcyjna z powodu notorycznych problemów z przepustowością sieci BTC. Z BSV jako fundamentem, Peergame ma na celu odniesienie sukcesu tam, gdzie SatoshiDice zawiodło. Z PGP w swoim narożniku, Peergame wydaje się bliższe niż kiedykolwiek realizacji tego celu.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Peergame’s new Points rewards is ‘essentially BSV’ – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO