Zumo uruchamia wsparcie BSV z rozdaniem w wysokości 10 000 GBP

To Twoja szansa na wygranie BSV o wartości 10 000 GBP. Zumo, cyfrowy portfel walutowy, którego celem jest zapewnienie światu bezproblemowego dostępu do inteligentnych pieniędzy, właśnie dodał obsługę Bitcoin SV (BSV). „Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym użytkownikom BSV. Firma Zumo jest zaangażowana we wprowadzanie kryptowalut nowym inwestorom i witanie ludzi z całego świata w rozwijającej się globalnej gospodarce, która jest zarówno inkluzywna, jak i pozbawiona granic” – powiedział Paul Roach, dyrektor ds. produktów w Zumo. „Mamy nadzieję wprowadzić brytyjskich inwestorów kryptograficznych do BSV, a także przyciągnąć nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie angażowali się w inteligentne pieniądze. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad zaangażowaniem się w kryptowalutę, powiem: jesteśmy tutaj, aby pomóc”.

https://twitter.com/zumopay/status/1408061323926147073?s=20

Dodanie BSV oznacza, że użytkownicy Zumo znajdujący się w Wielkiej Brytanii mogą teraz otrzymywać i przechowywać BSV bezpośrednio przez Zumo. Aby upamiętnić uruchomienie BSV na Zumo, zespół Zumo przekaże jednemu szczęśliwemu zwycięzcy BSV o wartości 10 000 funtów.

Jak uczestniczyć

Aby kwalifikować się do wygrania BSV o wartości 10 000 GBP, które rozdaje Zumo, musisz być rezydentem Wielkiej Brytanii, który otworzy nowy portfel w Zumo, przejdzie weryfikację tożsamości i dokona depozytu w wysokości 1 GBP między 25 czerwca 2021 r. a 26 lipca , 2021. Każdy mieszkaniec Wielkiej Brytanii, który ukończy te działania w określonym czasie, będzie mógł wygrać BSV o wartości 10 000 GBP.

https://twitter.com/zumopay/status/1408061323926147073?s=20

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony za pośrednictwem oficjalnych kanałów mediów społecznościowych Zumo i otrzyma dalsze szczegółowe informacje e-mailem. Zwycięzca otrzyma nagrodę w ciągu 30 dni od ogłoszenia nagrody.

Co to jest Zumo? Zumo to bezpieczny i łatwy w użyciu portfel walut cyfrowych, który pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać, przechowywać, wysyłać i wydawać zarówno waluty cyfrowe, jak i tradycyjne pieniądze. Zespół Zumo ma na celu uczynienie innowacyjnych technologii, które będą w stanie zakłócić tradycyjną bankowość i finanse, łatwo dostępnymi dla osób na całym świecie — zwłaszcza dla populacji nieubankowionej. Dlatego Zumo koncentruje się na tworzeniu zarówno onramp, jak i offframps dla cyfrowej waluty. W tej chwili aplikacja Zumo jest dostępna do pobrania zarówno na iOS, jak i na Androida i pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii kupować, sprzedawać, przechowywać, wysyłać i wydawać BTC, ETH i tradycyjne funty brytyjskie, a także przechowywać i odbierać BSV. W przyszłości użytkownicy Zumo będą mogli kupować, sprzedawać i wymieniać BSV za pośrednictwem aplikacji Zumo. Pobierz Zumo i sprawdź strony mediów społecznościowych Zumo, aby być na bieżąco z ich najnowszymi osiągnięciami i być jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się, czy zostałeś zwycięzcą nagrody BSV o wartości 10 000 GBP od Zumo!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Zumo launches BSV support with £10,000 giveaway – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO