Pay-to-view daje popularnym twórcom Relica większe szanse na zarabianie pieniędzy

Czy myślisz, że masz treści wizualne, za które ludzie byliby skłonni zapłacić? Relica, aplikacja do obsługi obrazów Bitcoin, uruchomiła funkcję „płatności za oglądanie”, pozwalając twórcom i wpływowym ustalać cenę dla obserwujących za oglądanie przesłanych plików. Płatności za oglądanie są ustawiane na poziomie konta, co oznacza, że wszystkie obrazy przesłane przez użytkownika bez aktywowanej funkcji są (i pozostaną) bezpłatne dla każdego. Jednak po aktywacji obrazy będą niewidoczne, dopóki widz nie zapłaci ceny ustalonej przez twórcę. Ta cena może być ustawiona w dowolnym miejscu od 0,01 USD do 100 USD.

Na pierwszy rzut oka wyglądałoby to jak zwykły skład atrakcyjnych (głównie kobiecych) celebrytów z mediów społecznościowych, którzy na tym skorzystali. Ale Relica zasugerowała wiele innych sposobów zarabiania na pay-per-view, takich jak sztuka i muzyka, prezenty i kody rabatowe, sugestie codziennych treningów, przepisy rodzinne, ekskluzywne produkty „za kulisami”, specjalistyczne szkolenia, porady dotyczące gier, jak a także zwykłe projektowanie i fotografię. Możesz także użyć tej funkcji, aby opublikować kod QR z linkiem do innych treści hostowanych w innym miejscu. W rozmowie z CoinGeek współzałożyciel Relica, Daniel Street, powiedział, że wejście na główny rynek influencerów jest i zawsze było jednym z głównych celów firmy.

Nic dziwnego, ponieważ są to użytkownicy, którzy z największym prawdopodobieństwem przyniosą ruch na platformę. Pay-to-view jest częścią tej strategii. „Obecnie koncentrujemy się na zapewnieniu, by Relica została dopracowana do pewnego poziomu i wdrożeniu szeregu kluczowych funkcji przed skierowaniem uwagi na wpływowe osoby za pomocą kampanii marketingowych. Obecnie naszym głównym kanałem społecznościowym jest Twitter. W nadchodzących miesiącach zintensyfikujemy naszą kampanię marketingową z innymi kanałami społecznościowymi, a także zaczniemy współpracować z influencerami”.

Chociaż pod wieloma względami jest podobny do Instagrama, integracja portfela Bitcoin Relica i natychmiastowe/niewidoczne płatności, które umożliwia BSV, są jego zabójczą cechą. Chociaż Instagrammers nie mają możliwości bezpośredniego zarabiania na zdjęciach, które tam publikują, niektórzy użytkownicy Relica zarobili już około 30-40 USD w krótkim czasie, gdy platforma była dostępna – nawet bez funkcji pay-to-view. Obecnie użytkownicy Relica zarabiają około 0,02 USD za polubienie, 0,08 USD za zdobycie nowego obserwatora i 0,01 USD za komentarz.

Najpopularniejsze i najbardziej popularne obecnie dostępne sieci społecznościowe po prostu nie są w stanie wdrożyć tych funkcji, ponieważ musiałyby polegać na płatnościach kartą kredytową, ich łączeniu w pakiety i uiszczaniu opłat w celu przetworzenia. Podobnie nie można było zbudować Relica na BTC lub nawet Ethereum, ze względu na niezdolność tych sieci do obsługi mikropłatności i dużych wolumenów transakcji.

BSV podkreśliło, jak bardzo programiści BTC i ETH rzucili piłkę na to, aby blockchainy faktycznie działały w prawdziwym życiu, zbierając wiele najstarszych pomysłów Bitcoina, aby przekształcić się w dochodowe biznesy. Street powiedział, że Relica szuka możliwości przesyłania krótkich filmów, a także statycznych obrazów. Uruchomienie pay-to-view jest jednak na razie najwyższym priorytetem, a Street dodaje, że „zmienia pole gry”, pozwalając użytkownikom ustalać własną cenę w zależności od wartości ich treści. Następnie od ich wyobraźni zależy, jak to wykorzystać, aby zarobić więcej pieniędzy.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Pay-to-view gives popular Relica creators more chances to earn money – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO