E.cash (XEC) BCHA przedefiniowanie

https://e.cash

https://www.reddit.com/r/ecash/

https://coin.dance

Za 12 dni BCHA otrzyma w końcu nową nazwę (eCash), ticker (XEC) i stronę internetową (e.cash). Ale chyba największą niespodzianką jest to, że wraz z rebrandingiem projekt eCash, którego nazwa wkrótce się zmieni, zmienia również swoją jednostkę bazową. Zamiast oznaczać 1 monetę jako 100 milionów satów, eCash przesunie przecinek dziesiętny o 6 miejsc, tak aby 1 eCash odpowiadał 100 satom (lub 1 bitowi, jak lubią mawiać niektórzy Bitcoinerzy ze starej szkoły).

Jest to coś, o czym wielu Bitcoinerów marzyło od lat, ale nigdy nie mogło tego osiągnąć. To samo z kasjerami Bitcoin. Podczas gdy inne projekty kręcą kciuki i spędzają cały swój czas na debatach nad tym, jakie zmiany wprowadzić lub nie, Bitcoin ABC nie boi się wytyczać własnej ścieżki, aby spełnić marzenie o elektronicznej gotówce peer-to-peer.

Ostatecznie wybór, czy podążać za ich przywództwem, czy nie, należy do każdego posiadacza i uczestnika ekosystemu. Nie wiem jak wy, ale jestem zmęczony wędrówką po pustkowiu i jestem gotów wkroczyć do ziemi obiecanej. Wierzę w Bitcoin jako system bez zezwoleń. Dlatego Bitcoin ABC nie musiał prosić mnie o zgodę na pozostawienie marki Bitcoin. Nie musieli prosić mnie o zgodę na zmianę jednostki podstawowej. Tak samo, jak nie poprosili mnie o zgodę na wdrożenie Avalanche, aby umożliwić natychmiastowe potwierdzenia i chronić łańcuch przed 51% atakami.

Wykorzystują jedynie swoją wiedzę fachową, aby zrobić wszystko, aby zrealizować swoją misję. Nie tylko to, ale podążają za ich zachętami. Ponieważ oprócz tego, że są już dużymi posiadaczami BCHA (XEC), ich przyszłe przychody są również powiązane z sukcesem tej monety, więc mają większą motywację niż ktokolwiek inny, aby uczynić łańcuch bardziej wartościowym. Jak na kogoś, kto przez całe życie pracował dla dużych korporacji, nie mogę się powstrzymać od uznania, że ​​odważne przywództwo Bitcoin ABC jest odświeżające i inspirujące.

Nie potrafię powiedzieć, ile razy siedziałem w dużych salach konferencyjnych z grupą ludzi i żałowałem, że osoby odpowiedzialne przestają się bać podejmowania właściwych decyzji. Bitcoin ABC właśnie to robi. Rozumiem, że niektórzy posiadacze mogą mieć obawy dotyczące tej najnowszej zmiany. Oto kilka powodów, dla których jestem przekonany, że to właściwy ruch:

To odróżnia widelec BCHA od Bitcoina i jego innych widelców. Dzięki zmianie marki na eCash, a także zmianie nazwy jednostki podstawowej, ten projekt będzie się wyróżniał tylko o wiele bardziej.

Całkowita podaż się nie zmienia. Twardy limit 2 100 000 000 000 000 (2,1 biliarda) satoshi nadal obowiązuje. Ale zamiast myśleć o tym w kategoriach 21 milionów Bitcoinów, będzie to 21 bilionów eCash.

Ma to potencjał, aby przyciągnąć nowych inwestorów, którzy lubią tanie monety. Ale w przeciwieństwie do wielu innych tanich monet, ten projekt może się wyróżniać, ponieważ jest wspierany przez doświadczony zespół programistów z bogatą historią, który pracuje w tej przestrzeni od lat. To jest definicja planowania sukcesu. Wyobraź sobie, że BTC kiedykolwiek osiągnie milion dolarów za monetę. Oznaczałoby to, że aby kupić kawę o wartości 1 dolara, musiałbyś zapłacić 0,000001 BTC. Miłego liczenia wszystkich zer.

Ale gdyby XEC kiedykolwiek osiągnął taką samą kapitalizację rynkową, kawa za 1 USD kosztowałaby 1 XEC. To przejście powinno być płynne jak masło (pozdrawiam wszystkich Koreańczyków, którzy to czytają). Jestem przekonany, że portfele i giełdy sprawią, że ta zmiana będzie tak płynna, jak to tylko możliwe. Na przykład nagroda 10 BCHA, którą mam w portfelu Cashtab, powinna automatycznie stać się 10 milionami eCash od 1 lipca. ​

Mam nadzieję, że to było pouczające. Pamiętaj tylko, że wszystko, co musisz zrobić, to pomnożyć wszystko przez milion. Jeśli dziś posiadasz 100 BCHA, 1 lipca będziesz posiadać 100 milionów eCash.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://www.proofofwriting.com/35

Author: BitcoinSV.pl
CEO