RelayX uruchamia mintera NFT

Przemówienie główne Nassima Taleba w CoinGeek Zurich zapoczątkowało uruchomienie przez RelayX urządzenia do minowania tokenów niewymiennych. Użytkownicy mogą teraz wybić do 300 numerowanych NFT za pomocą kilku kliknięć. Początkowa wersja mintera ma ograniczone możliwości podaży i rozmiaru obrazu, ale są to problemy techniczne, które z czasem zostaną przezwyciężone. Sprawdź wpis na blogu RelayX, aby uzyskać więcej informacji tutaj. Zobacz samouczek na temat bicia tutaj autorstwa Liama Chai:

Minter obsługujący linki do plików w łańcuchu jest krokiem naprzód w przeciwdziałaniu głupiej implementacji NFT w innych łańcuchach, ze wskaźnikami do plików na prywatnych serwerach lub IPFS. Dodatkowo koszt wybicia jest dość niski, tylko około 600 satoshi dla definicji kontraktu i 300 satoshi za wybite NFT. Koszt w przeliczeniu na NFT będzie się obniżał wraz ze wzrostem zapotrzebowania, aby zwiększyć limit zapylenia w sieci. Przykładowa transakcja definicji kontraktu:

RelayX
RelayX

Po wybiciu użytkownicy mogą natychmiast wystawić swoje NFT na sprzedaż lub wysłać dystrybucję do innych za pośrednictwem swojej poczty Paymail RelayX. Art/GIF NFT wydają się być jak dotąd popularnym przypadkiem użycia, ale widzimy też całkiem interesujące mennice.

RelayX

Udało mi się to zrobić telefonem, sprawdzając, co ludzie biją tuż po premierze. Nie mam pojęcia, do czego służą te NFT, ale wyglądają interesująco! Oprócz artystycznych NFT, widzieliśmy, jak Liam uruchamia NFT na swoje zajęcia z medytacji. Udostępniłem też tokeny QandA, które można było wymienić na pytania podczas sesji, którą nagrałem na moim kanale YouTube.

Tuż przed publiczną premierą ShuaKoozies zostały udostępnione do zakupu. Mandeep, artysta, który upuścił dwie piosenki – Satoshi Bop i SHUAAA na początku tygodnia, miał głębokie komentarze na temat koozie:

RelayX

Chociaż krytycy mogą postrzegać te narzędzia jako naiwne, proste implementacje nie mogą nie doceniać kreatywności. W przykładzie ShuaKoozie nie ma potrzeby kupowania fizycznego produktu z góry, ryzykując utrzymanie torby pod względem zapasów. Produkt fizyczny może być przedsprzedaży na giełdzie RelayX, dzięki czemu popyt rynkowy może dokładnie poinformować przedsiębiorcę, ile jednostek należy utworzyć i/lub wysłać. Jeśli produkt nie ma popytu, ryzyko finansowe wynosi tylko zapłacone opłaty transakcyjne Bitcoin (grosze), które są znacznie mniejsze niż ryzyko kapitałowe związane z przyjęciem dostawy produktu, nie wiedząc, ile będzie sprzedać. Ponadto powstanie rynku wtórnego poinformuje wszystkich uczestników, czy podaż lub cena była zbyt wysoka lub niska, a także trend w kierunku rzeczywistej wartości rynkowej produktu lub usługi. Spekulanci odgrywają tutaj pewną rolę, ale należy je postrzegać jako ryzyko związane z przedsiębiorczością, a nie HODL’owanie za jakiś symbol „Liczba rośnie”.

To tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o możliwości tego modelu. W przeciwieństwie do obecnego systemu finansowego i innych blockchainów, my w BSV nie jesteśmy związani kajdanami zachcianek centralnych planistów. Ze względu na prawie zerowe koszty, niemal natychmiastowe sprzężenie zwrotne rynku i umożliwienie pojawienia się płynności w miejscach, które wcześniej nie były możliwe, przedsiębiorcy będą mogli stale powtarzać i ponosić porażki, dopóki nie odniosą sukcesu w nadziei na realizację swoich najbardziej ambitnych marzeń.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : RelayX launches NFT minter – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO