Sabroshi wygrywa Hackathon RUN2K21

Hackathon RUN2K21 zakończył się 7 czerwca 2021, a Sabroshi zajął pierwsze miejsce i główną nagrodę 77 BSV (około 12 000 USD). W 72-godzinnym hackathonie wzięło udział niespełna 20 zespołów/osób fizycznych. Przeprowadzono transmisję na żywo, aby każdy uczestnik miał szansę zaprezentować swój projekt i zostać oceniony.

Umieszczenie wyglądało następująco: Sabroshi – „Provably Rare Profile Pics” autorstwa Team Banana Runday LicenseIn – „Uruchom swoje licencje w sieci w dowolnym miejscu i czasie” autorstwa Mateusa Lopesa Shfty NFT – „Tokenize your secrets” autorstwa Libs (Aaron Russell) Microsite – „Małe strony internetowe dla wydarzeń, kampanii marketingowych i małych firm” autorstwa Sai Chaya Janky.run – „Narzędzia i dane dla tokenów BSV” autorstwa Jankball Jako jeden z organizatorów hackathonu miałem też okazję oceniać. Cztery z Top 5 znalazły się wśród moich wyborów; Sabroshi również otrzymał mój głos na główną nagrodę. Świetnym aspektem tego hackathonu było to, że każdy zespół (niezależnie od umiejscowienia) dostarczył coś, co było teraz użyteczne i wykonywało transakcje Bitcoin (główne lub testowe). Czytelnicy mogą faktycznie korzystać z każdej aplikacji za pośrednictwem powyższych linków.

Wybrałem Sabroshi jako zasługującego na pierwsze miejsce, ponieważ wyraźnie widzę, jak ich produkt szybko się przyjmuje, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną fazę spekulacji NFT i kolekcjonowania. Sabroshi są generowane proceduralnie, losowo po zakupie pakietów wspomagających. Użytkownicy mogą „wyposażyć” swoje Sabroshi jako awatar na łańcuchu, wyświetlając się jako ich zdjęcie profilowe w różnych aplikacjach (aka Proof-of-Flex). Sabroshis będzie również rozdawany w zamian za zarejestrowanie się w aplikacjach partnerskich, zachęcając użytkowników do wypróbowania ich wszystkich. LicenseIn zajęła drugie miejsce, moim zdaniem przede wszystkim ze względu na solidną platformę Mateus zbudowaną w zaledwie 72 godziny, w połączeniu z doskonałą prezentacją:

LicenseIn pozwala klientom tworzyć licencje sieciowe, organizować je i wypłacać uczestnikom. Użytkownicy mogą konfigurować warunki płatności, zakres dat i inne, wszystkie przechowywane w księdze Bitcoin jako token RUN. Platforma jest prosta, ale niezwykle potężna. Na przykład mógłbym zobaczyć siebie używając tego jako osobistego narzędzia do zarządzania umowami, jak nawiązuje Mateus. Na trzecim miejscu znalazł się płodny programista Aaron Russell (alias Libs), który zbudował Shfty NFT, w którym tylko właściciel NFT ma dostęp do danych. Jest to potężna koncepcja, którą wdrożyła na swoim rynku internetowa platforma książek Canonic. Libs wykorzystał swoje niedawno opracowane narzędzie Univrse wraz z RUN do opracowania tych NFT. Widzę to jako próbę przeciwdziałania istniejącym implementacjom NFT, które po prostu odwołują się do jakiegoś pliku na serwerze i umożliwiają właścicielowi prawdziwe posiadanie NFT, ponieważ tylko oni mają do niego dostęp.

Na czwartym miejscu uplasował się Sai Chaya z Microsite, narzędziem do tworzenia szablonów stron internetowych w sieci. Można zbudować własną stronę internetową, która jest przechowywana w sieci jako token, właściciel tokena może w razie potrzeby dodawać aktualizacje do strony. Początkowo wydaje się, że jest to prosta koncepcja, ale podczas procesu oceniania wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, jak dalece można tę koncepcję ekstrapolować. Na przykład profesjonalni twórcy szablonów witryn internetowych mogą w ten sposób zarabiać na swojej pracy, nawet tworząc całe lub nawet częściowe szablony, które można wykorzystać jako części innych witryn, pobierając tantiemy za użytkowanie.

Piąte miejsce zajął janky.run, eksplorator statystyk tokenów RUN, który wyświetla listę wszystkich wybitych tokenów RUN, ceny i wykresy. Te wizualizacje i punkty danych były poszukiwane przez przestrzeń kosmiczną od czasu uruchomienia RelayX Exchange, więc nie mogę się doczekać, aby stało się to użytecznym narzędziem dla użytkowników do oceny różnych tokenów.

Ogólnie rzecz biorąc, hackathon 1st RUN był wielkim sukcesem — cieszyłem się, widząc tyle energii, kreatywności i pozytywnego nastawienia wokół budowania na szczycie BSV. Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy będą dalej pracować nad tym, co zaprezentowali i stąd tworzyć biznesy. Ten hackathon pokazuje, jak skalować, BSV potrzebuje przedsiębiorców wdrażających swoje unikalne, kreatywne pomysły na jedynym blockchainie, który się skaluje. Czekajcie na następny RUN Hackathon!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Sabroshi wins RUN2K21 Hackathon – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO