Podcast Bitstocks wraca do przyszłości z Brendanem Lee z Elas Digital

Brendan Lee rozmawiał z Michaelem Hudsonem w podkaście Bitstocks, przedstawiając swoją podróż do kryptowalut oraz prace prowadzone zarówno z Elas Digital, jak i Bitcoin SV Academy.

Po rozwinięciu zainteresowania walutą cyfrową około 2017 roku, podobnie jak wielu innych nowych na scenie, Lee kupił trochę BTC, obiecując spekulację. Wkrótce zdał sobie sprawę z trwającej wojny domowej Bitcoina i zaczął dowiadywać się więcej o BSV oraz o tym, jak najlepiej reprezentuje ono prawdziwą oryginalną wizję Bitcoina, udokumentowaną w białej księdze Satoshi. W miarę jak coraz bardziej angażował się w świat walut cyfrowych, Lee zdał sobie sprawę, że prawdziwą propozycją wartości nie jest handel monetami, ale wykorzystanie bitcoina jako infrastruktury, napędzającej świat aplikacji, które mogą zrewolucjonizować gromadzenie, wykorzystywanie i zarządzanie danymi.

Kiedy jego brat, a nawet matka, zaczęli kupować BTC w szczytowym momencie bańki w 2017 roku, Lee powiedział, że wie, że nadszedł czas, aby się wydostać. Odszedł od niestabilnych spekulacji Segwit na rzecz praktycznego zastosowania technologii Bitcoin, jaką jest Bitcoin SV. Dziś, dzięki swojej pracy z Elas Digital i Bitcoin SV Academy, Lee pomaga kształtować infrastrukturę blockchainu BSV dla przedsiębiorstw. Lee opisał, jak szybko znalazł się w wybranej grupie, która dzięki BSV mogła zobaczyć prawdziwą wizję i punkt końcowy Bitcoina. Gdy dowiedział się więcej o BSV i jego skalowaniu, zdał sobie sprawę, że jest to ważna szansa w BSV i postanowił zaangażować się w rozwój technologii. Opisując BSV jako „największą rewolucję technologiczną w ciągu ostatnich 100 lat”, przewidział potrzebę przekształcenia tej technologii w globalny hit, zdolny do obsługi milionów transakcji każdego dnia, aby odnieść sukces. Według Lee, Bitcoin jest niczym, dopóki nie będzie wszędzie, i dlatego jest na pełnych obrotach na BSV. Na przestrzeni BSV Lee powiedział, że ludzie, którzy dziś korzystają z usług BSV, są już zatwardziali, ale wciąż jest za wcześnie na masową, organiczną adopcję.

Ale ci ludzie, którzy skłaniają się ku BSV, przychodzą i zostają. Gdy tylko skorzystają z tej technologii, zdają sobie sprawę, że nie przypomina ona niczego innego. Obecnie wzrost organiczny pozostaje powolny. W Elas Digital koncentruje się na angażowaniu rządów i przedsiębiorstw o ​​dużej skali, próbując wygrywać większe projekty oparte na podstawowej technologii Elas, co ostatecznie pobudzi wzrost na szerszej scenie BSV. W roli Elas Lee podaje przykład wystawcy tokenów — jeśli mówisz, że token coś reprezentuje, wiążesz się z nim i jesteś zobowiązany do przestrzegania umowy z kupującym. Jeśli jesteś rządem i mówisz, że token to nasze pieniądze, ale potem odmawiasz jego zaakceptowania, jest to zła sytuacja – w tym miejscu wkracza Elas Digital, pomagając w dostarczaniu rozwiązań tych problemów, które wspierają gospodarkę tokenów i większe przyjęcie BSV. Mówiąc o swojej pracy z Bitcoin Association, opisał, w jaki sposób było to fundamentalne dla rozwoju jego zrozumienia, a ostatecznie koncepcji stojącej za Elas Digital.

Zaczął od Bitcoin Wiki, wydanej na CoinGeek London. Lee współpracował z nChain i innymi, aby dodać do niego, rozszerzyć i rozwinąć wiki, wchodząc w szczegóły dotyczące tego, jak dokładnie powinien działać Bitcoin. To zadanie pomogło mu rozwinąć własną wiedzę na temat Bitcoina, aby naprawdę docenić technologię i jej zdolność do szeroko zakrojonych zmian gospodarczych i społecznych. Następnie założył Akademię Bitcoin SV, projekt, który tworzy kursy o jakości uniwersyteckiej z certyfikatem dla Bitcoin SV. Działając wraz ze Stowarzyszeniem Bitcoin, Akademia planuje uzyskać certyfikat od agencji ratingowej, aby powiedzieć, że jest to wysokiej jakości instytucja poświadczająca kwalifikacje osób, które ukończyły kurs.

Same kursy trwają 9-10 godzin i zapewniają wymagający program nauczania, który ma na celu rozwój nowych, świeżych talentów w ekosystemie Bitcoin SV. Ponieważ coraz więcej osób się zapisuje, projekt może okazać się jednym z najbardziej znaczących dotychczasowych wkładów Lee w ogólny sukces blockchain BSV dla przedsiębiorstw. Obejrzyj pełną rozmowę między Michaelem Hudsonem i Brendanem Lee na kanale Bitstocks na YouTube:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitstocks podcast goes back to the future with Elas Digital’s Brendan Lee – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO