CoinGeek Zurich przygląda się wzrostowi BSV w Szwajcarii

Bitcoin Association ma teraz siedzibę w kantonie Zug, gdzie znajduje się rosnąca branża blockchain w Szwajcarii. W sąsiedztwie Zurychu odbyła się siódma konferencja CoinGeek, która była okazją do wprowadzenia przesłania BSV enterprise blockchain na niemiecki rynek w Europie, jeden z najważniejszych czynników napędzających usługi finansowe na świecie. Patrick Prinz, European Operations Manager w Bitcoin Association oraz Bernhard Müller, Bitcoin Association Ambassador w Szwajcarii i współzałożyciel CENTI, weszli na scenę, aby omówić rozwój blockchain BSV i prace prowadzone w Szwajcarii w celu przyspieszenia sprawy w całym regionie . Prinz powiedział, że jego doświadczenie z konferencji CoinGeek miało miejsce w 2018 roku w Londynie. Powiedział, że to zaszczyt dla Zurychu dołączyć do takich miast jak Londyn, Nowy Jork, Seul i Toronto jako globalne miasta-gospodarze Konferencji CoinGeek, co przypisuje jego wyjątkowej roli jako odpornej, stabilnej gospodarki z solidnymi instytucjami demokratycznymi, w samym sercu Europa. Zauważył, że ta stabilność była kluczowa dla BSV w czasie, gdy coraz bardziej przyciąga uwagę dużych firm i inwestorów, którzy cenią to zaufanie i stabilność, jeśli chodzi o lokowanie swoich pieniędzy. Powiedział, że to te same ważne fundamenty, które stały za blockchainem BSV.

patrick Prinz2

Od lipca 2020 r. Bitcoin Association utworzyło biura w Zug, aby lepiej wspierać rozwój tamtejszej sceny aktywów cyfrowych. Od tego czasu Prinz powiedział, że widział wiele interesujących dialogów z większymi przedsiębiorstwami, które rozumieją, że BSV to infrastruktura, w odróżnieniu od dzikich spekulacji na niestabilnych rynkach BTC. Według Prinza, narzędzie będzie długoterminowym motorem wartości dla Bitcoina, co ostatecznie zapewni masową globalną adopcję BSV. Pochodzący z Zurychu Bernhard Müller po raz pierwszy spotkał Prinza na tej samej konferencji w Londynie. Od tego czasu, powiedział, że scena Bitcoin w Szwajcarii znacznie dojrzała, do dnia dzisiejszego, gdzie istnieje Komitet Standardów Technicznych Bitcoin SV, regularne hackathony, narzędzia do nauki, lepsza marka – wszystko to postęp w uczynieniu ekosystemu BSV tak atrakcyjnym i tak atrakcyjnym, jak to tylko możliwe być. Jednak cofając się do tych wczesnych dni, zauważa, że ​​ludzie byli już skoncentrowani na uzasadnieniu biznesowym implementacji BSV i prawdziwej wartości komercyjnej wszędzie w przeprowadzaniu transakcji na blockchain. Według Müllera Szwajcaria zawsze była postrzegana jako centrum bitcoinów. Jednak na początku powiedział, że trudno jest znaleźć osoby o podobnych poglądach, które byłyby otwarte na wartość użyteczności i zastosowania technologii – tj. BSV — w przeciwieństwie do dzikich spekulacji BTC. Teraz jednak ta pozycja się zmieniła. Wielu szwajcarskich przedsiębiorców buduje teraz blockchain BSV, uznając, że przedstawia on długoterminową propozycję wartości.

coingeek-zurich-takes-a-look-at-bsv-growth-in-switzerland-1

Dzięki CENTI firma i jej inwestorzy wspólnie dostrzegli szansę rynkową w płatnościach za pośrednictwem Bitcoin, ale zbudowali ją na infrastrukturze, która faktycznie się skalowała. Szansa pojawiła się dzięki BSV, jako zamiennik niezgrabnej, powolnej i drogiej funkcji płatności BTC, która po prostu nigdy nie będzie w stanie obsłużyć skali niezbędnej do praktycznego wykorzystania. Müller powiedział konsumentom, że CENTI to lepszy i łatwiejszy sposób płacenia. Dla handlowców jest to kasa XXI wieku, umożliwiająca mikrotransakcje w blockchain, a także kupony, kupony, punkty lojalnościowe i nie tylko, za pomocą portfela mobilnego zgodnego ze STAS. W technologię wbudowano szereg innych funkcji, w tym możliwość przeprowadzania transakcji P2P za pośrednictwem portfela nie przeznaczonego do przechowywania, a także funkcje zaprojektowane specjalnie dla organizatorów wydarzeń, integracji punktów sprzedaży i e-commerce i nie tylko. Prezentacje obu prelegentów pokazują tylko niektóre z ekscytujących wydarzeń w BSV w Szwajcarii, na drodze do stania się jednym z najważniejszych miejsc docelowych dla Bitcoin i blockchain w Europie.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek Zurich takes a look at BSV growth in Switzerland – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO