Podsumowanie dnia 3 CoinGeek w Zurychu

Wiele osób twierdziło, że trzeci dzień konferencji CoinGeek Zurich był najlepszym dniem konferencji. Zaczęło się od prezentacji na temat zasobów naturalnych i ochrony środowiska, wykorzystania blockchain do wzmocnienia cyberbezpieczeństwa oraz BSV w Chinach. Niedługo potem Komitet Standardów Technicznych Bitcoin SV ogłosił duże oświadczenie, że komitet właśnie opublikował swój pierwszy standard techniczny.

Po południu odbyły się długo oczekiwane przemówienia Nouriela Roubiniego i Nassima Nicholasa Taleba, a także „Bitcoin and Digital Assets – skąd powinna pochodzić prawdziwa wartość?” z udziałem Roubiniego, Taleba, Iana Grigga i dr Craiga S. Wrighta. Ten panel był bardzo oczekiwany przez osoby z całego ekosystemu blockchain i walut cyfrowych, a wokół tej prezentacji na Twitterze było sporo dramatu. Roubini, Taleb, Grigg i dr Wright to wolnomyśliciele o silnych opiniach i nikt nie był do końca pewien, jak ich osobowości będą się zderzać lub łączyć na scenie.

Ich dyskusja była jednak owocna i jak to się odbyło, każdy z panelistów był w stanie dowiedzieć się nawet więcej niż dotychczas o technologii blockchain, cyfrowej walucie i blockchainie BSV w taki sposób, że niektórzy członkowie Panel wróci do deski kreślarskiej i przemyśli swoje podejście do tych tematów.

W ostatnim dniu konferencji odbyło się wiele znakomitych prezentacji, a do najbardziej znaczących należały panel „Technologia cyfrowa i przyszłość usług bankowych i finansowych”, panel „Co myślą media o aktywach cyfrowych i blockchainie”. , a także końcową prezentację dnia „We are BSV: Igniting the Power of BSV” wygłosił Jimmy Nguyen, prezes założyciel Stowarzyszenia Bitcoin.

Gdy konferencja dobiegła końca, Nguyen ogłosił lokalizację kolejnej konferencji CoinGeek. „Lubię duże bloki i lubię duże jabłka”, powiedział Nguyen, zanim poinformował publiczność, że kolejna konferencja CoinGeek odbędzie się tej jesieni w Nowym Jorku! W tempie, w jakim świat się otwiera, jest więcej niż prawdopodobne, że CoinGeek New York nie będzie ograniczony przez limity pojemności koronawirusa – to powiedziawszy, upewnij się, że masz otwarty harmonogram i zacznij planować podróż do Nowego Jorku w październiku .

W sumie konferencja CoinGeek w Zurychu – sponsorowana przez ponad 30 firm – zgromadziła ponad 111 prelegentów, z ponad 100 godzinami treści podczas całego wydarzenia – generując do tej pory ponad 4 miliony skumulowanych wyświetleń na wszystkich międzynarodowych platformach. Nie ma na świecie takiego miejsca jak konferencja CoinGeek, niektóre z największych umysłów spotykają się, aby podzielić się swoimi przemyśleniami, a rezultatem jest zawsze postęp, nowy rozwój i tworzenie rozwiązań, które rozwiązują niektóre z najbardziej palących problemów na świecie przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności w różnych branżach. Na konferencji CoinGeek dzieje się tak wiele magii, że nie da się tego wszystkiego wyrazić słowami – po prostu będziesz musiał wziąć udział w CoinGeek New York, aby zobaczyć, jak to jest!

Oglądaj CoinGeek Zurich Dzień 1 – poranne sesje tutaj:

Oglądaj CoinGeek Zurich Dzień 1 – sesje popołudniowe tutaj:

Oglądaj CoinGeek Zurich Dzień 2 tutaj:

Oglądaj CoinGeek Zurich Dzień 3 tutaj:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek Zurich Day 3 recap – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO