Podsumowanie dnia 2 CoinGeek w Zurychu

Mój plecak jest pełen luźnych kartek pełnych notatek, a jet lag zaczyna mnie doganiać… co oznacza, że może to być dopiero drugi dzień konferencji CoinGeek. Chociaż dowiesz się, jak lepiej poruszać się po konferencji CoinGeek w miarę upływu czasu, istnieje również duże prawdopodobieństwo, że Twój harmonogram będzie pełny lub wypełniony – co nie jest złym problemem. Wielu słuchaczy powiedziało mi, że podobał im się dzień 2 konferencji CoinGeek w Zurychu bardziej niż dzień 1, większość ludzi twierdzi, że dzieje się tak dlatego, że prezentacje dnia 2 były znacznie bardziej techniczne niż prezentacje pierwszego dnia. W dniu 2 duży nacisk położono na rząd, prawo, iGaming, reklamę, bankowość, finanse i środowisko.

Niektóre z najbardziej godnych uwagi prezentacji, które odbyły się w dniu 2, to prezentacja o Tuvalu, która szczegółowo omówiła, w jaki sposób naród wyspiarski będzie korzystał z blockchain BSV, panel o prawie i polityce blockchain, panel o niezamiennych tokenach ( NFT), w którym Bitstocks ogłosił wielką zapowiedź dotyczącą platformy NFT, którą zamierza wprowadzić na rynek, prezentację wygłoszoną przez Thomasa Lee i Davida Gridera z Fundstrat, a także przemówienie na temat tego, jak Bitcoin zmieni przyszłość danych i zapewni wszystkim Dr Craig S. Wright.

Day 2 recap

Kilka innych doskonałych prezentacji miało miejsce drugiego dnia, ale w duchu konferencji CoinGeek mój harmonogram był wypełniony po brzegi; podczas gdy wielu uczestników cieszyło się prezentacjami na temat marketingu iGaming, bankowości/finansów i zużycia energii przez Bitcoin, ja biegałem dookoła przeprowadzając wywiady, z których niektóre zobaczysz w najbliższej przyszłości, a inne dla nowo uruchomionej telewizji CoinGeek CoinGeek! Pierwszy odcinek CGTV miał miejsce pierwszego dnia konferencji i obejmował Calvina Ayre, założyciela CoinGeek, a także Connora Murraya, założyciela i dyrektora generalnego Britevue. CGTV odbywa się każdego dnia konferencji CoinGeek podczas przerwy obiadowej i po ostatniej prezentacji dnia. Jeśli jeszcze nie widziałeś CGTV, upewnij się, że Twoja transmisja na żywo jest włączona w tych okresach!

Day 2 recap

Dzisiaj jest ostatni dzień konferencji CoinGeek w Zurychu, a wiele osób nie może się doczekać przemówienia, w którym wystąpią Ian Grigg, Nouriel Roubini, Nassim Nicholas Taleb i dr Craig S. Wright. Każdy z tych mówców jest wolnomyślicielem i czasami wszyscy mogą być nieprzewidywalni, i to jest jeden z powodów, dla których myślę, że publiczność naprawdę nie może się doczekać tej głównej prezentacji. W pewnym sensie przypomina mi to ostatnie dwa dni konferencji CoinGeek, wszyscy czekamy na każdy dzień konferencji, ale skłamałbym, gdybym powiedział, że twój harmonogram nie będzie trochę nieprzewidywalny w miejscu gdzie dzieje się tyle magii. Oglądaj CoinGeek Zurich Dzień 1 – poranne sesje tutaj:

Oglądaj CoinGeek Zurich Dzień 1 – sesje popołudniowe tutaj:

Oglądaj CoinGeek Zurich Dzień 2 tutaj:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek Zurich Day 2 recap – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO