CoinGeek Zurych Dzień 1 podsumowania

Pierwszy dzień konferencji jest zawsze gorączkowy, jest tak wielu ludzi do spotkania, tak wiele prezentacji do obejrzenia i tak wiele miejsc, w których można przebywać w jednym czasie, że dosłownie nie da się złapać wszystkiego, co się dzieje! Niezależnie od tego, jest to doświadczenie, którego będziesz chciał być częścią.

8 czerwca był pierwszym dniem konferencji CoinGeek w Zurychu, pierwszej konferencji CoinGeek w 2021 roku i 7. konferencji CoinGeek, jaka kiedykolwiek miała miejsce. Chociaż istnieją ograniczenia pojemności związane z koronawirusem, około 150 osób mogło osobiście wziąć udział w konferencji; a wkrótce po otwarciu drzwi o 8:30 (CEST) uczestnicy zaczęli napływać.

Samsung Hall

Konferencja rozpoczęła się od wiadomości od Calvina Ayre, założyciela CoinGeek i zagorzałego zwolennika blockchainu BSV Enterprise. Calvin mówił o niezrealizowanym potencjale BSV, o tym, jak jest to jedyna sieć walut cyfrowych, w której ma miejsce prawdziwy handel i użyteczność, o tym, że nie potrzebuje ona pomp spekulacyjnych, takich jak kryptowaluty, ponieważ prawdziwa wartość jest tworzona na blockchainie BSV, a następnie zaczęła dawać kilka przykładów branż, w których BSV nabiera trakcji. Następnie prezes założyciel stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, wszedł na scenę i omówił odblokowaną wartość w BSV i podobieństwa, które widzieliśmy w historii w odniesieniu do ewolucji technologii. Prezentacja Nguyena przygotowała scenę dla wszystkich następnych prezentacji; słowa każdego prelegenta i panelisty ucieleśniały wizję Satoshiego, którą Nguyen przedstawił w swojej prezentacji otwierającej.

Jimmy Nguyen

Niektóre z najbardziej godnych uwagi prezentacji tego dnia to te, które wygłosił Steve Shadders, dyrektor techniczny zespołu ds. infrastruktury Bitcoin SV, który przedstawił prezentację dotyczącą długo oczekiwanego Teranode, a nawet pokazał publiczności demo na żywo, które dało światu pierwszeństwo. spójrz na Teranode i to, co ma w zanadrzu dla świata.

Inne obejmują ogłoszenie przez Nguyena zegarka Nakamoto Franck Muller; Prezentacja Bernharda Müllera i Patricka Prinza na temat BSV w Szwajcarii; panel księgowy z trzema wpisami, moderowany przez Kurta Wuckerta Jr., z udziałem Iana Grigga, Torje Sunde i Juana Ibaneza; a także ostatnią prezentację dnia, panel Historia pieniędzy i przyszłość Bitcoina moderowany przez Jimmy’ego Nguyena z panelistami Urs Birchler, dr Jurg R. Conzett, Thomas Moser i dr Craig S. Wright. Warto również zwrócić uwagę na pierwszy odcinek CoinGeek TV, w którym występują pierwsi goście programu, Calvin Ayre i Connor Murray.

History of Money

Oczywiście doskonałych prezentacji było o wiele więcej, ale podobnie jak w przypadku próby bycia w każdym miejscu pierwszego dnia konferencji, nie da się dotrzeć do wszystkich na raz! Ale dzisiaj jest nowy dzień – dzień, który z pewnością będzie tak samo chaotyczny jak dzień pierwszy, ale doświadczenie dnia pierwszego pozwala lepiej poruszać się po dniu drugim i naprawdę wybrać prezentacje, które trzeba zobaczyć, a także biznesy bitcoinowe oraz osoby uczestniczące w konferencji, z którymi najbardziej chcesz porozmawiać. Na konferencji CoinGeek nigdy nie ma nudnej chwili i nie oczekuję, że Dzień 2 konferencji CoinGeek będzie dniem, w którym to się zmieni.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek Zurich Day 1 recap – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO