Osobisty blog Kurta: Standardy Bitcoin

Jestem jedną z dwóch osób na ziemi, o ile mi wiadomo, które wezmą udział w konferencji Bitcoin2021 w Miami i konferencji CoinGeek w czerwcu tego roku. Drugi to mój przyjaciel i kolega Luke z TonicPow. Miami jest chaotyczne. Pachnie solą i zabytkowymi spalinami samochodowymi, pieczoną wieprzowiną i muśniętymi słońcem ciałami pokrytymi tropikalnymi balsamami. Brzmi jak kakofonia miejskiego zgiełku, kubańskich akcentów i kręcących się w kółko silników, żeby okolica wiedziała, co kryje się pod maską. Zurych w Szwajcarii nie może być bardziej inny. Bujne lasy, zapachy trawy i świeżego górskiego deszczu.

Cichy luksus i stonowana elegancja. „Gruezi” od przechodniów w drodze, by usłyszeć doskonale ułożonego pianistę w bibliotece grającego piosenkę, którą słyszałeś kiedyś w klubie jazzowym – a może była to symfonia? Nieważne, bo taksówkarze odbiorą cię mercedesem bez względu na to, z której części miasta ich przywołasz, co byłoby dziwne, gdyby nie byli zmontowani dwie godziny drogi dalej, szepcząc firmowe motto nieżyjącego już Gottlieba Daimlera. : „Das beste oder nichts”. W Miami miałem przyjemność przeprowadzić wywiad z różnorodną rzeszą ludzi, którzy wierzyli, że Bitcoin nigdy tak naprawdę nie działa, ale którzy byli zadowoleni, że uczynił ich wystarczająco bogatymi, aby czekać cztery godziny w kolejce, aby wziąć udział w konferencji, na której Max Kaiser mógł bluźnić Panu, udzielając chrztu. małe blokery w imię Bitcoin Core. Co ciekawe, wśród rozczochranych i spoconych mas pojawiło się kilka jasnych plam.

Otwarci umysły, którzy przyznali, że intrygują ich takie rzeczy jak Twetch i WeatherSV, byli inspiracją! Rozmawiałem również z Timem Draperem, który wydawał się nie rozumieć, że Lightning Node wymaga transakcji, aby otworzyć i zamknąć kanał bez polegania na opiekunie. Ale ogólnie rzecz biorąc, tłum był bezcelowy, poza swoją hegemoniczną cnotą sygnalizującą i oczywistym zbiorowym strachem przed wyróżnieniem się z tłumu, który swędział się, by unikać nieczystych – co może zdefiniować każdy, kto nie jest bezwzględnie oddany zalotom wielorybów BTC. Zapytaj Floyda Mayweathera! Bardziej niż cokolwiek zaskoczyło mnie to, że większość osób, z którymi rozmawiałem, była podekscytowana potęgą mikropłatności, ale nie była krystalicznie jasna, dlaczego BTC nigdy nie będzie do nich zdolny. Musieli po prostu pokazać moc nieograniczonego protokołu bitcoin! Ale niestety, piszę to z mojego pokoju w Zurychu z brzuchem pełnym szwajcarskiego piwa, serów i mięs z „Super Secret Meetup”, które mieliśmy w stodole przy krętej ulicy.

Pamiętam wiele rozmów o tym, czy ktoś był przekonany, że w Alpach Szwajcarskich nie ma już niedźwiedzia, gdy szliśmy zamglonymi ulicami między hotelem a prowizoryczną piwiarnią – i wszyscy śmialiśmy się, przypominając sobie ten sam „angst vor baren” z naszej alpejskiej wędrówki Wcześniej tego dnia nasz przyjaciel z TonicPow opowiadał o niesamowitej różnorodności grzybów, które z radością znalazł w lesie. W noc poprzedzającą konferencję CoinGeek największym kontrastem w rozmowach między Miami a Szwajcarią było skupienie się na tym, co możemy zbudować: branże, które możemy zmienić, ludzie, których możemy uratować oraz możliwości biznesowe, które możemy uwolnić z kajdan nieefektywnego sieci. Porównaj to z testami czystości społecznej, tezami inwestycyjnymi amatorów i krzyczącymi sygnałami cnoty, przerywanymi przez rzucający się na scenę boomer krzyczący „Fuck Elon! NIE SPRZEDAJEMY!”

To było katharsis Miami, ale było też analogią ich konferencji jako całości. Nie tylko nie spodziewam się żadnych wulgaryzmów na scenie w Zurychu. Nie oczekuję, aby ktokolwiek w ogóle omawiał tezę inwestycyjną BSV Blockchain. Prezentacje będą raczej koncentrować się na firmach zbudowanych na globalnym superkomputerze napędzanym przez niepowstrzymane mikropłatności oraz na rynkach, które uwalniamy dzięki narzędziom, które otrzymaliśmy od Satoshi’s Vision. I to jest wyjątkowa moc nieograniczonego protokołu Bitcoin w pracy – tworzenie zachęt do generowania możliwości biznesowych, ponieważ mamy narzędzie, które pomaga tworzyć wartość, podczas gdy nasi konkurenci mogą tylko mieć nadzieję na jej wchłonięcie.

Pokaz zaczyna się za kilka minut, kiedy kończę ten artykuł. Czas na ostatni łyk kawy, przygotowując się do występu. Do zobaczenia na ekranie, na scenie, hostując segmenty telewizyjne CoinGeek i zarządzając tym, co mogę za kulisami. Cieszmy się konferencją i wyzwólmy świat!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Kurt’s personal blog: Bitcoin standards – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO