CoinGeek Zurich rozdaje limitowaną edycję zegarka Francka Mullera o wartości 15 000 USD

Organizatorzy konferencji CoinGeek w Zurychu w tym tygodniu rozdają limitowaną edycję zegarka „Nakamoto” autorstwa Francka Mullera jednemu szczęśliwemu uczestnikowi online. Szwajcarski luksusowy zegarmistrz produkuje tylko 100 zegarków, każdy o wartości 15 000 USD i charakteryzujący się nowoczesnym designem, który wyraźnie odzwierciedla oryginalny Bitcoin, BSV.

To nie jest nagroda za uczestnictwo, jak jakiś blockchain typu proof-of-stake. Uczestnicy będą musieli walczyć o nagrodę, pokazując własny dowód pracy podczas wydarzenia online. Osoby, które zarejestrowały się za pośrednictwem naszej wirtualnej platformy (którą powinni być wszyscy, którzy się zarejestrowali) będą musieli zdobywać punkty, oglądając pełne prezentacje wideo, podążając za linkami, wchodząc w interakcję ze stoiskami wystawców i dostępnymi dokumentami oraz komunikując się z innymi uczestnikami platformy.

Będziesz także musiał wziąć udział na żywo — nie ma punktów za oglądanie nagrań! Każda akcja daje pewną liczbę punktów, które zostaną zsumowane i wyświetlone na profilu każdego uczestnika, ale widoczne tylko dla niego. Zegarki Franck Muller „Nakamoto” mają nowoczesny, inspirowany technologią design w kolorze czarnym i prawidłowym odcieniu żółtego Bitcoin, z logo Bitcoin jest odpowiednio zorientowane pod kątem 90 stopni. Cokolwiek wydarzy się w przyszłości, właściciele i użytkownicy ekskluzywnych zegarków na zawsze pozostaną w czasie Nakamoto.

Uruchom moc danych — w BSV

Tematem wydarzenia jest „Ignite the Power of Data”, a nacisk zostanie położony na aplikacje, które wykorzystują ogromne możliwości przetwarzania danych w sieci BSV. Odbędą się prezentacje na temat wszystkiego, od opieki zdrowotnej po eSport/iGaming, NFT i sposoby ich prawidłowego wykorzystania, wpływ zasobów cyfrowych na środowisko i przyszłość pieniądza. BSV nie boi się wyzwań sceptyków Bitcoina. W ostatnim wydarzeniu wziął udział założyciel Wikipedii Jimmy Wales, a tym razem odbędą się główne prezentacje Nassima Nicholasa Taleba i Nouriela Roubini – z których obie zapowiadają się na najbardziej przemyślane sposoby.

Inni goście to szef jednostki ds. innowacji cyfrowych w Komisji Europejskiej Pēteris Zilgalvis, JD, dyrektor Centrum Finansowego Liechtensteinu, dyrektor ds. innowacji (SFI) dr Thomas Dünser oraz szef szwajcarskiego działu rynków kapitałowych i infrastruktury w Sekretariacie Stanu ds. Finansów Międzynarodowych (SIF) Nino Landerer , aby porozmawiać o prawie i regulacjach dotyczących blockchain.

Odbędą się również panele dyskusyjne z udziałem Ursa Birchlera, profesora bankowości z Uniwersytetu w Zurychu, dr Jürga R Conzetta, założyciela założyciela szwajcarskiego MoneyMuseum, członka zarządu Szwajcarskiego Banku Narodowego Thomasa Mosera – i oczywiście dr Craiga Wrighta, wynalazcę Bitcoina . Prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, ogłosi zwycięzcę na scenie na zakończenie trzydniowego wydarzenia.

CoinGeek Zurich rozpoczyna się we wtorek 8 czerwca 2021 o godzinie 09:00 (czasu środkowoeuropejskiego), a kończy w czwartek 10 czerwca o 16:30 (CET).

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Forever on Nakamoto time: CoinGeek Zurich to give away $15,000 limited edition Franck Muller watch – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO