Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

18 czerwca 2021

BSV Blockchain for Government Initiative wyznacza Ahmeda Yousifa na lidera na Bliskim Wschodzie

BSV Blockchain for Government Initiative ogłasza dziś, że wyznaczył Ahmeda Yousifa na swojego lidera na Bliskim Wschodzie. W nowo utworzonej roli Yousif będzie pracował nad budowaniem świadomości i zrozumienia użyteczności blockchain BSV dla projektów agencji rządowych na dużą skalę i sektora publicznego, a także nawiązywania i rozwijania relacji z liderami przedsiębiorstw i decydentami rządowymi na całym Bliskim Wschodzie. Yousif dołącza do BSV Blockchain for Government Initiative z wybitnym doświadczeniem w pracy nad innowacjami technologicznymi dla instytucji rządowych i wielkoskalowymi rozwiązaniami cyfrowymi dla usług publicznych. Oprócz swojej roli w BSV Blockchain for Government Initiative, Yousif będzie nadal pełnić funkcję dyrektora ds. transformacji cyfrowej i strategii w gminie Świętej Mekki w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Jest także współzałożycielem Black Stone Data Solutions – wiodącej organizacji zajmującej się analizą danych i analizą biznesową.

Jako współzałożyciel Black Stone Data Solutions, Yousif współprowadził międzynarodową delegację BSV Blockchain for Government Initiative podczas historycznej oficjalnej wizyty w Republice Sudanu w kwietniu 2021 r., gdzie liderzy ekosystemu blockchain BSV i przejściowego Sudanu rząd zaangażował się w kilkudniowe spotkania i dyskusje – w tym 1. Sudan Blockchain Summit & Workshop – skupione wokół badania, w jaki sposób technologia blockchain może być wykorzystana jako narzędzie cyfrowej transformacji, gdy Sudan odbudowuje się i ponownie wyłania z 30 lat izolacji od większości świat. Bliski Wschód jest domem dla szybko rozwijającego się ekosystemu blockchain BSV, z powołaniem Yousif po uruchomieniu w zeszłym miesiącu BSV Hub dla MESA (Bliski Wschód i Azja Południowa). W swojej nowej roli Yousif będzie ściśle współpracował z Muhammadem Salmanem Anjumem, który kieruje nowym BSV Hub dla MESA w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Inicjatywa BSV Blockchain for Government jest prowadzona przez Stowarzyszenie Bitcoin, szwajcarską organizację non-profit, która działa na rzecz lepszego wykorzystania blockchain, protokołu i sieci danych rozproszonych BSV.

Inicjatywa współpracuje z organami rządowymi, organizacjami pozarządowymi i agencjami sektora publicznego w celu przyspieszenia wdrażania technologii blockchain na dużą skalę z korzyścią dla obywateli, w tym poprzez dostarczanie usług e-administracji, narzędzi do większego włączenia finansowego i lepszej przejrzystości, a także aplikacji które sprzyjają dobru publicznemu gmin i całych krajów. BSV jest idealną platformą dla rozwiązań rządowych i sektora publicznego, ponieważ jest publicznym blockchainem klasy korporacyjnej, który działa zarówno jako elektroniczny system kasowy peer-to-peer, jak i globalna księga danych do zastosowań na dużą skalę. Blockchain BSV skaluje się bez ograniczeń, aby obsługiwać duże wolumeny transakcji przy minimalnych kosztach, a jego sieć ma wykazać przepustowość 50 000 transakcji na sekundę jeszcze w tym roku, przy zachowaniu mediany opłat transakcyjnych, które stanowią ułamek amerykańskiego centa.

Oprócz ogromnej pojemności transakcyjnej sieć BSV oferuje funkcje mikropłatności, inteligentnych kontraktów, tokenizacji i danych. Mówiąc o dzisiejszym ogłoszeniu, Jimmy Nguyen, założyciel Stowarzyszenia Bitcoin i założyciel BSV Blockchain for Government Initiative, powiedział: „Ponieważ Bliski Wschód jest jednym z wiodących regionów na świecie pod względem wdrażania technologii blockchain w inicjatywach cyfrowych sektora publicznego i dostarczania usług e-administracji, cieszymy się, że możemy dodać doświadczonego lidera technologicznego w Ahmed Yousif, aby dołączyć do naszego międzynarodowego BSV Blockchain dla Inicjatywa Rządowa. Ahmed ma odpowiednią kombinację wiedzy o technologiach cyfrowych, doświadczenia w projektach rządowych i wiary w moc BSV do tworzenia lepszego świata. , Z niecierpliwością czekamy na jego wkład przywódczy, gdy rozszerzamy nasze działania informacyjne i edukacyjne na całym Bliskim Wschodzie”.

Komentując swoją nominację, Ahmed Yousif, lider na Bliskim Wschodzie w BSV Blockchain for Government Initiative, powiedział: „Rządy i organy publiczne na całym Bliskim Wschodzie nieustannie wykazują chęć bycia w czołówce w wykorzystywaniu i wykorzystywaniu nowych i innowacyjnych technologii z korzyścią dla swoich obywateli. Spodziewam się, że blockchain nie będzie się różnić, z rosnącym zainteresowaniem w całym regionie różnymi sposobami zastosowania tej technologii, aby zapewnić większą wydajność i uczciwość w programach sektora publicznego i usługach e-administracji.

W mojej nowej roli w BSV Blockchain for Government Initiative, nie mogę się doczekać współpracy z liderami i decydentami na całym Bliskim Wschodzie w celu konceptualizacji i realizacji awangardowych projektów publicznych i rządowych z wykorzystaniem blockchain BSV”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV Blockchain for Government Initiative appoints Ahmed Yousif as Middle East lead – CoinGeek