Enterprise Blockchain Processor, TAAL, zostaje najnowszym partnerem Hut 8 w zakresie usług hostingowych

Hut 8 Mining Corp. (TSX: HUT) („Hut 8” lub „Company”), jeden z najstarszych i pionierów wydobywczych w Ameryce Północnej, z radością ogłasza swoje najnowsze partnerstwo hostingowe z procesorem transakcyjnym Enterprise Blockchain, TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE: TAAL). Hut 8 zapewni fizyczny hosting i optymalizacja oraz dostęp do konkurencyjnej energii elektrycznej dla 960 nowych rozwiązań technologicznych do TAAL. Hut 8 będzie również współpracować z TAAL, aby zwiększyć wydajność swojej poprzedniej floty.

Zgodnie z warunkami tej umowy TAAL będzie miał 960 źródeł haszujących, wykorzystujących 3,2 MW mocy Hut 8. Usługi hostingu i optymalizacja Hut 8 obejmuje zaopatrzenie w sprzęt i zarządzanie logistyką, biel białe rękawiczek, dedykowanego menedżera ds. Sukcesu klienta (CSM) oraz całodobowe zespoły ds. Bezpieczeństwa fizycznego i instrukcji, które udzielono przez 24 godziny na dobę w każdej lokalizacji. „W Hut 8 koncentrujemy się na dywersyfikacji naszego modelu generującego przychody i katalizatorów wzrostu”. powiedział CEO Hut 8, Jaime Leverton. „Wzmocnienie naszej ostatniej linii ceny usług hostingowych z partnerami strategicznymi jest rozwinięcie Spółki, ponieważ nadal obserwujemy, jak coraz więcej graczy instytucjonalnych rozszerza swoje inwestycje w cyfrowe wydobywanie.

Staramy się oferować naszym partnerom w swojej klasie z siedzibą w Ameryce Północnej, spełniająca ich wymagania w zakresie hostingu ”. TAAL działa wyłącznie na łańcuchu blokowym BitcoinSV, aby rozpocząć współpracę związaną z transakcją transakcji w ramach łańcucha blokowego. Dzięki temu nowemu partnerstwu hostingowemu TAAL spodziewa się, że jego szybkość mieszania wyniesie co najmniej 450 PH / s, znacznie wyprzedzając zadeklarowane cele przewidywania wygrania co najmniej 30 bloków BitcoinSV dziennie przypisywanych TAAL. „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólnej współpracy z chatą 8, ponieważ oboje, podzielamy dążenie do doskonałości i podstawowych wartości, ograniczania ograniczen na marginesie” – komentuje Stefan Matthews, prezes TAAL i dyrektor generalny.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Enterprise Blockchain Processor, TAAL, becomes Hut 8’s Newest Hosting Services Partner – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO