Vaionex Corporation i CENTI łączą siły, aby zbudować architekturę portfela BSV nowej generacji obsługującą technologię tokenów STAS

Centi współpracuje z Vaionex Corporation, aby zbudować portfel nowej generacji dla tokenów Bitcoin SV i STAS, które są skonfigurowane tak, aby stać się na Bitcoin SV tym, czym są standardowe tokeny ERC w Ethereum. Przeczytaj również ostatnie ogłoszenie dotyczące licencjonowania przez CENTI przełomowej technologii STAS tutaj. Dostawcy infrastruktury Bitcoin SV (BSV) opracowują cyfrową walutę, która jest stabilna i korzystna w dłuższej perspektywie. Aby tak się stało, Bitcoin SV musi być bezpieczny, stabilny, skalowalny i zgodny ze standardami. Te cechy zawsze były celem Bitcoin SV, który chce pozostać wierny oryginalnej wizji Bitcoina jego twórcy Satoshi Nakamoto z 2009 roku, która obejmowała skalę i globalną adopcję.

Bitcoin SV to system płatności peer to peer, który zapewnia stałe transakcje między dwoma uczestnikami. Transakcja jest przeprowadzana na dwóch programach, które łączą się i wymieniają transakcję peer to peer. Dzięki temu użytkownicy mogą bezproblemowo handlować i płacić za produkty i usługi za pomocą Bitcoin SV. Inwestorzy są bardziej niż kiedykolwiek zaangażowani w Bitcoin SV, pod wrażeniem talentu i kreatywności jego programistów, projektantów doświadczeń użytkowników, ekspertów marketingowych, integratorów biznesowych, ekspertów baz danych i wielu innych profesjonalistów, którzy poświęcili się ulepszaniu ekosystemu Bitcoin SV. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wyraźne podekscytowanie w kierunku, w którym podąża Bitcoin SV i jak przystępny może stać się dla wszystkich w bardzo bliskiej przyszłości.

Przykładem jest duża liczba i różnorodność firm – zarówno założonych, jak i nowo powstałych – budujących na Bitcoin SV w 2021 roku. Ostatnie tweety Elona Muska pokazały, jak ważne jest, aby kryptowaluta mogła być używana na dużą skalę i przy niskich kosztach. Na czele tej ewolucji i przełomowych innowacji w ekosystemie Bitcoin SV stoi Vaionex Corporation. Vaionex został założony przez przedsiębiorcę i doktoranta Uniwersytetu Cambridge, Robina Köhze, który założył również stowarzyszone Cambridge Metanet Society.

Ta wiodąca organizacja studencka jest wspierana przez Bitcoin Association, globalną organizację, która rozwija biznes i rozwój łańcucha blokowego Bitcoin SV. Myślący przyszłościowo startup koncentruje się na rozwiązaniach na styku technologii blockchain i nauki o danych, mając na celu zbudowanie zintegrowanej infrastruktury blockchain i ekosystemu rozwoju. Każda platforma stworzona przez Vaionex współdziała bezpośrednio z łańcuchem bloków Bitcoin SV, ponieważ jest to jedyny publiczny łańcuch blokowy, który może pomieścić aplikacje klasy korporacyjnej ze względu na praktycznie nieograniczoną przepustowość transakcji. Wydając pięć różnych platform opartych na blockchain w swoim pierwszym roku, firma w pełni wykorzystuje bardzo jasne perspektywy funkcji Bitcoin SV, w tym używa go jako narzędzia do tworzenia oprogramowania, które bezproblemowo współdziała z tym blockchainem.

Rzeczywiście, nie można przecenić potencjalnego wpływu i wykonalności Bitcoin SV jako integralnej części biznesu, finansów i życia codziennego. Wizja Vaionex, aby technologia Bitcoin SV działała dla każdego, najlepiej pasuje do celu, jakim jest innowacyjna firma płatnicza CENTI. CENTI, założona w marcu 2020 roku przez zespół szwajcarskich i europejskich ekspertów i profesjonalistów. Celem CENTI jest dalsze ulepszanie systemów usług płatniczych i zapewnienie użytkownikom większej elastyczności, opłacalności i większej wydajności. Jako innowacyjny dostawca usług pieniężnych, CENTI oferuje bezproblemową integrację z systemami płatności online, POS i kasjerskich.

Ponadto oferuje integrację z mikropłatnościami, która umożliwia użytkownikom kupowanie określonych treści na żądanie zamiast rejestrowania się w subskrypcjach premium w różnych publikacjach, aby uzyskać dostęp do płatnych treści. Opracowywane jest również rozwiązanie dla wydarzeń.

„Vaionex Corporation wyraźnie podziela naszą wizję wykorzystania potwierdzonych satoshi (STAS) do reprezentowania środków płatniczych i elementów cyfrowych w łańcuchu bloków” – stwierdza Bernhard Müller, dyrektor generalny CENTI. Tokeny STAS firmy TAAL oznaczają uzasadnione tokeny od Actualized Satoshis, które są również hołdem dla przodka Bitcoina – Satoshi Nakamoto. Jest to metoda, za pomocą której użytkownik może konwertować zwykłe niepotwierdzone Bitcoiny lub saty i przekształcić je w „wybity” token z legalną umową o wydanie. STAS to inteligentny kontrakt, który wykorzystuje natywny język skryptowy Bitcoin.

CENTI jest w pełni przekonane, że wykorzystanie technologii blockchain Bitcoin SV i STAS pozwoli jej użytkownikom i partnerom handlowym w pełni wykorzystać najbardziej innowacyjny system płatności. Sprzedawcy nie będą obciążani wygórowanymi okresowymi opłatami ani opłatami za transakcje nie z tego świata. Zaprojektowany, aby bezproblemowo akceptować Bitcoin SV, a także używać Bitcoin SV jako szyn do innych płatności, CENTI obiecuje być ostatecznym i zintegrowanym rozwiązaniem płatniczym, dzięki czemu płacenie jest z natury takie samo, jak płacenie gotówką 2.0. Zachęca więcej firm i potencjalnych partnerów do poszukiwania innego źródła przychodów – pochodzącego z transakcji Bitcoin SV, dając tym samym tym firmom większą elastyczność w zakresie uzyskiwania przychodów i wzrostu. Funkcja mikropłatności CENTI jest możliwa dzięki Bitcoin SV.

Dlatego zespół stojący za CENTI jest dumny z tego, że współpracuje z równie innowacyjną firmą, która może wspierać rosnące wymagania łańcucha bloków Bitcoin SV oraz utrzymywać osiągnięte postępy i zalety technologii stojącej za tym cyfrowym ekosystemem. Ponieważ Vaionex jest wysoce wydajną grupą, której zadaniem jest sprawienie, aby najnowocześniejsza technologia działała dla każdego użytkownika, a CENTI na nowo definiuje znaczenie i doświadczenie związane z systemami płatności i treściami premium, ta synergia i współpraca obiecują być całkowicie przełomowe i niezwykle korzystne.

CENTI i Vaionex przedstawiają portfel, który zapewni użytkownikom ostateczne wrażenia z płatności, treści multimedialnych i wydarzeń. Dążymy do wysokiej kompatybilności ze wszystkimi obecnymi standardami ekosystemu Bitcoin SV, które będziemy szeroko wykorzystywać i ulepszać, aby zapewnić najlepsze w swojej klasie wrażenia użytkownika i integracje biznesowe.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Vaionex Corporation and CENTI join forces to build next generation BSV wallet architecture supporting STAS token technology – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO