Uruchomienie centrum BSV dla MESA (Bliski Wschód i Azja Południowa) w celu budowania świadomości i wzrostu wykorzystania blockchain BSV

Stowarzyszenie Bitcoin, globalna organizacja branżowa z siedzibą w Szwajcarii, która pracuje nad rozwojem biznesu dzięki łańcuchowi blokowemu BSV i wykorzystaniu Bitcoin SV jako protokołu danych, ogłasza dziś uruchomienie centrum BSV dla MESA (Bliski Wschód i Azja Południowa) – z dedykowanym -zasoby naziemne w regionie do budowania świadomości i zwiększania wykorzystania łańcucha bloków BSV w aplikacjach klasy korporacyjnej i projektach rządowych na dużą skalę. Centrum BSV dla MESA będzie zlokalizowane w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i będzie wspierać rosnące zainteresowanie regionalnych przedsiębiorstw, rządów i jednostek akademickich rozważających wykorzystanie technologii blockchain BSV w swoich projektach.

Mając znaczący mandat geograficzny, Centrum będzie początkowo traktować priorytetowo prace w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Królestwie Arabii Saudyjskiej, a przyszłe inicjatywy w Bahrajnie, Indiach, Pakistanie, Turcji i innych krajach. Projekty Blockchain są często napędzane przez inicjatywy rządowe w krajach MESA, co sprawia, że ​​BSV jest idealną platformą dla potrzeb danych sektora publicznego w regionie na dużą skalę. BSV to publiczny blockchain klasy korporacyjnej, działający zarówno jako elektroniczny system kasowy peer-to-peer, jak i globalna księga danych dla dużych aplikacji biznesowych i rządowych.

Sieć BSV skaluje się bez ograniczeń, aby obsługiwać duże ilości transakcji przy minimalnych kosztach – oczekuje się, że w tym roku wykaże przepustowość do 50 000 transakcji na sekundę, przy średnich opłatach transakcyjnych stanowiących niewielki ułamek centa amerykańskiego. Ponadto BSV oferuje mikropłatności, inteligentny kontrakt, tokenizację i różnorodne funkcje danych.

Centrum BSV dla MESA będzie kierowane przez Muhammada Salmana Anjuma, wiodącą postać regionalną w obszarze łańcucha bloków przedsiębiorstw, a także Chief Mate w InvoiceMate, platformie księgowej i fakturującej nowej generacji, która integruje wykorzystanie łańcucha blokowego BSV.

Przed założeniem InvoiceMate Salman współpracował z kilkoma wiodącymi firmami regionalnymi i międzynarodowymi, w tym z Avantas Tech Accelerator, PwC’s Academy Middle East i Mind AI. Oprócz wspierania dużych projektów przedsiębiorstw i sektora publicznego, BSV Hub for MESA będzie edukować i rozwijać lokalne możliwości tworzenia aplikacji w łańcuchu bloków BSV. Centrum będzie współpracować z firmami, programistami i instytucjami akademickimi, oferując sesje szkoleniowe i zasoby edukacyjne, a także zachęcając więcej osób do poznania zalet technologii blockchain.

Muhammad Salman Anjum

Przemawiając w sprawie dzisiejszego wydania, prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, powiedział:

„Ze względu na duże zainteresowanie regionu Bliskiego Wschodu i Azji Południowej e-administracją, inteligentnymi miastami, IoT i innymi wielkoskalowymi inicjatywami technologicznymi sektora publicznego, BSV jest łańcuchem bloków o dużej skali potrzebnym do dostarczenia narzędzia danych potrzebnego do urzeczywistnienia tych wielkich wizji. .

Po kilku podróżach do tego regionu w ciągu ostatnich 9 miesięcy zaobserwowaliśmy trwały wzrost zainteresowania BSV w regionie MESA, dzięki czemu teraz jest odpowiedni czas na ustanowienie lokalnej obecności ekosystemu BSV. Wraz z silnym partnerem, którym jest Muhammad Salman Anjum, nie mogę się doczekać postępów BSV w regionie MESA we wspieraniu aplikacji opartych na łańcuchu bloków za pomocą rzeczywistego wykorzystania danych, które zapewnią światu większą wydajność i uczciwość ”.

Komentując również, Muhammad Salman Anjum, szef centrum BSV na Bliski Wschód i Azję Południową, powiedział:

„Blockchain to prawdziwie rewolucyjna technologia naszych czasów, która może mieć znaczący wpływ zarówno na sektor publiczny, jak i prywatny. Dzięki nieograniczonym możliwościom skalowania i różnorodnym funkcjom danych, łańcuch bloków BSV ma wyjątkową pozycję, aby oferować rozwiązania odpowiednie zarówno dla rządu, jak i dla przedsiębiorstw – które są moją pasją.

Bliski Wschód i Azja Południowa to idealne terytoria do wykorzystania transformacyjnego potencjału technologii blockchain BSV i cieszę się, że mogę pomóc w przewodzeniu historii wzrostu BSV w całym regionie MESA ”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV Hub for MESA (Middle East & South Asia) launches to build awareness and grow usage of BSV blockchain – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO