Fatalne dni w Bitcoinie

W ekonomii Bitcoin zawsze było trochę magii! W tym samym tygodniu Satoshi Nakamoto powiedział światu, że alchemik Bitcoin może zamienić monety ze złota w ołów, ponownie w złoto, a tajemniczy błąd sprawił, że konieczne było machnięcie swoją magiczną różdżką i twardym widelcem Bitcoin w 2013 roku. Podwójne wydanie 21 $ na 21: 21 UTC w 21. roku XXI wieku zgłoszone na całym świecie 21 stycznia było również soczyste!

A co powiesz na fakt, że czasami magiczne liczby z wieloma wiodącymi zerami po prostu pojawiają się jako skróty bitcoina i zmuszają wszystkich do ponownego przemyślenia znaczenia teorii kłamstw e8! Jeśli chcesz spojrzeć poza cały szum inwestycyjny, szum Twittera i zignorować wszystkie profesjonalne trolle trolli, które dominują w przestrzeni, zaczniesz zauważać wzorce i symbole, które są naprawdę znaczące – jakby być może wszystko zostało zaplanowane na podstawie początek. I może nie tylko początek Bitcoina, ale może pojawiające się zjawiska sięgające początków samego czasu. Ale naprawdę! Ignoruj ​​trolle troski!

Memes

14 kwietnia 2021 r., Podczas najbardziej agresywnej hossy od 2017 r., Ceny monet rosły, a ludzie bogacili się poza najśmielsze marzenia. Gwiazdy ustawiły się, by wspólnie mrugać do tętniącej życiem wspólnoty kryptograficznej.

Podczas gdy nowicjusze kupowali opłaty za DOGE i BTC po raz kolejny sięgały 40 USD za transakcję, awangardowa marka MasterCard w gospodarce blockchain – Coinbase – spełniła wizję Doliny Krzemowej dotyczącą BTC, sprzedając akcje w ramach oszustwa związanego z wyjściem – mam na myśli IPO… mam na myśli… „bezpośrednią publiczność oferowanie ”swoich akcji.

Coinbase Visa

Znawcy Coinbase sprzedali część swojej firmy ludziom, którzy uważali, że bitcoin zawsze naprawdę potrzebował banku w San Francisco, aby odnieść sukces. Nie ma potrzeby dokonywania mikropłatności lub w niektórych przypadkach żadnych płatności. Nikt im nie powiedział, że według własnego dokumentu założycielskiego Satoshi Nakamoto chciał zniweczyć wysokie opłaty związane z „handlem w Internecie”.

Marionetkowi Coinbase z powodzeniem wybielili tę historię i usunęli globalne zakłócenia gospodarcze dzięki zewnętrznym IOU i strukturze schematu Ponzi opakowanej w uporządkowane slogany marketingowe i karty debetowe. Co ciekawe, niektórzy dyrektorzy Coinbase sprzedali 100% swoich udziałów w firmie w dniu otwarcia, aby zasygnalizować, że może po prostu nie ma zbyt wiele powodów do ekscytacji w dawnej firmie „tylko Bitcoin”, która obecnie sprzedaje dziesiątki tokenów do kopiowania / wklejania nowicjusze.

Aha, i Bernie Madoff zmarł tego samego dnia!

Zgadza się, tego samego dnia co oferta Coinbase, najbardziej legendarny intrygant Ponzi wszechczasów oddał ducha i przekazał pochodnię „krypto ekonomii”, aby złożyć obietnice, których nie może dotrzymać niczego niepodejrzewającym inwestorom! Madoff był fascynującą postacią w historii inwestycji.

Przede wszystkim wykorzystał swoją długą reputację w społeczności żydowskiej, aby kraść pieniądze od żydowskich organizacji charytatywnych – bezczelnie gromadząc pieniądze od własnej społeczności, aw niektórych przypadkach od krewnych i zaufanych współpracowników.

Zdobył również władzę w branży inwestycyjnej i był bardzo aktywny w branżowych organizacjach „społecznościowych”, takich jak National Association of Securities Dealers (NASD) oraz Securities Industry and Financial Markets Association (SIFMA), dzięki czemu mógł aktywnie sterować regulatorami i znawcy branży z dala od bańki, którą rozwijał i którą wykorzystywał do ciągłego okradania swojej ignoranckiej klienteli.

SIFMA

Ostatecznie Madoff został wydany przez własne dzieci, które były zszokowane, gdy dowiedziały się, co ich ojciec zrobił – często z pasją – na ludziach, którzy ufali mu najbardziej; wykorzystując swoją nieskazitelną reputację do niszczenia życia wielu ludzi. Wszyscy spotykamy się kiedyś z naszym stwórcom, a dla Madoffa było to 14 kwietnia 2021 r., Kiedy nowe pokolenie nieświadomych spekulantów wysłało swoje dolary, aby w furii kupić akcje Coinbase i BTC.

Trzy ekscytujące rzeczy 14-go

Niestety dla inwestorów moment nie mógł być gorszy! 14 kwietnia był szczytem rynku i to, czy powróci, zobaczymy, ponieważ BTC zanurkowało ponad 50% od szczytu, a było to za około miesiąc! Nastąpił wzrost ulgi, ale rynek wciąż spadał o około 40% w czasie prasowym od szumu w dniu, w którym Coinbase i Madoff mieli randkę z losem.

Coinbase offering

Ludzie myślą, że mówię to za dużo, ale nie byłem daleko!

Może wszyscy powinniśmy potraktować te znaki jako okazję do zrobienia kroku w tył i uświadomienia sobie, że chociaż sprytne inwestycje są fajne, ważne jest, aby mieć oko na podstawy, konserwatywnie zarządzać portfelami i zawsze zachować siłę nabywczą. W ten sposób, kiedy kolejny dywanik pojawi się na rynku (i myślę, że duży wciąż pojawia się w przestrzeni blockchain), możemy zminimalizować szkody! Wszechświat może nas ostrzegać, że nadchodzi wielka zmiana… wkrótce ™

New Bitcoin SV upgrade coming soon - The Cryptonomist

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Fateful days in Bitcoin – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO