Jak Bitcoin SV miażdży konkurencyjne tokeny

Główny historyk Bitcoin w CoinGeek, Kurt Wuckert Jr., gościł ostatnio w programie The Early Stage Investor, którego celem jest nagłośnienie możliwości rynkowych, które inni ignorują. W tym odcinku The Early Stage Investor Kurt mówi o tym, gdzie jego zdaniem blockchain i cyfrowa waluta będą za pięć lat i gdzie Bitcoin SV (BSV) wpada w mieszankę rzeczy w tym względzie. „Pięć lat później, najprawdopodobniej przejdziemy przez całą bessę, być może przez wielki reset, upadek dolara, załamanie się światowych rynków nieruchomości i wszystko inne” – powiedział Kurt. „Mam nadzieję, że w tym momencie świat będzie działał na Bitcoin SV jako kręgosłupie wszystkiego”.

Kurt mówił również o skalowaniu rozwiązań w łańcuchach bloków, takich jak Ethereum, proof-of-work vs. proof-of-staw oraz dlaczego rozwiązania warstwy drugiej po prostu nie łączą się z rozwiązaniami typu on-chain. Na pytanie „Czy możesz po prostu wrócić do wielokąta i dlaczego budowanie na warstwie 2 nie jest tak korzystne, jak bycie łańcuchem bazowym?” Kurt odpowiedział: „Jak wszystko inne, gdybyś założył na coś naprawdę dobre opony i powiedział:„ Hej, dzięki temu mój samochód będzie szybszy ”.

Możesz uzyskać lepsze czasy na torze, jeśli założysz ładniejsze opony na Toyotę Camry, i to świetnie, ale zrobiłbyś znacznie lepiej, gdybyś założył je na Subaru WRX, to po prostu lepsza baza do dodania dodatkowych rzeczy. ” „A więc coś, co Polygon – i nie jestem w tym konkretnie ekspertem, ale rozumiem, jak działają te typowe rozwiązania skalowania, w teorii używają takich rzeczy, jak rollupy ZK i technologia plazmy drugiej warstwy. Tworzą łańcuch boczny lub podłańcuch poza łańcuchem, który przetwarza według własnych zasad ”. „Dzięki temu może uda Ci się osiągnąć milion transakcji na sekundę, ale jest to jak zakładka, którą otworzyłeś w barze, a rozliczenie to nadal przeciągnięcie karty kredytowej pod koniec nocy.

Teraz możesz zamówić 50 drinków i nie przesuwaj karty 50 razy, po prostu zamawiaj, zamawiaj i zamawiaj, i tak z grubsza rozumiem, jak działa coś takiego jak Polygon – chyba że są zupełnie inne niż wszyscy inni i ja mylę się ”. „Ale wyobrażam sobie, że działają jak wiele innych rozwiązań skalujących przez lata, które widzieliśmy w Ethereum, ponieważ zasadniczo chcą oni pracować w taki sposób, że nie wierzą, że wszystko powinno być i może być w łańcuchu, więc przychodzą z pulą boczną, w której mogą złamać dowolne zasady, a następnie rozliczają całą pulę za jednym razem. ” „I nie jest to złe rozwiązanie, zasadniczo uważam, że jest to dobre rozwiązanie, ale dlaczego nie chcesz być w stanie załatwić więcej rzeczy również na koniec puli? nie zmienia to faktu, że Ethereum ma bardzo, bardzo, bardzo głęboko nieefektywną i zasadniczo zepsutą warstwę podstawową, która po prostu nie może konkurować.

Więc wszystko, co tworzy Polygon, jeśli jest to fantastyczny pomysł, może zostać przeniesione do Bitcoin SV i będzie działać 3000 razy lepiej na Bitcoin SV niż na Ethereum. ” Innym tematem, który pojawił się w tym odcinku, jest to, czy dr Craig Wright jest Satoshi Nakamoto, czy nie, roszczenie dr Wrighta dotyczące praw autorskich do białej księgi Bitcoin i późniejsze działania prawne, które z tego powodu rozwinęły się, niektóre z najpopularniejszych projektów opartych na Bitcoinie, i więcej.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Kurt Wuckert Jr on The Early Stage Investor: ‘How Bitcoin SV crushes competing tokens’ – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO