CENTI i TAAL zawierają umowę licencyjną na technologię STAS

Ten post pierwotnie pojawił się na stronie internetowej CENTI i opublikowaliśmy go ponownie za zgodą Bernharda Müllera. Kilka lat temu branża blockchain wydawała się bardzo niszową dziedziną. Niewielu ludzi od razu dostrzegało jasne perspektywy stojące za tą technologią i często zastanawiało się nad jej długoterminową stabilnością, a także z żadnymi zabezpieczeniami aktywów. Banki i wiele innych instytucji odrzuciło pomysł, aby waluta cyfrowa ostatecznie konkurowała z walutą papierową, a nawet ją zastąpiła, i przeważnie zauważyli podwyższone ryzyko związane z kryptowalutami.

Szybko do przodu do zaledwie dekady, a branża blockchain jest tak dynamiczna, jak zawsze. Coraz więcej ludzi chce teraz robić interesy z blockchainem, a branża rzeczywiście wzrosła skokowo. Wiele przedsiębiorstw na całym świecie korzysta z technologii blockchain, a banki rozumieją dziś, że przejrzystość, która jest nieodłącznym elementem każdego publicznego łańcucha blokowego, przynosi wiele korzyści w sektorze zgodności. Według magazynu Forbes szacuje się, że około 10% instytucji finansowych w krajach rozwiniętych będzie korzystać z technologii blockchain w celu zapewnienia zgodności z KYC i zapewnienia przejrzystości swoich danych do 2025 r.

Zapewnia to również łatwość audytu zapisów. Pomimo ciągłych innowacji wprowadzanych z lewej i prawej strony, a także ostrej konkurencji między górnikami i programistami z różnych stosów technologii, można śmiało powiedzieć, że przyszłość blockchain NADAL będzie wyglądać zupełnie inaczej niż dzisiaj. Gartner Research i KPMG Global prognozują, że liczba przypadków użycia w produkcji będzie stale rosła w ciągu najbliższych kilku lat, a technologia blockchain zrobi dla ekosystemów biznesowych i sieci przedsiębiorstw to, co planowanie zasobów przedsiębiorstwa zrobiło dla pojedynczej firmy.

Rzeczywiście, perspektywy technologii blockchain z pewnością zmierzają na północ. Ta branża jest po prostu nie do powstrzymania, co zostało również podkreślone przez niedawną ofertę publiczną Coinbase, cyfrowej giełdy aktywów z USA ($ COIN). Biorąc pod uwagę niesamowite perspektywy technologii blockchain, jedna firma zamierza być liderem w wykorzystywaniu pojawiających się możliwości w tej prężnie rozwijającej się branży. Ich celem jest tworzenie długoterminowych innowacji, które pokażą niezliczone sposoby, w jakie technologia blockchain może odgrywać rolę w dzisiejszym biznesowym i finansowym krajobrazie. TAAL Distributed Information Technologies (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF) zajmuje pozycję dominującego lidera w dziedzinie infrastruktury przetwarzania danych typu blockchain.

Wyjątkowość TAAL na rynkach kapitałowych, kierowana przez jej prezesa Chrisa Naprawę, polega na jej hybrydowym podejściu w dziedzinie usług blockchain, infrastruktury sieciowej i oprogramowania. Jeśli chodzi o technologię blockchain, TAAL uważa Bitcoin SV (BSV) za najbardziej transformacyjny i najbardziej użyteczny. BSV ma największy potencjał do wprowadzania innowacji ze względu na wysoce stabilny protokół, dzięki czemu jest bardzo odpowiedni do wykorzystania w szybko rozwijającej się branży. BSV charakteryzuje się wysoką stabilnością i ogromną skalowalnością przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów.

Ponadto BSV jest w 100% zgodny ze zgodnością. Te cechy BSV sprawiają, że jest on niezwykle przydatny do tworzenia aplikacji, które będą się rozwijać i rozwijać. Własność zasobu cyfrowego nie będzie prawnie wiążąca, jeśli nie będzie powiązana z podpisanym cyfrowo aktem własności. Nie można przecenić wagi tej ważnej cechy. Jak możesz rościć sobie prawo do czegoś, jeśli nie masz do tego prawa? Zasadniczo posiadanie prawnego prawa własności do zasobu cyfrowego daje właścicielowi prawo do czerpania korzyści lub uzyskiwania wartości z tego zasobu cyfrowego. Tokeny STAS firmy TAAL oznaczają uzasadnione tokeny od Actualized Satoshis, które są również hołdem dla przodka Bitcoina – Satoshi Nakamoto.

Jest to metoda, za pomocą której każdy użytkownik może dowolnie konwertować zwykłe niepotwierdzone Bitcoiny lub saty i zamienić je w „wybity” token z legalną umową o wydanie. Jest to inteligentny kontrakt, który wykorzystuje natywny skrypt Bitcoin. Mówiąc najprościej, jeśli Bitcoin to papier, STAS to origami. TAAL ładnie to ujmuje w tym artykule – tokeny Bitcoin są jak komórki totipotencjalne, a STAS to komórki zróżnicowane. To zapoczątkowuje ekonomię przychodów z opłat transakcyjnych i uwalnia ekosystem od uzależnienia od dotacji blokowych. Ta innowacja firmy TAAL stanowi również kamień węgielny nowych i przełomowych funkcji CENTI dla branży płatniczej. CENTI, założone w marcu 2020 r.

Przez zespół szwajcarskich i europejskich ekspertów i specjalistów, którzy połączyli swoje dziedziny wiedzy, przewiduje dalsze ulepszanie systemów kanałów płatności i zapewnianie użytkownikom większej elastyczności, wartości do ceny i większej wydajności. CENTI oferuje bezproblemową integrację z systemami płatności online, POS i kasjerskimi.

Uruchomi również system mikropłatności, który umożliwia użytkownikom kupowanie określonych treści na żądanie zamiast rejestrowania się w subskrypcjach premium w różnych publikacjach, aby uzyskać dostęp do płatnych treści. CENTI jest w pełni przekonane, że wykorzystanie łańcucha bloków Bitcoin SV pozwoli użytkownikom na

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CENTI and TAAL enter licensing agreement over STAS technology – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO