Stowarzyszenie Bitcoin ogłasza, że czwarty hackathon Bitcoin SV rozpocznie się 14 czerwca z pulą nagród w wysokości 100 000 USD

ZUG, Szwajcaria – 17 maja 2021 r. – Stowarzyszenie Bitcoin, globalna organizacja branżowa z siedzibą w Szwajcarii, która działa na rzecz rozwoju biznesu dzięki łańcuchowi blokowemu Bitcoin SV i walucie cyfrowej BSV, ogłasza dzisiaj, że czwarty hackathon Bitcoin SV rozpocznie się 14 czerwca. Pula nagród w wysokości 100 000 USD (płatna w BSV) postawiona dla zwycięzców. Konkurs będzie prowadzony we współpracy z wiodącą firmą zajmującą się badaniami i rozwojem technologii blockchain, nChain, przy wsparciu finansowym konglomeratu walut cyfrowych CoinGeek.

Bitcoin SV Hackathons to jedno z najważniejszych wydarzeń w programie edukacyjnym dla programistów stowarzyszenia Bitcoin Association. W określonym czasie uczestnicy – indywidualnie lub jako członkowie zespołu – mają za zadanie opracować aplikację na łańcuchu bloków Bitcoin SV w ramach parametrów nadrzędnego tematu ogłoszonego na początku konkursu. Po sukcesie trzeciego Bitcoin SV Hackathon, który wydłużył fazę kodowania konkursu z 48 godzin do 8 tygodni i zaowocował rekordową liczbą uczestników i zgłoszeń – wzięło w nim udział 418 osób z 75 krajów, a zgłoszono 42 finalne projekty. oceniając – ta edycja po raz kolejny będzie miała wydłużony okres kodowania. Faza kodowania konkursu rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 26 lipca.

Pod koniec okresu programowania, trzech finalistów zostanie wybranych przez panel ekspertów. Po jednym przedstawicielu każdego z trzech finalistów poleci na żywo, aby zaprezentować swoje zgłoszenie na żywo do ostatecznej oceny na konferencji CoinGeek spodziewanej w październiku 2021 r. (Obowiązujące w danym momencie zasady i ograniczenia dotyczące podróży). Finaliści będą walczyć o udział w puli nagród w wysokości 100 000 USD płatnej w BSV – 50 000 USD za 1. miejsce, 30 000 USD za drugie miejsce i 20 000 USD za trzecie.

Uczestnicy otrzymają dostęp do platformy cyfrowej zaprojektowanej w celu ułatwienia współpracy między członkami zespołu, a także ekspertami z nChain, a nawet innymi zawodnikami, którzy będą służyć radą przez cały czas trwania konkursu. Rejestracja jest bezpłatna i otwarta teraz na bsvhackathon.net Przemawiając w sprawie dzisiejszego wydania, prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, powiedział: „Edukacja programistów jest kluczowym elementem pracy, którą wykonujemy w Stowarzyszeniu Bitcoin, a jednym z najbardziej ekscytujących sposobów zachęcania programistów do uczenia się, jak tworzyć aplikacje na BSV, są konkurencje, takie jak nasze hakatony Bitcoin SV.

Przy 100 000 $ do zgarnięcia, stawki są wysokie, standard wejścia jest coraz wyższy z każdym hackathonem, a innowacje prezentowane przez konkurentów nigdy nie przestają imponować. Nieograniczone skalowanie, ogromna przepustowość transakcji i szerokie możliwości danych Bitcoin SV sprawiają, że jest to najlepszy łańcuch bloków dla programistów, z którym mogą pracować – co skutkuje różnorodnym asortymentem projektów podczas każdego hackathonu. Poprzedni uczestnicy używali Bitcoin SV Hackathons jako trampoliny do podejmowania inwestycji, zmieniając swoje projekty konkursowe w rzeczywiste biznesy, więc będę obserwował z wielkim zainteresowaniem, jakie nowe i ekscytujące pomysły pojawią się podczas tej iteracji konkursu. ”

Komentując również, nChain CTO Steve Shadders, powiedział: „Nie ma lepszego punktu wejścia dla programistów do ekosystemu Bitcoin SV niż Bitcoin SV Hackathons. Dzięki ogromnej wygranej pieniężnej i gotowemu wsparciu ekspertów ze strony personelu nChain, hackathony Bitcoin SV są doskonałą okazją do przetestowania nowych pomysłów, wypróbowania nowych technik i nauczenia się, jak wykorzystać blockchain na nowe i unikalne sposoby. Standard zgłoszeń był coraz wyższy z każdą iteracją konkursu, więc nie mogę się doczekać, aż zobaczę zgłoszenia z całego świata w naszym najbardziej konkurencyjnym jak dotąd Bitcoin SV Hackathon ”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin Association announces 4th Bitcoin SV Hackathon will commence June 14 with $100,000 USD prize pool at stake – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO