CryptoFights przeprowadza pierwszą publiczną bitwę testową w sieci głównej Bitcoin

FYX (dawniej Kronoverse) po raz pierwszy publicznie przetestował grę bitewną CryptoFights w sieci głównej Bitcoin. Test przeszedł z bardzo niewielką liczbą problemów, a dyrektor generalny FYX, Adam Kling, obiecał udostępnić najnowszą wersję armii beta testerów CryptoFights, mówiąc, że wkrótce będą mogli obstawiać za prawdziwe pieniądze. Kling (którego postać ma na imię „Adam”) przeprowadził test w transmisji na żywo z Periscope, walcząc z Valerią „Dwarfina” Stoyanova, liderką UX FYX.

CryptoFights to turowa gra bitewna z motywem fantasy, w której gracze mogą obstawiać (i wygrywać) prawdziwe pieniądze za pomocą Bitcoin SV (BSV). Chociaż sama gra wygląda na stosunkowo prostą, istnieją skomplikowane kombinacje umiejętności i zdolności, które gracze nabywają, grając i wspinając się od poziomu początkującego. Gracze wybierają umiejętności, których chcą użyć i podobnie jak w grach stołowych RPG, na których opiera się CryptoFights, rzucają kośćmi, aby zobaczyć, jak dobrze je wykorzystali. To sprawia, że bitwy CryptoFights są połączeniem strategii i szczęścia, z prawdziwymi zasobami w grę – bardzo podobnymi do prawdziwej walki, tylko z lepszą grafiką.

Jak przebiegał strumień bitewny CryptoFights

Chociaż Kling żartował, że na początku transmisji na żywo w Periscope ma „zero widzów”, statystyki pokazują, że wideo obejrzało ponad 4100 osób. „Zamierzam użyć Hide, ponieważ nie chcę stracić żadnego z moich XP. Ponieważ nie masz wystarczającej inteligencji, miejmy nadzieję, że znalezienie mnie może być dla ciebie trudne ”- powiedziała Stoyanova. Miała tam na myśli zakres umiejętności i zdolności specjalnych postaci graczy w CryptoFights, które gracze budują w miarę postępów na kolejnych poziomach gry. „Dwarfina” dobrze wykorzystała swoje talenty i solidnie pokonała „Adama” w pierwszym meczu. Za swoje wysiłki wygrała nagrodę pieniężną opartą na tokenach KSAT i nową zbroję do wykorzystania w przyszłych rundach.

Jedyny problem, jaki napotkali, polegał na tym, że wygrane Dwarfiny nie zostały od razu zapisane w jej saldzie. Jednak ponowne uruchomienie rozwiązało problem i bitwa toczyła się dalej. Adam zemścił się w drugim meczu – chociaż Dwarfina miała nową zbroję i kilka szczęśliwych rzutów kostką, nie wystarczyło to do pokonania potężnego ataku Adama. Strumień był zarówno testem, jak i dobrą demonstracją rozgrywki CryptoFights, w tym komentarzem graczy na temat tego, jak i dlaczego stosowali określone strategie przeciwko swoim przeciwnikom.

Tym razem kosztownym

„To będzie ekscytujące, ponieważ nasi gracze przez długi czas testowali tę grę za pomocą testowej gotówki i naprawdę nie mogą się doczekać gry na prawdziwe pieniądze. I wygląda na to, że to się dzieje, ubezpieczenie czasowe na pieniądze ”- wypłacono Stoyanova. Dane dotyczące wszystkich ruchów w grze CryptoFights, zapisów graczy i gry elementy są w łańcuchu bloków Bitcoin. Gracze mogą uzyskać dostęp do tych danych historycznych, aby przeanalizować swoje przeszłe ruchy i strategie, ale łańcuch bloków zapewnia również audytowalny zapis gier na wypadek, gdyby gracz został włączony oskarżony o oszustwo lub jeśli w systemie jest błąd.

Zwykle gracze zrozumieją frustracje związane z tymi problemami i powinniśmy być zadowoleni, widząc bardziej sprawiedliwie grę. Fyx, niedawno uruchomił całą platformę gier do tworzenia gier typu blockchain Bitcoin, testuje wersję beta CryptoFights od początku 2020 roku, wprowadzając po drodze znaczące ulepszenia do swojego projektu i doświadczenia dodatkowe.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CryptoFights performs first public test battle on Bitcoin mainnet – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO